Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Polcan to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem. Od samego początku specjalizująca się w handlu materiałami eksploatacyjnymi zarówno tych oryginalnych jak i alternatywnych. Obecnie w swoim portfolio posiada ponad 30 marek, w tym markę Xerox, która obecnie objęta została promocją majową.

Przez cały miesiąc maj dystrybutor bonusował będzie klientów, którzy dokonali zakupów oryginalnych materiałów eksploatacyjnych marki Xerox za min. 2000 zł. Jak zapewnia Joanna Flis, Specjalista ds. marketingu, gwarantowane nagrody w postaci bonów Sodexo wydawane będą aż do końca miesiąca.

- Nie ograniczamy naszych klientów - wielokrotność kwoty 2000 uprawnia do proporcjonalnie większej ilości bonów. - zapewnia nasza rozmówczyni.

Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest poniżej. Pełna oferta produktów marki XEROX dostępna jest w e-sklepie: https://esklep.polcan.pl 

 

Regulamin promocji Xerox
„Bądź obrotny”


I. Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin, określa zasady przeprowadzenia przez Polcan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Poznańskiej 218, (dalej "Organizator") promocji „Bądź obrotny”.

II. Czas trwania, uczestnicy i przystąpienie do promocji

2. Promocja przeznaczona jest dla Partnerów Handlowych Polcan, którzy w dniach 6 - 31 maja 2019 r. dokonają zakupu materiałów eksploatacyjnych marki Xerox oraz regulują terminowo swoje zobowiązania wobec Polcan.

III. Zasady promocji i nagrody

3. Aby wziąć udział w promocji należy w wyznaczonym czasie (patrz pkt. II.2) dokonał zakupu produktów promocyjnych marki Xerox.
4. Uwaga z promocji wyłączony jest papier i urządzenia biurowe.
5. Za każde wydane 2 000 zł (netto) na produkty określone w pkt. II.2 (z wyjątkiem pkt. III.4.) uczestnik otrzyma bon premiowy Sodexo o wartości 50 zł (brutto).
6. Wielokrotność kwoty z pkt. III. 5 uprawnia do proporcjonalnie większej ilości bonów.

IV. Wydawanie nagród

7. Wysyłka nagród (bonów) nastąpi po zakończeniu Promocji, najpóźniej 30 dni po zakończeniu Promocji.
8. Nagrody w postaci bonów pieniężnych Sodexo zostaną przekazane Uczestnikom Promocji za pokwitowaniem w postaci protokołu odbioru otrzymania bonu. Niniejszy protokół musi zostać podpisany przez osobę umocowaną do reprezentowania firmy (Uczestnika Promocji) i przesłane drogą mailową na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na numer (22) 100 88 11.

V. Postanowienia końcowe

9. Partnerzy, którzy chodź raz spóźnili się ze spłatą należności w stosunku do POLCAN lub w jakikolwiek inny sposób naruszyli warunki niniejszego regulaminu mogą spotkad się z prawem do odmowy przyznania nagrody.
10. Nie jest możliwe odstąpienie prawa do Nagrody osobom trzecim. Nie jest możliwe wypłacenie równowartości Nagrody. Nie jest możliwa rezygnacja z części Nagrody. Rezygnacja z części Nagrody jest równoznaczna z rezygnacją z całości Nagrody.
11. Treść regulaminu Promocji jest dostępna w ożarowskim biurze Organizatora, Ożarów, ul. Kręta 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki oraz pozostałych biurach Organizatora i na stronie www.polcan.pl.
12. Każdy z uczestników Promocji oświadcza, że zapoznał się z warunkami niniejszego Regulaminu, zrozumiał je oraz akceptuje je w całości.
13. POLCAN zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Promocji.
14. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i wycenami specjalnymi.


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Firma Rafcom poszukuje pracownika.
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Nowe wkłady atramentowe.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Wzorzyste taśmy tesapack® to wysokiej jakości taś ...
Piasek kinetyczny do zabawy oraz modelowania.
Mocny klej do wielu zastosowań.
Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.
Kolorowe korektory w taśmie.
Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.
Pastelowa plastelina od JOVI.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jubileusz PIAP podczas Wieczoru Branżowego PIAP 2017

    Siódma edycja Wieczoru Branżowego Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych była szczególnym wydarzeniem dla Zarządu i Członków Izby. Dokładnie 16 lutego br. PIAP obchodził 10-lecie istnienia organizacji na rynku. Wieczór Branżowy PIAP stał się więc doskonałą okazją do uczczenia tego szczególnego wydarzenia.

    Więcej…  
  • Branża uderza mocno w rynek chemii profesjonalnej

    Już parę lat temu firmy z naszego "podwórka", dotychczas oferujące typowe dla branży biurowej produkty (długopisy, zeszyty), do swojej oferty zaczęły wprowadzać tak odległy tematycznie asortyment. Chemia profesjonalna - niby tak obca a jednak tak bliska naszej branży.

    Więcej…