Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kontynuując naszą serię artykułów na temat systemu produkcji w firmie Allper dziś przechodzimy do kolejnego działu, który szczególnie w branży materiałów eksploatacyjnych jest bardzo ważny. 

Obok produkcji, to chyba najistotniejszy dział w firmie. To bardzo istotny etap powstawania każdego produktu. Oczywiście mowa tu o Dziale Kontroli Jakości.

Sympatycy Expression kontaktują się głównie z osobami odpowiedzialnymi za jakość posprzedażną, nawiasem mówiąc: reklamacje. Ale mało kto wie, że dział ten pełni inne, niezmiernie ważne funkcje w procesach powstawania produktów marki Expression. To w obrębie tego działu funkcjonuje Centrum Badawcze Allper, czyli miejsce badania właściwości komponentów dobieranych do składu każdego modelu Expression, a następnie wykonywania testów tych produktów, przede wszystkim z użyciem norm ISO.


 


Profesjonalne badania laboratoryjne są możliwe wyłącznie dzięki dobrze wyposażonemu laboratorium prowadzonemu w reżimie wymagań ISO/IEC 17025, przygotowanemu zarówno do badań i testów gotowych produktów, jak i komponentów, z których te produkty powstają. Sprzęt laboratoryjny obejmuje różne narzędzia i urządzenia wykorzystywane przez specjalistów w trakcie pracy według skomplikowanych metod i technik badawczych. Dzięki takim rozwiązaniom, Expression to kontrolowany produkt, który poddaje się wszechstronnym analizom.Wprowadzone skuteczne oraz innowacyjne rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo zarówno samych materiałów eksploatacyjnych, jak również zachowanie wszelkich zasad własności podmiotów trzecich, w tym własności intelektualnych oraz praw patentowych producentów tzw. materiałów oryginalnych, będących jednocześnie producentami urządzeń drukujących, do których poszczególne materiały są dedykowane. Jakość i wydajność materiałów marki Expression podlega ścisłemu nadzorowi.


 


Obok testów i analiz towarzyszących projektowaniu i produkcji, wyróżniające jest szerokie spektrum badań prowadzonych na parametrach takich jak: jakość, trwałość i wydajność wydruków. Na każdym z etapów badań analizowana jest jakość, jednak szczegółowych danych dostarcza metodologia pozwalająca zbadać trwałość wydruku w różnych warunkach, w oparciu o normę ISO/IEC 11798. Jakość jest również elementem badania wydajności według norm ISO/IEC 19752, 19798, 24711, 24712, 29102, 29103. Międzynarodowe standardy ISO/IEC powstały przy współpracy producentów materiałów eksploatacyjnych, dla umożliwienia rzetelnego określenia parametrów materiałów eksploatacyjnych, przede wszystkim potwierdzenia zwiększonej wydajności.Więcej na temat aktywności firmy ALLPER:

Czy ktoś z Was wie, co wyróżnia Allper?

Wybrane ogłoszenia

Teraz ciasto-pianka dostępna w pojedynczych opakow ...
Zupełnie nowy korektor w taśmie 15m.
Długopis record w nowej odsłonie kolorystycznej.
Nowość w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia.
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
Nowe wkłady atramentowe.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Brokatowa farbka makijażowa świecąca w ciemności. ...
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Latarka do damskiej torebki.
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje pracownika.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zakaz handlu w niedzielę już od 11 marca 2018

    O sensowności ustawy zakazującej handel w niedzielę pisać nie będziemy. Wiemy jednak, że wzbudza ona skrajne opinie. Kto na niej skorzysta - na pewno sieć sklepów on-line. Wprawdzie dostawy i tak w niedzielę nie będzie, jednak Polacy zapewne, chociażby z nudów siądą do internetu i będą szukać rozwiązania. 

    Więcej…  
  • Lampka Orion 2 – dla osób, które nie mogą wysiedzieć w miejscu

    Najnowszą propozycję marki Activejet – lampkę Orion 2, z pewnością można nazwać produktem w pełni uniwersalnym. Prosty kształt, biały kolor, nowoczesny wygląd, a do tego szereg nietuzinkowych funkcjonalności sprawiają, że ta niewielka lampka to niezastąpiony element wyposażenia w każdym domu.

    Więcej…