Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Czy wiecie, że najbardziej zasłużonym tonerem w ofercie jest zamiennik do HP Q2612A: KHL-12A? W samej wersji premium sprzedano około pół miliona sztuk! Obecnie urządzeń, w których jest stosowany jest coraz mniej, dlatego zastanawiamy się, czy znajdzie się godny następca? Nasz typ to zamiennik do HP CF279A: KHL-79A. A Wy co sądzicie?

A skoro już o tonerach…

Czy wiecie jak wyglądały pierwsze marki w Allper? A znacie wszystkie odsłony Expression? Poniżej galeria: Toner-X, KRIS, Expression.Jak sądzicie, jak wyglądała chronologia ich wchodzenia na rynek?

Wybrane ogłoszenia

MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Piasek kinetyczny do zabawy oraz modelowania.
Mocny klej do wielu zastosowań.
Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.
niewielki zszywacz ekologiczny marki PLUS.
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Cutter marki SMART by Leviatan.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • "Taki krzyżyk można wytrzeć" - pamiętacie tę aferę?

    Całkiem niedawno długopisy ścieralne wzbudziły dość duże zainteresowanie. Dotychczas mocno kojarzone ze szkołą, pomocne w początkowej edukacji, świetne w pracy, okazały się bohaterami minionych wyborów. Do skandalu doszło w jednym z lokali wyborczych w województwie wielkopolskim, gdzie wyborcom wydawano ścieralne długopisy.

    Więcej…  
  • Komfortowe stanowisko pracy

    Większość zawodów związanych z użytkowaniem komputera wiąże się z przebywaniem przez długi czas w pozycji siedzącej. Niewłaściwie zorganizowane miejsce pracy niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw, takich jak choroby kręgosłupa, osłabienie wzroku i słuchu, alergia czy nasilenie stanów bólowych i zwyrodnieniowych. Zmiany te nie są zauważalne od razu. Pojawiają się stopniowo i nawet wtedy nie zawsze kojarzymy je z godzinami spędzonymi przy komputerze.

    Więcej…