Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Każda marka ma w swojej ofercie gamę klasycznych, flagowych produktów, które są powszechnie znane i przez pryzmat których definiuje się jej tożsamość. W przypadku firmy tesa®, jednym z takich flagowych produktów jest niewątpliwie taśma klejąca tesafilm®.

Pierwsza taśma biurowa tesa® weszła na rynek w 1936 roku i już wtedy dostępna była w kilku wariantach długości, szerokości a nawet koloru. Bardzo szybko znalazła zastosowanie w wielu branżach. Początkowo wykorzystywano ją głównie do uszczelniania opakowań z żywnością. Wraz z opracowaniem dyspensera jeszcze w tym samym roku, produkt stał się nie tylko bardziej uniwersalny, ale też szybszy i łatwiejszy w użyciu.

Z biegiem czasu, w odpowiedzi na oczekiwania klientów, gama produktów tesafilm® znacznie się poszerzyła. Obecnie w ofercie można znaleźć nie tylko standardową taśmę klejącą, ale też taką o wyjątkowo wysokim poziomie przejrzystości, matową – po której można pisać, dwustronną, bardzo mocną, a nawet taką z możliwością łatwego oderwania ręką. Dziś trudno wyobrazić sobie biuro bez taśmy klejącej, która pomaga zabezpieczyć przesyłkę, uratować podarty dokument, czy też oznaczyć i opisać teczki. Bez niej, o wiele trudniej byłoby zapakować wymarzony prezent czy też stworzyć kreatywną, papierową konstrukcję z dziecięcej wyobraźni. 

Nowe opakowania

Rozbudowywana przez lata, szeroka rodzina produktów, miała dotychczas dość zróżnicowany wygląd. Aby umożliwić szybkie rozeznanie się w mnogości dostępnych wariantów, tesa® postanowiła zmienić się dla klientów, wprowadzając spójny projekt opakowań dla całej serii. W ten sposób, gama produktów tesafilm® uzyskała niedawno nowy wygląd.

Nowy projekt opakowania, pozwala z łatwością zidentyfikować taśmy klejące tesa® wśród innych produktów. Ponadto, każdemu rodzajowi taśmy został przypisany jeden kolor. Dzięki temu zabiegowi oraz zastosowaniu bardzo czytelnych oznaczeń, znalezienie niezbędnej taśmy staje się niezwykle proste. Nowoczesny i minimalistyczny projekt idzie w parze z użytecznością oraz wysoką jakością produktów, do których wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić.


Więcej na stronie: https://www.tesa.com/pl-pl 

Wybrane ogłoszenia

Kolekcja klasycznych kalendarzy dla Niej i dla Nie ...
Długopis ścieralny dla wielbicieli tatuaży.
Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży biu ...
Nowość w ofercie firmy Leviatan.
Kolorowe pudełka na akcesoria do szkoły.
Firma Rafcom, w związku z rozwojem, poszukuje prac ...
Hitowe skoroszyty archiwizacyjne teraz w nowych ko ...
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Najlepszy prezent na Dzień Dziecka!
Dostępne w różnej wielkości opakowaniach.
Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...
Nowe tonery sygnowane logiem KMP PrintTechnik.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • II Panel Dyskusyjny Biuro Plus za nami

    Dlaczego grupa biuroserwisowa organizuje tego typu wydarzenia? Skąd tak duża frekwencja na nich? Rynek PBS, poniekąd już dość precyzyjnie zdefiniowany, w kolejnych latach (nie)stety zmierzy się z wieloma przeszkodami, utrudnieniami ale i możliwościami. Wydaje się więc, że dialog branżowy jest potrzebny i z takim przesłaniem zorganizowany został II Panel Dyskusyjny Biuro Plus. 

    Więcej…  
  • Niepokojące informacje dotyczące firmy Verte S.A.

    Upomnienie przez Zarząd GPW, wykreślenie z listy uczestników indeksu NCIndex akcji spółki, zawieszenie obrotu akcjami. Akcjonariusze się niepokoją... Co dalej?

    Więcej…