Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ruszamy pełną parą z promocją wakacyjną. Do wygrania wiele ciekawych nagród: męskich i bardziej kobiecych. Każdy znajdzie coś dla siebie np.  kuchenki mikrofalowe, nożyce do żywopłotu, czytnik e-book, hulajnogi, projektory, zegarki sportowe… - o nowej promocji rozmawialiśmy z Martą Dąbek, Specjalistką ds. marketingu marki Activejet w firmie Action.

Przedwakacyjna promocja to nie tylko kolejna akcja marki Activejet, ale przede wszystkim okazja do zdobycia wyjątkowych gadżetów jeszcze przed wakacjami. Do końca czerwca 2019 roku wyselekcjonowana grupa produktów marki Activejet: materiały eksploatacyjne, akcesoria i peryferia, bonusowane będą dodatkowymi prezentami.

- Tak jak wspominałam jakiś czas temu - marka Activejet poważnie przyspiesza z działaniami prosprzedażowymi. - słyszymy od Marty Dąbek. - Nagrody, które tym razem przygotowaliśmy, zadowolą niejedną Panią i Pana - dodaje. 

Na liście prezentów, które w zależności od poziomów zakupowych mogą trafić w ręce klientów, znaleźliśmy: telewizory, macbooki, smartfony, hulajnogi elektryczne, rowery, myjki, kamery, nożyce spalinowe, monitory, videościanki...

Pełen regulamin umieszczony zostaje pod poniższą grafiką. Finał akcji 30.06.2019 rok. 

 

Zobacz regulamin promocji>>

Wybrane ogłoszenia

Cutter marki SMART by Leviatan.
Nowe wkłady atramentowe.
Leviatan poszukuje pracowników.
Piasek kinetyczny do zabawy oraz modelowania.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Nowy kolor w ofercie!!
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
EV-CORP - poszukuje przedstawicieli handlowych.
Firma z Bielska-Białej poszukuje pracowników.
Długopis record w nowej odsłonie kolorystycznej.
Już dostępna saszetka z motywem kolorowych dłoni. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zakup drukarki - na co zwrócić uwagę

    Tak trywialne pytanie, a jednak często pojawiające się w momencie chęci zakupu urządzenia drukującego. Czy wybrać nabiurkowe urządzenie marki HP, czy może duży kombajn marki Epson? Dylematy, jakie pojawiają się powinny być szybko rozwiane przez pryzmat naszych potrzeb.

    Więcej…  
  • Nowy Zarząd OSAA

    Z dniem 1 stycznia 2018 roku nastąpiła zmiana w Zarządzie sieci biuroserwisowej OSAA. Po rocznej prezesurze Piotr Krupka oddał władanie siecią w nowe ręce.

    Więcej…