Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wiesz, że za powierzony przez szefa telefon, laptop czy aparat fotograficzny bierzemy odpowiedzialność finansową. Ale jeśli uszkodzenia nie będą z naszej winy, nie zapłacimy za nie z własnej kieszeni. Gdy jednak nie zadbamy o bezpieczeństwo powierzonego mienia - będziemy musieli ponieść koszt.

- Pracownik, który otrzymał od pracodawcy sprzęt na podstawie powierzenia z obowiązkiem wyliczenia się albo zwrotu, będzie ponosił odpowiedzialność za powierzone mu mienie na zasadach określonych w przepisach art. 124-127 Kodeksu pracy. - tak głosi prawo.

Telefon komórkowy, komputer przenośny nie są tanie, więc zniszczenie będzie kosztowało masę nerwów zarówno jedną, jak i drugą stronę. Ważne jest więc dokonanie przez  pracodawcę prawidłowego powierzenia, przekazania pracownikowi sprzętu oraz ustalenie warunków jego przechowania.

Do czasu, gdy w naszym życia szczęście nam sprzyja i nie utopimy telefonu w wannie, lub nie zalejemy kawą laptopa, dość luźno podchodzimy do problemu. Wiele osób myśli: - Ja uważam i mnie ten problem nie dotyczy Czy aby na pewno?

Czy Twój telefon jest zabezpieczony specjalnym etui? Czy Twój laptop nosisz w twardym etui, które chroni zawartość? Jeśli nie - wyobraź sobie sytuację, że telefon Ci upada na podłogę lub Twój plecak zostanie rzucony przez niepowołane osoby. 

Obecnie rynek dość mocno rozwija swoją ofertę zabezpieczającą cenny sprzęt. W ofercie firmy Leviatan-Poligrafia właśnie pojawiły się plecaki biznesowo-podróżne w bardzo minimalistycznym i eleganckim design'ie.

Dwie propozycje dystrybutora z Bielska-Białej sygnowane są marką własną SMART by Leviatan. Model Shell o wymiarach 500x350x220 mm posiada ochronną skorupę zewnętrzną chroniącą laptopa oraz specjalną kieszeń na telefon chroniącą przed jego kradzieżą. 


 


 • Po bokach znajdują się kieszenie na napoje
 • regulowane szelki, wyściełane miękkim i oddychającym materiałem EVA

 • usztywniona kieszeń na laptop 15,6 " lub tablet
 • w środku kieszenie na drobne akcesoria

 


Kolejny model CUBE także posiada solidną skorupę ochronną na komorze plecaka, która dodatkowo posiada możliwość powiększenia pojemności nawet o 35%.

 

 

Model ten posiada także:

 • specjalną kieszeń na telefon, która chroni przed kradzieżą
 • regulowane szelki, wyściełane miękkim i oddychającym materiałem EVA oraz siatką
 • górny i boczny uchwyt do przenoszenia
 • z tyłu specjalną kieszeń pozwalającą na umieszczenie plecaka na rączce walizki

Dostępny jest w ofercie firmy Leviatan od kilku tygodni i już dziś wzbudza duże zainteresowanie. 

Więcej na stronie dystrybutor:

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

leviatan


REKLAMA

paperworld_rek2018 

Wybrane ogłoszenia

Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Idealny produkt dla malucha.
Piękna kolekcja kalendarzy dla kobiet.
Przepiękna kolekcja Mikołaj torebek z brokatem.
Firma Rafcom poszukuje pracownika .
Długopis ścieralny dla wielbicieli tatuaży.
Firma Rafcom, w związku z rozwojem, poszukuje prac ...
Nowość w ofercie Asarto.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • GHIMEL nowym Członkiem PIAP

  Branżowe organizacje członkowskie pozwalają konsolidować się w grupy firmom, które następnie mogą wywierać wpływ na istotne rzeczy dla branży.  Jedną z takich organizacji jest PIAP i w tej grupie nie powinno zabraknąć firmy GHIMEL , biura przedstawicielskiego na Polskę jednego z największych europejskich dystrybutorów artykułów promocyjnych firmy SIPEC SpA z Włoch.

  Więcej…  
 • Videoreportaż z XII Wielkiej Majówki OSAA

  Zdjęcia już były, reportaż także już się ukazał - teraz zobaczcie w naszym video, jak w tym roku, przy nowym Zarządzie sieci OSAA, zorganizowane zostało coroczne spotkanie. XII Majówka jest już przeszłością, chociaż my nadal nią żyjemy.

  Więcej…