Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Polcan to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem. Od samego początku specjalizująca się w handlu materiałami eksploatacyjnymi zarówno tych oryginalnych jak i alternatywnych. Obecnie w swoim portfolio posiada ponad 30 marek, w tym markę Xerox, która obecnie objęta została promocją majową.

Przez cały miesiąc maj dystrybutor bonusował będzie klientów, którzy dokonali zakupów oryginalnych materiałów eksploatacyjnych marki Xerox za min. 2000 zł. Jak zapewnia Joanna Flis, Specjalista ds. marketingu, gwarantowane nagrody w postaci bonów Sodexo wydawane będą aż do końca miesiąca.

- Nie ograniczamy naszych klientów - wielokrotność kwoty 2000 uprawnia do proporcjonalnie większej ilości bonów. - zapewnia nasza rozmówczyni.

Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest poniżej. Pełna oferta produktów marki XEROX dostępna jest w e-sklepie: https://esklep.polcan.pl 

 

Regulamin promocji Xerox
„Bądź obrotny”


I. Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin, określa zasady przeprowadzenia przez Polcan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Poznańskiej 218, (dalej "Organizator") promocji „Bądź obrotny”.

II. Czas trwania, uczestnicy i przystąpienie do promocji

2. Promocja przeznaczona jest dla Partnerów Handlowych Polcan, którzy w dniach 6 - 31 maja 2019 r. dokonają zakupu materiałów eksploatacyjnych marki Xerox oraz regulują terminowo swoje zobowiązania wobec Polcan.

III. Zasady promocji i nagrody

3. Aby wziąć udział w promocji należy w wyznaczonym czasie (patrz pkt. II.2) dokonał zakupu produktów promocyjnych marki Xerox.
4. Uwaga z promocji wyłączony jest papier i urządzenia biurowe.
5. Za każde wydane 2 000 zł (netto) na produkty określone w pkt. II.2 (z wyjątkiem pkt. III.4.) uczestnik otrzyma bon premiowy Sodexo o wartości 50 zł (brutto).
6. Wielokrotność kwoty z pkt. III. 5 uprawnia do proporcjonalnie większej ilości bonów.

IV. Wydawanie nagród

7. Wysyłka nagród (bonów) nastąpi po zakończeniu Promocji, najpóźniej 30 dni po zakończeniu Promocji.
8. Nagrody w postaci bonów pieniężnych Sodexo zostaną przekazane Uczestnikom Promocji za pokwitowaniem w postaci protokołu odbioru otrzymania bonu. Niniejszy protokół musi zostać podpisany przez osobę umocowaną do reprezentowania firmy (Uczestnika Promocji) i przesłane drogą mailową na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na numer (22) 100 88 11.

V. Postanowienia końcowe

9. Partnerzy, którzy chodź raz spóźnili się ze spłatą należności w stosunku do POLCAN lub w jakikolwiek inny sposób naruszyli warunki niniejszego regulaminu mogą spotkad się z prawem do odmowy przyznania nagrody.
10. Nie jest możliwe odstąpienie prawa do Nagrody osobom trzecim. Nie jest możliwe wypłacenie równowartości Nagrody. Nie jest możliwa rezygnacja z części Nagrody. Rezygnacja z części Nagrody jest równoznaczna z rezygnacją z całości Nagrody.
11. Treść regulaminu Promocji jest dostępna w ożarowskim biurze Organizatora, Ożarów, ul. Kręta 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki oraz pozostałych biurach Organizatora i na stronie www.polcan.pl.
12. Każdy z uczestników Promocji oświadcza, że zapoznał się z warunkami niniejszego Regulaminu, zrozumiał je oraz akceptuje je w całości.
13. POLCAN zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Promocji.
14. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i wycenami specjalnymi.


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Wąskie kalendarze trójdzielne z szeroką ofertą okł ...
Ekologiczna i pojemna archiwizacja dokumentów.
Zestawy do biuraZestawy do biura
Sprzedam162,80 PLN (bez VAT)
Przepiękne zestawy w wyrazistych kolorach.
Poszukiwany handlowiec na Śląsk.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
2 kolory w jednym zakreślaczu.
Oryginalna lampka biurkowa w kształcie baranka.
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Dwukolorowe i eleganckie.
Nowa oferta w marce KMP.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Produkty ASARTO zostały nagrodzone prestiżowym godłem Laur Konsumenta 2018

    Kolejna dobra informacja spłynęła do naszej redakcji. Marka Asarto właśnie otrzymała srebrny Laur Konsumenta 2018 w największym projekcie konsumenckim w Polsce, w kategorii materiały eksploatacyjne do drukarek.

    Więcej…  
  • V Polish Businesswoman Congress pod naszym patronatem

    Transformacja – nowe podejście do biznesu - pod tym hasłem odbędzie się kolejna edycja Polish Businesswoman Congress, które tym razem odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia. Jak co roku także portal scann.R wspiera to wydarzenie.

    Więcej…