Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Czy wiecie, że najbardziej zasłużonym tonerem w ofercie jest zamiennik do HP Q2612A: KHL-12A? W samej wersji premium sprzedano około pół miliona sztuk! Obecnie urządzeń, w których jest stosowany jest coraz mniej, dlatego zastanawiamy się, czy znajdzie się godny następca? Nasz typ to zamiennik do HP CF279A: KHL-79A. A Wy co sądzicie?

A skoro już o tonerach…

Czy wiecie jak wyglądały pierwsze marki w Allper? A znacie wszystkie odsłony Expression? Poniżej galeria: Toner-X, KRIS, Expression.Jak sądzicie, jak wyglądała chronologia ich wchodzenia na rynek?

Wybrane ogłoszenia

Niewielki kalendarz idealny do damskiej torebki.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Kolorowe nożyczki do szkoły marki Penmate.
NOWE ZAKŁADKI FRESH JUŻ DOSTĘPNE!
Duży kalendarz ścienny, drukowany na grubym papier ...
Najnowszy produkt w ofercie Leviatana.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Mocny klej do wielu zastosowań.
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zdrowy lunch w pracy?

    Wytrzymać cały dzień w pracy bez jedzenia to koszmar. Każdy z nas tego doświadczył i nikt nie wspomina tego miło. Osoba pracująca musi regularnie jeść. Dlatego z pomocą przychodzą pracownicze kantyny oraz szybkie jedzenie, które w przerwie można zjeść na mieście lub zamówić do biura. Żadne z tych rozwiązań nie zapewni nam jednak smaku i wartości odżywczych, które tak cenimy w domowym jedzeniu. Co zatem zrobić, aby zjeść w pracy smaczny, a przede wszystkim zdrowy lunch?

    Więcej…  
  • Rebranding marek własnych

    Activejet, dostawca alternatywnych materiałów eksploatacyjnych oraz producent wysokiej jakości produktów oświetleniowych, przeprowadza rebranding. W jego ramach zmianie uległy opakowania produktów eksploatacyjnych, logotyp oraz strona internetowa firmy. Podjęte działania mają na celu podkreślenie kluczowych wartości marki takich jak nowoczesność, najwyższa jakość produktów oraz europejskie pochodzenie brandu.

    Więcej…