Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Początek kwietnia 2019 roku to w firmie NM Revolution czas wyjątkowych promocji. Dystrybutor marki INQPrint Supplies rozpoczął w tym okresie aż 3 spektakularne promocje.

Przygotowania do sezonu wakacyjnego trwają. Wszystkie siły skupione zostały na wsparciu sprzedaży. Obecny rynek materiałów eksploatacyjnych to prawdziwe pole bitwy o klienta. Klienta, który prócz świetnej jakości produktów w dobrych cenach, ma także wybór pośród prezentów, jakie za nie może otrzymać. A jest tym razem co wybierać. 1 kwietnia w ofercie NM Revolution, dystrybutora produktów marki INQPrint, ruszyły aż 3 akcje:

 • akcja "Masz ochotę na grilla?"
 • akcja "INQ rozdaje wakacje"
 • akcja "INQ rozdaje kasę"

Wszystkie promocje trwają do 19 kwietnia i gwarantują bonusy w postaci: bonów sodexo, prezentów rzeczowych tudzież wyjazdu wakacyjnego. 

- Tak jak deklarowaliśmy na początku roku nie zwalniamy w naszych działaniach - mówi nam Aneta Kostecka, Dyrektor Handlowa w firmie NM Revolution, właściciela marki INQPrint. - Nasza oferta wzbudza wśród klientów coraz większe zainteresowanie, więc poprzez nasze akcje chcemy im się odwdzięczyć

Na fanpage'u marki INQPrint na bieżąco wrzucane są akcje, które, co ważne, łączą się z umowami marketingowymi, co jest rzadkością w tym sektorze. Nie ukrywamy, że liczba promocji w ofercie marki INQPrint przyprawia o zawrót głowy. Tak więc polecamy kontakt bezpośrednio z przedstawicielami handlowymi firmy, aby wykorzystać ofertę optymalnie. 

 


REKLAMA

 

Wybrane ogłoszenia

Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży biu ...
Papierowy Dizajn poszukuje pracownika!!
Plecak dla najmłodszych na wyprawy małe i duże.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Firma Allper poszukuje pracownika na terenie Warsz ...
EV-CORP - poszukuje przedstawicieli handlowych.
Leviatan poszukuje pracowników.
Nowość w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia.
Idealny produkt dla malucha.
Sprytny sposób mocowania fotografii, czy notatek n ...
Nowość w ofercie Asarto.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • W Tadeo Trading obrodziło nowościami!

  Ten sezon targowy dla firmy Tadeo Trading jest wyjątkowy. Jak mówią jej pracownicy - tyle nowości w tak krótkim okresie w historii firmy chyba dawno nie było. Rzeczywiście - przyjrzeliśmy się najnowszych produktom firmy i zauważyliśmy jedną zależność - w tym sezonie Tadeo Trading stawia na markę własną - Penmate. 

  Więcej…  
 • ActiveJet – jeszcze bardziej wydajne produkty

  Marka ActiveJet, lider na rynku materiałów eksploatacyjnych w Polsce, wprowadziła do oferty nowe tusze w wersji Premium o symbolach AH-650BR oraz AH-650CR. Najnowsze produkty przeznaczone są do urządzeń drukujących marki HP i charakteryzują się dwukrotnie większą wydajnością.

  Więcej…