Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Każda marka ma w swojej ofercie gamę klasycznych, flagowych produktów, które są powszechnie znane i przez pryzmat których definiuje się jej tożsamość. W przypadku firmy tesa®, jednym z takich flagowych produktów jest niewątpliwie taśma klejąca tesafilm®.

Pierwsza taśma biurowa tesa® weszła na rynek w 1936 roku i już wtedy dostępna była w kilku wariantach długości, szerokości a nawet koloru. Bardzo szybko znalazła zastosowanie w wielu branżach. Początkowo wykorzystywano ją głównie do uszczelniania opakowań z żywnością. Wraz z opracowaniem dyspensera jeszcze w tym samym roku, produkt stał się nie tylko bardziej uniwersalny, ale też szybszy i łatwiejszy w użyciu.

Z biegiem czasu, w odpowiedzi na oczekiwania klientów, gama produktów tesafilm® znacznie się poszerzyła. Obecnie w ofercie można znaleźć nie tylko standardową taśmę klejącą, ale też taką o wyjątkowo wysokim poziomie przejrzystości, matową – po której można pisać, dwustronną, bardzo mocną, a nawet taką z możliwością łatwego oderwania ręką. Dziś trudno wyobrazić sobie biuro bez taśmy klejącej, która pomaga zabezpieczyć przesyłkę, uratować podarty dokument, czy też oznaczyć i opisać teczki. Bez niej, o wiele trudniej byłoby zapakować wymarzony prezent czy też stworzyć kreatywną, papierową konstrukcję z dziecięcej wyobraźni. 

Nowe opakowania

Rozbudowywana przez lata, szeroka rodzina produktów, miała dotychczas dość zróżnicowany wygląd. Aby umożliwić szybkie rozeznanie się w mnogości dostępnych wariantów, tesa® postanowiła zmienić się dla klientów, wprowadzając spójny projekt opakowań dla całej serii. W ten sposób, gama produktów tesafilm® uzyskała niedawno nowy wygląd.

Nowy projekt opakowania, pozwala z łatwością zidentyfikować taśmy klejące tesa® wśród innych produktów. Ponadto, każdemu rodzajowi taśmy został przypisany jeden kolor. Dzięki temu zabiegowi oraz zastosowaniu bardzo czytelnych oznaczeń, znalezienie niezbędnej taśmy staje się niezwykle proste. Nowoczesny i minimalistyczny projekt idzie w parze z użytecznością oraz wysoką jakością produktów, do których wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić.


Więcej na stronie: https://www.tesa.com/pl-pl 

Wybrane ogłoszenia

Piasek kinetyczny do zabawy oraz modelowania.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Plecak smart na laptop shellPlecak smart na laptop shell
HityCena z VAT - 400,49 PLN
Idealny produkt dla malucha.
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Firma HELKRA poszukuje handlowców.
Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...
Nowe produkty w ofercie firmy KMP PrintTechnik Pol ...
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pierwszy w historii biuletyn PIAP

    8 grudnia na rynku ukazał się pierwszy w historii bezpłatny Biuletyn Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Publikacja została wydana w nakładzie 2000 egzemplarzy i dotrze do firm z branży artykułów promocyjnych.

    Więcej…  
  • Pierwsze spotkanie członków Polskiego Stowarzyszenia Stowarzyszenia Branży Prezentowej

    25 stycznia 2016 roku odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie firm Członkowskich Polskiego Stowarzyszenie Branży Prezentowej. Prócz spotkania poznawczego, umożliwiającego wymianę wizytówek oraz prezentację swojej oferty, Zarząd zaprasza wszystkich na wyjątkowe przedstawienie do Teatru Wielkiego w warszawie.

    Więcej…