Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Przez kolejne 6 tygodni firma Panta Plast zasypie swoich klientów informacjami promocyjnymi. Maraton cenowy, który zorganizował producent z Łodzi startuje już 7 listopada i obejmuje liczną grupę produktów.

- To kontynuacja naszej akcji, która została bardzo dobrze przyjęta przez naszych klientów. Pragnę jednak przypomnieć, że ma ona na celu zaoferowanie wyjątkowych cen flagowej grupy produktów firmy Panta Plast. - mówi Łukasz Komorowski, Dyrektor Handlowy w Panta Plast. - Każda firma, która już z nami współpracuje w każdy piątek po godzinie 12:00 będzie otrzymywała specjalną informację na temat asortymentu, który przez zaledwie kilka kolejnych dni objęty będzie wyjątkową promocją - zaznacza. 

Jak dowiadujemy się z rozmowy pierwsza informacja dotrze do klientów już 7 listopada. Kolejne przygotowane będą na 14, 21 oraz 28.11 a następnie 5 i 12 grudnia 2016 roku. Grupy asortymentowe objęte akcją trzymane są w ścisłej tajemnicy ale wiemy już dziś, że ich ceny zaskoczą niejednego klienta. 

- Maraton cenowy to nie akcja otwarta dla każdego - zaznacza Karolina Krzysztofik, Specjalista ds Marketingu w firmie Panta Plast - Poprzez bardzo wysokie upusty chcemy wyróżniać firmy, które już z nami współpracują. Oczywiście w przyszłości mamy w planach kolejne tego typu akcje, więc zapraszamy nowych odbiorców do kontaktu z nami - dodaje. 

Wraz z nową promocją związana jest duża kampania informacyjna przede wszystkim skoncentrowana na mediach internetowych. Szybkość akcji wymaga szybkich nośników informacyjnych, stąd decyzja p konkretnych działaniach w internecie. 

- Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i wpisywania się do newslettera, co zapewni naszym odbiorcom jak najszybszą wiedzę o naszych akcjach bieżących i planowanych. Polecamy także śledzenie naszego profilu na facebook'u gdzie na bieżąco komunikujemy się z naszymi fanami - podkreśla Karolina Krzysztofik.

Wybrane ogłoszenia

Firma zrzeszona w Kompanii Biurowej poszukuje prac ...
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
kalendarz na każdy dzień roku.
Nowa oferta w marce KMP.
Kawa wygodnych opakowaniach o pojemności 250g
Alternatywa dla niszczarek.
Kompania Biurowa poszukuje handlowca!
Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.
Tusze w butelkach do Epsona.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Półroczny kurs chińskiego, bilety lotnicze do Chin, vouchery do restauracji, kurs gotowania

    Targi Gift Show Poland zbliżają się wielkimi krokami. Lista wystawców wydłuża się każdego dnia. Już 19 maja rozpocznie się największe święto prezentowe. Przez 3 dni w Warszawie, w Centrum Targowo-Konferencyjnym MT przy ulicy Marsa, spotka się jak w zeszłym roku liczna grupa producentów i importerów artykułów idealnych na prezent. Nie zabraknie licznych konkursów oraz atrakcji i cennych nagród dla odwiedzających.

    Więcej…  
  • Nowe katalogi na sezon 2018/2019

    Prawie 200 stron inspiracji, nowych produktów, kolorowych pomysłów. Jeśli szukasz więc szerokiej oferty artykułów do szkoły oraz Twoje wybory zawsze padają na znane marki, wiedz, że premiera oficjalnych katalogów firm: Corex i CX Dystrybucja właśnie się odbyła.

    Więcej…