Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Polcan to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem. Od samego początku specjalizująca się w handlu materiałami eksploatacyjnymi zarówno tych oryginalnych jak i alternatywnych. Obecnie w swoim portfolio posiada ponad 30 marek, w tym markę Xerox, która obecnie objęta została promocją majową.

Przez cały miesiąc maj dystrybutor bonusował będzie klientów, którzy dokonali zakupów oryginalnych materiałów eksploatacyjnych marki Xerox za min. 2000 zł. Jak zapewnia Joanna Flis, Specjalista ds. marketingu, gwarantowane nagrody w postaci bonów Sodexo wydawane będą aż do końca miesiąca.

- Nie ograniczamy naszych klientów - wielokrotność kwoty 2000 uprawnia do proporcjonalnie większej ilości bonów. - zapewnia nasza rozmówczyni.

Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest poniżej. Pełna oferta produktów marki XEROX dostępna jest w e-sklepie: https://esklep.polcan.pl 

 

Regulamin promocji Xerox
„Bądź obrotny”


I. Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin, określa zasady przeprowadzenia przez Polcan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Poznańskiej 218, (dalej "Organizator") promocji „Bądź obrotny”.

II. Czas trwania, uczestnicy i przystąpienie do promocji

2. Promocja przeznaczona jest dla Partnerów Handlowych Polcan, którzy w dniach 6 - 31 maja 2019 r. dokonają zakupu materiałów eksploatacyjnych marki Xerox oraz regulują terminowo swoje zobowiązania wobec Polcan.

III. Zasady promocji i nagrody

3. Aby wziąć udział w promocji należy w wyznaczonym czasie (patrz pkt. II.2) dokonał zakupu produktów promocyjnych marki Xerox.
4. Uwaga z promocji wyłączony jest papier i urządzenia biurowe.
5. Za każde wydane 2 000 zł (netto) na produkty określone w pkt. II.2 (z wyjątkiem pkt. III.4.) uczestnik otrzyma bon premiowy Sodexo o wartości 50 zł (brutto).
6. Wielokrotność kwoty z pkt. III. 5 uprawnia do proporcjonalnie większej ilości bonów.

IV. Wydawanie nagród

7. Wysyłka nagród (bonów) nastąpi po zakończeniu Promocji, najpóźniej 30 dni po zakończeniu Promocji.
8. Nagrody w postaci bonów pieniężnych Sodexo zostaną przekazane Uczestnikom Promocji za pokwitowaniem w postaci protokołu odbioru otrzymania bonu. Niniejszy protokół musi zostać podpisany przez osobę umocowaną do reprezentowania firmy (Uczestnika Promocji) i przesłane drogą mailową na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na numer (22) 100 88 11.

V. Postanowienia końcowe

9. Partnerzy, którzy chodź raz spóźnili się ze spłatą należności w stosunku do POLCAN lub w jakikolwiek inny sposób naruszyli warunki niniejszego regulaminu mogą spotkad się z prawem do odmowy przyznania nagrody.
10. Nie jest możliwe odstąpienie prawa do Nagrody osobom trzecim. Nie jest możliwe wypłacenie równowartości Nagrody. Nie jest możliwa rezygnacja z części Nagrody. Rezygnacja z części Nagrody jest równoznaczna z rezygnacją z całości Nagrody.
11. Treść regulaminu Promocji jest dostępna w ożarowskim biurze Organizatora, Ożarów, ul. Kręta 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki oraz pozostałych biurach Organizatora i na stronie www.polcan.pl.
12. Każdy z uczestników Promocji oświadcza, że zapoznał się z warunkami niniejszego Regulaminu, zrozumiał je oraz akceptuje je w całości.
13. POLCAN zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Promocji.
14. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i wycenami specjalnymi.


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
STABILO – colorful and powerful is looking for wor ...
Nowe produkty w ofercie firmy KMP PrintTechnik Pol ...
Uniwersalne chusteczki do czyszczenia w opakowaniu ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Poszukiwany pracownik do pracy: Częstochowa, Gdańs ...
Najnowsza oferta gumek i gumkotemperówek.
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Kolorowe korektory w taśmie.
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Oryginalna lampka biurkowa w kształcie baranka.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Mer-Plus ogłasza dni otwarte

    Już 6 marca 2019 roku w warszawskiej hurtowni Abro odbędą się dni otwarte, w których uczestniczyć będzie firma Mer-Plus. Wraz ze swoimi nowościami oraz z licznymi promocjami przedstawiciele firmy z Sulejówka prezentować będą przez cały dzień klientom hurtowni ciekawe wykorzystanie swoich produktów.

    Więcej…  
  • ABC Data – nowy rok pod znakiem coraz szerszej oferty

    Jednym z najważniejszych elementów budowania przewagi konkurencyjnej w nowoczesnej dystrybucji jest komplementarność portfolio produktowego. ABC Data, zgodnie z przyjętą strategią dynamicznie poszerza swoją ofertę. W ostatnim czasie asortyment spółki wzbogacił się między innymi o kolejne rozwiązania z zakresu przechowywania i ochrony danych, alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, a także nowe marki z kategorii zabawek, artykułów biurowych, narzędzi i elektronarzędzi. Systematyczne poszerzanie oferty to efekt przyjętego sposobu działania w oparciu o model one-stop-shop.

    Więcej…