Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Kartki pocztowe z płatkami śniegu, okładki książek zadrukowane kolorem a na nim biały tekst, opakowania i reklamy poddrukowane białym tonerem. Taki efekt uzyskasz przy pomocy białego tonera dostępnego w maszynach Xerox iGen® 5 z piątym zespołem drukującym.

- To świetne wieści dla użytkowników Xerox iGen – mówi Jim Hamilton, group director, Keypoint Intelligence InfoTrends. – Z nowym produktem możliwa będzie realizacja różnego rodzaju uszlachetnień. Projektanci z pewnością docenią możliwość wykorzystania go na kolorowychi transparentnych powierzchniach i w różnego rodzaju materiałach marketingowych: broszurach, ulotkach, wizytówkach czy listach. Ozdobione w ten sposób będą mogły być również opakowania i papiery pakowe – dodaje.

Jak podaje ośrodek InfoTrends, CAGR (skumulowany roczny wskaźnik wzrostu) dla wolumenu druku cyfrowego ma osiągnąć 27% (w ujęciu 2015-2020), co przełoży się na 25 miliardów zadrukowanych arkuszy w samych tylko Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Te wyprodukowane z dodatkiem białego tonera będą się wyróżniać dzięki możliwości punktowego nałożenia tonera.

Biały toner Xerox, który doceniono podczas MUST SEE ‘EMS 2017, posiada następujące właściwości:

Możliwość drukowania na powierzchniach zadrukowanych CMYK, a także może być nakładany pod CMYK;

Wyjątkową jasność i nieprzezroczystość uzyskiwaną przy jednej tylko warstwie koloru białego;

Zautomatyzowane nakładanie więcej niż jednej warstwy bieli (2 automatyczne przeloty). Dodatkowe warstwy mogą zostać ręcznie dodrukowane.

- Testowaliśmy biały toner na naszym iGen 5 i sądzimy, że będziemy mogli dzięki niemu zaproponować naszym klientom bardziej zróżnicowaną ofertę – twierdzi Alan Roberts, senior vice president, Data Communications Management Corp.Biały toner daje możliwość realizowania uszlachetnień m.in. na czarnych i innych powierzchniach, a także jako podkład, dzięki któremu stworzymy wyjątkowe materiały marketingowe.

Dostępność

Biały toner zostanie wprowadzony do sprzedaży 2 października 2017 r. Dostępność może się różnić w zależności od regionu.

 

Wybrane ogłoszenia

Firma Smart Digital Media - właściciel marki INKdi ...
W ofercie PRISM wprowadzono nowe modele tonerów.
Dystrybutor art. biurowych i szkolnych poszukuje p ...
Genialny, kolorowy zestaw dwustronnych pisaków.
PRISM to dynamiczna marka na rynku alternatywnych ...
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Pastele olejne o okrągłym przekroju, miękkie. Dosk ...
Genialny produkt dla każdego. Idealne jako siedzis ...
Elegancki metalowy długopis w 6 pastelowych kolora ...
Dystrybutor art. biurowych i szkolnych poszukuje p ...
Notes samoprzylepny w jaskrawych kolorach i z uni ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays 2016, zakończone

    12. edycja Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw za nami. To był wyjątkowy i intensywny czas zarówno dla organizatora, jak i wszystkich uczestników.

    Więcej…  
  • Manta wsparła 10-lecie Polski w Unii Europejskiej

    Firma Manta S.A. – największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – udzielił wsparcia technologicznego wystawie zorganizowanej przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Narodowe Centrum Kultury w warszawskiej Galerii Kordegarda. Dzięki wykorzystaniu najnowszych urządzeń firmy - takich jak tablety 10-calowe i słuchawki MM62 – wystawa nabrała interaktywnego charakteru poprzez szereg bogatych treści multimedialnych. 

    Więcej…