Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kontynuując naszą serię artykułów na temat systemu produkcji w firmie Allper dziś przechodzimy do kolejnego działu, który szczególnie w branży materiałów eksploatacyjnych jest bardzo ważny. 

Obok produkcji, to chyba najistotniejszy dział w firmie. To bardzo istotny etap powstawania każdego produktu. Oczywiście mowa tu o Dziale Kontroli Jakości.

Sympatycy Expression kontaktują się głównie z osobami odpowiedzialnymi za jakość posprzedażną, nawiasem mówiąc: reklamacje. Ale mało kto wie, że dział ten pełni inne, niezmiernie ważne funkcje w procesach powstawania produktów marki Expression. To w obrębie tego działu funkcjonuje Centrum Badawcze Allper, czyli miejsce badania właściwości komponentów dobieranych do składu każdego modelu Expression, a następnie wykonywania testów tych produktów, przede wszystkim z użyciem norm ISO.


 


Profesjonalne badania laboratoryjne są możliwe wyłącznie dzięki dobrze wyposażonemu laboratorium prowadzonemu w reżimie wymagań ISO/IEC 17025, przygotowanemu zarówno do badań i testów gotowych produktów, jak i komponentów, z których te produkty powstają. Sprzęt laboratoryjny obejmuje różne narzędzia i urządzenia wykorzystywane przez specjalistów w trakcie pracy według skomplikowanych metod i technik badawczych. Dzięki takim rozwiązaniom, Expression to kontrolowany produkt, który poddaje się wszechstronnym analizom.Wprowadzone skuteczne oraz innowacyjne rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo zarówno samych materiałów eksploatacyjnych, jak również zachowanie wszelkich zasad własności podmiotów trzecich, w tym własności intelektualnych oraz praw patentowych producentów tzw. materiałów oryginalnych, będących jednocześnie producentami urządzeń drukujących, do których poszczególne materiały są dedykowane. Jakość i wydajność materiałów marki Expression podlega ścisłemu nadzorowi.


 


Obok testów i analiz towarzyszących projektowaniu i produkcji, wyróżniające jest szerokie spektrum badań prowadzonych na parametrach takich jak: jakość, trwałość i wydajność wydruków. Na każdym z etapów badań analizowana jest jakość, jednak szczegółowych danych dostarcza metodologia pozwalająca zbadać trwałość wydruku w różnych warunkach, w oparciu o normę ISO/IEC 11798. Jakość jest również elementem badania wydajności według norm ISO/IEC 19752, 19798, 24711, 24712, 29102, 29103. Międzynarodowe standardy ISO/IEC powstały przy współpracy producentów materiałów eksploatacyjnych, dla umożliwienia rzetelnego określenia parametrów materiałów eksploatacyjnych, przede wszystkim potwierdzenia zwiększonej wydajności.Więcej na temat aktywności firmy ALLPER:

Czy ktoś z Was wie, co wyróżnia Allper?

Wybrane ogłoszenia

Brokatowa farbka makijażowa świecąca w ciemności. ...
Sprytny sposób mocowania fotografii, czy notatek n ...
Nowość w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia.
Nowość w ofercie firmy Leviatan.
Teraz ciasto-pianka dostępna w pojedynczych opakow ...
Firma Rafcom poszukuje pracownika .
Nowość w ofercie Asarto.
Przepiękna kolekcja Mikołaj torebek z brokatem.
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje pracownika.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Xerox i AB S.A. kończą współpracę

    Umowa pomiędzy liderem rozwiązań technologicznych i firmą dystrybucyjną zostanie rozwiązana 31 maja.

    Więcej…  
  • Rok ucznia trwa 42 tygodni i 292 dni.

    Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 5 października 2010 r. zajęcia dydaktyczno-wychowawcze rozpoczynają się w pierwszym powszednim dniu września. Jeżeli pierwszy dzień września wypada w piątek lub sobotę, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze rozpoczynają się w najbliższy poniedziałek po 1 września.

    Więcej…