Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z początkiem kwietnia ruszyła akcja w firmie Polcan związana z marką Energizer, której dystrybutorem jest od 2014 roku. Do dnia 12 kwietnia za zakupy produktów z tego asortymentu każdy klient otrzyma prezent.  

Akumulatorki, baterie, latarki, ładowarki - to główne grupy produktowe wchodzące w skład marki Energizer oferowanej przez firmę POLCAN. To właśnie zakupy tego asortymentu gwarantują wszystkim klientom ciekawe nagrody. 

 

Pełen regulamin publikujemy poniżej. 

Z początkiem kwietnia ruszyła akcja w firmie Polcan związana z marką Energizer, której dystrybutorem jest od 2014 roku. Do dnia 12 kwietnia za zakupy produktów z tego asortymentu każdy klient otrzyma prezent.  

Akumulatorki, baterie, latarki, ładowarki - to główne grupy produktowe wchodzące w skład marki Energizer oferowanej przez firmę POLCAN. To właśnie zakupy tego asortymentu gwarantują wszystkim klientom ciekawe nagrody. 

 

Pełen regulamin publikujemy poniżej. 

Regulamin promocji: Energizer. Łap nagrody za zakupy.


1. Niniejszy regulamin, określa zasady przeprowadzenia przez Organizatora firmę POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Poznaoskiej 218, (dalej "Organizator") promocji „Energizer. Łap nagrody za zakupy”.
2. Promocja rozpocznie się w dniu 1 kwietnia 2019 r., a zakończy się w dniu 12 kwietnia 2019 r. lub z chwilą wyczerpania zapasów nagród.
3. Promocją objęte są wszystkie produkty marki Energizer – w dalszej części Regulaminu zwane „Produktami”.
4. Uczestnikiem Promocji może być każdy Partner Handlowy Organizatora.
5. Przystąpienie Uczestnika do Promocji nastąpi z chwilą dokonania pierwszego zakupu Produktów objętych Promocją.
6. Nagrody zostaną przyznane firmom, które wygenerują w czasie trwania promocji określony poziom obrotów netto.
7. Warunkiem otrzymania nagrody, jest jednorazowy zakup dowolnych produktów, za kwotę netto:

120 zł - latarka Booklite | 300 zł - latarka Headlight 4 LED | 400 zł - ładowarka Uniwersal

8. W promocji można wziąć udział wielokrotnie.
9. Nie jest możliwe odstąpienie prawa do Nagrody osobom trzecim. Nie jest możliwe wypłacenie równowartości Nagrody. Nie jest możliwa rezygnacja z części Nagrody.
Rezygnacja z części Nagrody jest równoznaczna z rezygnacją z całości Nagrody. Organizator zastrzega sobie prawo do wymiany Nagrody na inną o tej samej wartości. Kwota przyznanej Nagrody nie może zostać zaliczona przez Uczestnika Konkursu na poczet ceny jakichkolwiek Produktów znajdujących się w ofercie Organizatora, które zostaną w przyszłości zakupione przez Uczestnika Promocji.
10. Podstawą do ubiegania się o nagrodę jest brak jakichkolwiek zaległości i opóźnień w płatnościach wobec POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. w czasie trwania Promocji. Firmy, które chodź raz spóźniły się ze spłatą należności w stosunku do POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. lub w jakikolwiek inny sposób naruszyły warunki niniejszego Regulaminu spotkają się z prawem do odmowy przyznania nagrody.
11. Nagrody zostaną przesłane przez Organizatora wraz z dostawą promocyjnych produktów.
12. Każdy z Uczestników promocji oświadcza, iż z warunkami niniejszego Regulaminu zapoznał się, zrozumiał je oraz akceptuje je w całości.

Wybrane ogłoszenia

Oryginalna lampka biurkowa w kształcie baranka.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Uniwersalne chusteczki do czyszczenia w opakowaniu ...
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Duży kalendarz ścienny, drukowany na grubym papier ...
Firma Leviatan-Poliografia poszukuje handlowca.
Gumki recepturki - różne rodzaje.
STABILO – colorful and powerful is looking for wor ...
Kompania Biurowa poszukuje handlowca!
Niewielki kalendarz idealny do damskiej torebki.
Wysokogatunkowa Arabika 100% ciemno palona.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Samsung NX mini już w Polsce

    NX mini, najmniejszy i najlżejszy aparat fotograficzny z serii NX został wprowadzony do sprzedaży w Polsce. Dzięki stylowemu, stworzonemu z myślą o mobilności wzornictwu i doskonałej jakości obrazu aparat SMART Camera NX mini jest naturalnym wyborem dla dynamicznych fotografów, którym zależy na uchwyceniu specjalnych chwil w najdrobniejszych szczegółach. Technologie łączności NFC i Wi-Fi sprawiają, że każde zdjęcie wykonane za pomocą NX mini użytkownik może łatwo i szybko udostępnić znajomym.

    Więcej…  
  • NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY ZE SZWAJCARSKĄ FIRMĄ 3T, WŁAŚCICIELEM MARKI PEACH

    Firma Inkspot nawiązała współpracę ze szwajcarską firmą 3T i rozpoczęła dystrybucję ich urządzeń biurowych sygnowanych marką PEACH. W ofercie pojawiły się trymery, gilotyny, niszczarki oraz bindownice.

    Więcej…