Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Długopis jaki jest każdy widzi. Dla laików to tylko narzędzie pozostawiania śladów na papierze, dla koneserów i znawców to przyrząd, bez którego nie wyobrażamy sobie życia. Można by pomyśleć, że w tej kwestii wszystko już zostało wymyślone, a jednak tak nie jest. 

Nowa marka artykułów piśmiennych UniMax, która w zeszłym roku pojawiła się w ofercie firmy Panta Plast oferuje jednak cechy, które wyróżniają ją spośród dotychczasowych ofert. W rozmowie z Marcinem Jagasem, Specjalistą ds Marketingu, dowiadujemy się o najważniejszych plusach oferowanych przez firmę produktów.

- Może to zabrzmi dość trywialnie, ale obecnie nasi klienci przywiązują naprawdę dużą wagę do produktów, które oferują z kolei swoim odbiorcom. Dziś nie wystarczy zaoferować niską cenę swoich produktów. Dziś przede wszystkim za ceną musi iść jakość - zapewnia nasz rozmówca. 

Jak się dowiadujemy, oferta marki UniMax, która z co raz nowszymi modelami długopisów pojawia się w Polsce, zyskała liczne grono stałych klientów przede wszystkim dzięki systemowi INOX zastosowanemu we wszystkich modelach unimax'owych. System ten zapewnia bardzo ostry kąt pisania, a dzięki metalowym częściom wykonanym ze stopu miedzi (60%), cynku (20%) i niklu (20%) zapewnia płynne użytkowanie.

To z kolei, na co zwróciły szczególną uwagę osoby testujące rzeczone produkty marki UniMax, to jakość wykonania KORPUSÓW i SKUWEK odpornych na uszkodzenia. 

- Cieszymy się, że ta cecha została dostrzeżona przez użytkowników - mówi nam Marcin Jagas. - Wykorzystanie poliwęglanu w obudowie rzeczywiście zapewnia dużą trwałość produktów oferowanych przez naszą firmę. To, co może zainteresować użytkowników to fakt, że nasze długopisy mogą wytrzymać aż do 5 kg. nacisku. - dodaje.

unimax factory2

Z cech, które z kolei nasza redakcja oceniła, jako te najbardziej istotne są:

- GUMOWE UCHWYTY wykonane z antybakteryjnego elastomeru HV-65 oraz

- KULKI UNIMAX wykonane z węglika wolframu, który jest drugim najtwardszym materiałem po diamencie.

To właśnie one gwarantują bardziej płynne pisanie oraz zapobiegają rozmazywaniu się tuszu. 

Ponadto dodatkowe wzmocnienie przy mocowaniu utrzymuje kulkę w optymalnym położeniu, minimalizując zużycie co zwiększa z kolei długość pisania.

 

unimax factory

 

Jeśli interesuje Cię oferta długopisów marki UniMax, napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Czy wiesz, kto wynalazł długopis?

Długopis skonstruował węgierski wynalazca i dziennikarz Lalszo Biro ponad 75 lat temu na Węgrzech. Wynalazca zauważył, że farba drukarska szybko wysycha, w przeciwieństwie do atramentu. Wraz z bratem – chemikiem, wymyślili długopis. Opatentowali go w 1938 roku w Paryżu. Gdy nadeszła wojna, Biro, który był żydowskiego pochodzenia, uciekł do Francji, ale i tam zawitali Niemcy. Schronił się więc w Argentynie. W 1950 roku baron Marcel Bich wykupił od Biro patent i zaczął produkcję długopisów. Laszlo Biro dożył momentu, gdy bez długopisu nie mogliśmy się już obejść i chyba żałował, że kiedyś odsprzedał patent. Zmarł w wieku 86 lat, w 1985 roku. 

Wybrane ogłoszenia

Firma Leviatan-Poliografia poszukuje handlowca.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Kawa wygodnych opakowaniach o pojemności 250g
kalendarz na każdy dzień roku.
Najnowsza oferta gumek i gumkotemperówek.
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Najnowszy produkt w ofercie Leviatana.
Sprzedam firmę produkcyjną.
Kolorowe nożyczki do szkoły marki Penmate.
Firma zrzeszona w Kompanii Biurowej poszukuje prac ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowy system B2B w Konsorcjum Biuro Klub

    Konsorcjum Biuro Klub wdraża informatyczny system B2B, łączący producentów, dostawców i klientów. System będzie wspierał proces zamawiania produktów, a jednocześnie będzie narzędziem do analiz marketingowych oraz komunikacji.

    Więcej…  
  • Najmłodsze w rodzinie Uni-Max

    Dumnie, jako jeden z najmłodszych w rodzinie, firma Panta Plast Sp. z o.o. prezentuje nowy model długopisu marki Uni-Max - MAXFLOW. Przezroczysty korpus, skuwka z ozdobnym metalowym klipem i specjalny innowacyjny tusz - to główne zalety produktu.

    Więcej…