Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Czy wiecie, że najbardziej zasłużonym tonerem w ofercie jest zamiennik do HP Q2612A: KHL-12A? W samej wersji premium sprzedano około pół miliona sztuk! Obecnie urządzeń, w których jest stosowany jest coraz mniej, dlatego zastanawiamy się, czy znajdzie się godny następca? Nasz typ to zamiennik do HP CF279A: KHL-79A. A Wy co sądzicie?

A skoro już o tonerach…

Czy wiecie jak wyglądały pierwsze marki w Allper? A znacie wszystkie odsłony Expression? Poniżej galeria: Toner-X, KRIS, Expression.Jak sądzicie, jak wyglądała chronologia ich wchodzenia na rynek?

Wybrane ogłoszenia

Nowa wersja kalendarza Agenda w twardej oprawie.
Przepiękna kolekcja Mikołaj torebek z brokatem.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Firma Rafcom poszukuje pracownika .
Sprytny sposób mocowania fotografii, czy notatek n ...
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Papierowy Dizajn poszukuje pracownika!!
Dostępne w różnej wielkości opakowaniach.
Wzorzyste taśmy tesapack® to wysokiej jakości taś ...
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje pracownika.
Nowa kolekcja torebek z brokatem. Najlepsze opakow ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Coraz więcej nowych firm w gronie Członków PIAP

    Agencja Reklamowa NORWOKS, Chocolate Land, Sitex centrum sitodruku, NOVA FALA, Ekostrefa, Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. to nowi Członkowie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, którzy zdecydowali się przystąpić do Izby w czwartym kwartale br.

    Więcej…  
  • Mali zapłacą mniej - mają czas do 8 stycznia!!

    Jeszcze tylko do 8 stycznia 2019 r. mali przedsiębiorcy zamierzający skorzystać z nowego - małego ZUS-u, muszą dokonać odpowiednich zgłoszeń w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Kto powinien w powyższym terminie się zmieścić? Jak będzie liczona składka na nowych zasadach, jakie formularze złożyć? O tym w dzisiejszym artykule.

    Więcej…