Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Czy wiecie, że najbardziej zasłużonym tonerem w ofercie jest zamiennik do HP Q2612A: KHL-12A? W samej wersji premium sprzedano około pół miliona sztuk! Obecnie urządzeń, w których jest stosowany jest coraz mniej, dlatego zastanawiamy się, czy znajdzie się godny następca? Nasz typ to zamiennik do HP CF279A: KHL-79A. A Wy co sądzicie?

A skoro już o tonerach…

Czy wiecie jak wyglądały pierwsze marki w Allper? A znacie wszystkie odsłony Expression? Poniżej galeria: Toner-X, KRIS, Expression.Jak sądzicie, jak wyglądała chronologia ich wchodzenia na rynek?

Wybrane ogłoszenia

Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Przepiękna kolekcja Mikołaj torebek z brokatem.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Wzorzyste taśmy tesapack® to wysokiej jakości taś ...
Długopis record w nowej odsłonie kolorystycznej.
Nowość w ofercie firmy Leviatan.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Kolorowe pudełka na akcesoria do szkoły.
Firma z Bielska-Białej poszukuje pracowników.
Nowa oferta do Kyocery, Canon'a i HP.
Sprytny sposób mocowania fotografii, czy notatek n ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Obowiązek pracownika: urlop

    Uczucie przemęczenia, przytłoczenia i zniechęcenia, trudności z koncentracją, częstsze niż zazwyczaj drobne błędy popełniane przez roztargnienie lub nieuwagę, problemy ze snem – to bardzo poważne objawy. Objawy braku urlopu. Najwyższy czas wyruszyć na wakacje.

    Więcej…  
  • Be Cool At School

    Dopiero półmetek wakacji, jednak firma HAMELIN już dziś zaprasza do akcji wspierającej sprzedaż produktów marki Oxford. Zabawa ma wydźwięk ogólnopolski, dlatego wszystkich dystrybutorów zapraszamy do informowania o niej swoich klientów.

    Więcej…