Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej w społeczeństwie, coraz więcej osób podejmuje kroki w kierunku zmniejszenia swojego negatywnego wpływu na środowisko. Segregacja odpadów, rezygnacja ze zbędnych plastików, kupowanie lokalnie produkowanej żywności – każdy we własnym zakresie stara się poprawić stan środowiska. W parze z wysiłkiem indywidualnych osób, coraz częściej idą działania firm, które zaczynają wdrażać bardziej pro-ekologiczne rozwiązania.

tesa® od dłuższego czasu podejmuje działania w trosce o środowisko. Jednym z przejawów tej pro-ekologicznej postawy, jest opracowanie programu nadzoru produkcji, dostaw i jakości wyrobów. Strategia ochrony środowiska bazuje na czterech głównych założeniach:

 • Wykorzystanie materiałów pochodzących z surowców ekologicznych
 • Zrównoważona produkcja chroniąca zasoby naturalne
 • Brak składników toksycznych w produktach
 • Wprowadzanie produktów wielokrotnego użytku

Na tych filarach oparta jest seria tesa ecoLogo®, która udowadnia, że wydajność klejenia i zrównoważona ekologicznie produkcja nie wykluczają się wzajemnie. Do produkcji wykorzystywane są materiały pochodzące z recyklingu i zasobów naturalnych, natomiast wyeliminowano całkowicie korzystanie z rozpuszczalników oraz wybielaczy do kleju.Asortyment ekologiczny obejmuje produkty do pakowania, naprawy i renowacji, a także wszystkie podstawowe materiały biurowe. Rozwiązania ekologiczne nie oznaczają kompromisu w zakresie jakości. Wszystkie artykuły cechują się wysoką siłą klejenia oraz niezawodną skutecznością. Wszystkie oferowane produkty, w tym kleje w sztyfcie, w płynie czy w taśmie, z powodzeniem mogą być stosowane przez dzieci, ponieważ nie zawierają szkodliwych substancji. W asortymencie, obok niezawodnej taśmy pakowej wykonanej z tworzyw sztucznych z recyklingu, na uwagę zasługuje też taśma papierowa. Dzięki niej, zaklejone kartony i inne papierowe opakowania można później poddać przetworzeniu bez dodatkowego wysiłku i odklejania taśmy.
tesa® jako pierwszy producent taśm samoprzylepnych została nagrodzona certyfikatem DIN CERTCO – niezależnej jednostki certyfikującej, należącej do TÜV Rheinland. Certyfikat potwierdza zawartość materiałów pochodzących z recyklingu w produktach z grupy tesafilm® eco & clear oraz tesapack® eco & strong.

Warto postawić na ekologiczne rozwiązania i wprowadzić przyjazne środowisku produkty do swojego codziennego życia. Nawet niewielkie, jednostkowe zmiany, potrafią dać efekt na wielką skalę.

Wybrane ogłoszenia

Nowość w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia.
Twin Name Pen 2 marki Dong-A.
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Sprzedam firmę produkcyjną.
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Wysokogatunkowa Arabika 100% ciemno palona.
Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.
Nowa oferta do Kyocery, Canon'a i HP.
Uniwersalne chusteczki do czyszczenia w opakowaniu ...
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Mocny klej do wielu zastosowań.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Wirtualna klasa

  Jak rozwój nowych technologii i informatyzacja szkół wpłyną na edukację w Polsce? Czy w najbliższym czasie uda nam się odejść od tradycyjnych metod nauczania? A może nic się nie zmieni i system edukacji pozostanie bez zmian? Oto prognozy ekspertów.

  Więcej…  
 • Zaczarowane pudełeczka

  Mikołajki, urodziny, narodziny dziecka, imieniny, zaręczyny, Święta, Dzień Babci, Dzień Mamy i wiele innych okazji nadarzy się, aby wręczyć prezent komuś bliskiemu. Im jego opakowanie będzie ładniejsze, tym obdarowany będzie bardziej zaskoczony. Po tradycyjnych torebkach, zanim poznamy kunszt profesjonalnego pakowania prezentów, idealnym rozwiązaniem wydają się być kolorowe pudełeczka, do których zmieszczą się niewielkie, ale od serca darowane upominki.

  Więcej…