Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nieważne czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem czy kinestetykiem - na pewno w Twoim życiu wielokrotnie zdarzył się dzień, gdy niezbędne było robienie notatek podręcznych. A owszem, obecnie nowe technologie umożliwiają robienie ich bezpośrednio w naszych smartfonach, jednak nie zawsze jest to możliwe. Przykład? Wyobraź sobie, że ugniatasz ciasto a dzwoni ważny klient i podaje Ci ważną informację. No cóż...konsternacja. Albo brudzisz swój telefon, albo po prostu notujesz ją w zeszycie.

Pisanie odręczne, naszkicowanie diagramu lub narysowanie czegoś w zeszycie, co pozwala wyrazić myśl w prostszy i szybszy sposób, w niektórych zawodach (np. architekci, projektanci krajobrazów, graficy, specjaliści reklamowi) jest jest wręcz niezbędne. Ale jak można stworzyć a następnie podzielić się swoim rysunkiem z zespołem i/lub klientami? Dla zwolenników podręcznych notatek marka OXFORD wdrożyła do oferty nowy produkt - SCRIBZEE, który jest odpowiedzią znajdującą się w Twoich palcach!

Rysunek wyrażający myśl

Od narysowania pierwszego szkicu produktu do nakreślenia budynku lub zorganizowania projektu… We wszystkich tych sytuacjach i wielu innych ręczne rysowanie uwalnia Twój umysł i pozwala na bardziej abstrakcyjne podejście. Dlatego SCRIBZEE i OXFORD połączyły siły, aby pomóc Ci rozwinąć kreatywność.


Zanim, Drogi Czytelniku, przejdziesz do dalszej lektury, zobacz video.


SCRIBZEE dla każdej profesji

Projektanci wnętrz z notatnikiem OXFORD mogą przejść przez szereg pokoi, szybko je naszkicować i zacząć umieszczać kolory, meble, dywany oraz obrazy na swoich rysunkach. Po powrocie do biura muszą tylko zeskanować potrzebne strony za pomocą aplikacji SCRIBZEE, aby dodać je do swojego raportu lub podzielić się nimi z innymi.

Projektanci krajobrazów mogą pomóc swoim klientom naprawdę zobaczyć projekty, wykonując je odręcznie na ich oczach, w przestrzeni, którą chcą zaprojektować. Kiedy skończą przygotowywać wstępny szkic, mogą zeskanować go za pomocą SCRIBZEE i wysłać wiadomością SMS, żeby zachować zapis ze spotkania.

W końcu, ludzie uczestniczący w twórczych burzach mózgu mogą używać smartchartów marki OXFORD – jedynych powiązanych flipchartów – do zilustrowania swoich pomysłów. Następnie mogą w łatwy sposób zeskanować każdy projekt za pomocą SCRIBZEE i podzielić się nimi ze wszystkimi współpracownikami, dzięki czemu każdy będzie mógł zastanowić się nad szczegółami i poprawkami.

Kilka wskazówek dla efektywnego sporządzania notatek na spotkaniach

Robienie notatek na spotkaniach wymaga zakresu skoordynowanych umiejętności: słuchania, rozumienia, selekcji informacji i pisania. Ze SCRIBZEE i kilkoma dobrymi wskazówkami, możesz nie tylko zoptymalizować sam proces notowania, ale również ułatwić sobie korzystanie ze swoich notatek w późniejszym czasie. Jednym słowem: bądź jeszcze bardziej skuteczny!

Używaj odpowiedniego narzędzia do lepszego sporządzania notatek

Organizuj swoje notatki, w łatwy sposób korzystając z linii w notatnikach serii OXFORD INTERNATIONAL. W efekcie możesz:

 • Napisać temat spotkania i/lub nazwę klienta na górze strony.
 • Używać lewego marginesu do podkreślenia kluczowych informacji, dodawania numerów lub przyporządkowywania symboli w celu identyfikowania priorytetów.
 • Przeznaczyć prawą stronę notatnika na swoje notatki, a lewą na listę zadań, które Ty i inni członkowie projektu macie do zrealizowania.
 • Zapisać datę w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu u góry po prawej stronie, żebyś mógł łatwo znaleźć notatki, przerzucając strony notatnika.

Zwróć uwagę

Zanotować wszystko, co jest istotne i odrzucić wszystko, co zbędne: oto klucz do udanego sporządzania notatek. A to oznacza wiedzieć, jak słuchać. Jeżeli usiłujesz zapisać wszystko, co jest mówione podczas trwania spotkania, jesteś na dobrej drodze do pominięcia czegoś ważnego. Więc lepiej jest robić notatki krótkie, ale przydatne!

Podziel się z zespołem

Z aplikacją SCRIBZEE powiązaną z Twoim notatnikiem OXFORD możesz skanować każdą stronę swoich notatek, oznaczyć je tematem i umieścić je razem zaledwie kilkoma kliknięciami. Ponadto, będziesz w stanie znaleźć je w każdym momencie, gdziekolwiek będziesz i przeczytać je kiedykolwiek tylko zechcesz!

Źródło: http://blog.my-oxford.com 

Wybrane ogłoszenia

Wysokiej jakości karteczki samoprzylepne marki Ban ...
Firma Smart Digital Media - właściciel marki INKdi ...
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Najlepszy produkt roku 2018.
Lubisz "bazgrolić" podczas rozmów telefonicznych? ...
Nowy produkt marki CLEVERTON.
Nowości w ofercie Oxford dla uczniów liceum i stud ...
Tusze marki Activejet AE-16BNX, AE-16CNX, AE-16MNX ...
Tusze do drukarek Epson marki Activejet AE-34BNX, ...
Nowa oferta w asortymencie KMP PrintTechnik Polska ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • II PANEL DYSKUSYJNY BIURO PLUS - wnioski

  Już ponad miesiąc minął od II Panelu Dyskusyjnego organizowanego przez Grupę Biuro Plus. Błękitne oceany, split payment, sprzedaż multikanałowa, etyka biznesowa to zaledwie kilka tematów, które poruszyli uczestnicy spotkania w dniu 11 stycznia 2018 roku. O czym jeszcze dyskutowało zebrane grono znanych osób z branży? Zapraszamy do lektury wniosków, jakie po nim spisaliśmy.

  Więcej…  
 • Powiedz mi, jak piszesz, a powiem Ci, kim jesteś…

  Jakkolwiek zaskakująco może to wyglądać w naszym cyfrowym świecie, odręczne pismo, lub raczej jego analiza jest nadal cennym narzędziem w wielu obszarach, takich jak rekrutacja, jak również sztuka i prawo. Od kształtu liter do umiejscowienia tekstu na stronie, stopnia nacisku długopisu oraz standardu pisowni i gramatyki, nasze odręczne pismo mówi innym o głównych aspektach naszej osobowości. Więc, czy jesteś gotowy sięgnąć w głąb sekretów swojego pisma?

  Więcej…