Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Żarówki Moonlight są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Wykonane są z najlepszej jakości komponentów, w tym tworzywa o bardzo dobrym współczynniku oddawania ciepła. Mają solidny radiator, który redukuje przegrzewanie co korzystnie wydłuża ich pracę w porównaniu do modeli innych marek dostępnych na rynku.

Jakość, wydajność, stabilność, bezpieczeństwo i satysfakcja z użytkowania to główne cechy charakteryzujące Moonlight. Optymalizacja powyższych parametrów jest możliwa wyłącznie dzięki standaryzacji procesów produkcyjnych, a co za tym idzie, nieustannej kontroli. Pośród poszczególnych etapów wytwarzania na szczególną uwagę zasługują testy.

Profesjonalne badania laboratoryjne są możliwe wyłącznie dzięki dobrze wyposażonemu laboratorium prowadzonemu w reżimie wymagań ISO/IEC 17025, przygotowanemu zarówno do badań i testów gotowych produktów, jak i komponentów, z których te produkty powstają. Sprzęt laboratoryjny obejmuje różne narzędzia i urządzenia wykorzystywane przez specjalistów w trakcie pracy według skomplikowanych metod i technik badawczych. Moonlight to kontrolowany produkt, który poddaje się wszechstronnym analizom według procedur i procesów własnych, co zapewnia szczelną kontrolę w trakcie wytwarzania produktów.

Opinia niezależnych ekspertów jest najlepszym wyznacznikiem dla Użytkownika, dlatego LED’y Moonlight są cyklicznie testowane między innymi w niezależnym, wzorcowanym laboratorium LUMEN LAB prowadzącym badania z użyciem certyfikowanej aparatury wiodących firm światowych takich jak: HAMEG Rohde & Schwarz, FLUKE, KEYSIGHT–Agilent Technologies, AIM-TTI, LUTRON, APPA.

Co wyróżnia markę Moonlight? Przede wszystkim:


- design wykonany według nowoczesnych trendów, obok tego produktu nie przejdziesz obojętnie,
- wielowymiarowe bezpieczeństwo i wygoda użytkownika, sterowniki IC zastosowane w żarówkach led Moonlight pozwalają unikać drgań i migotania światła, tym samym nie powodują zmęczenia wzroku  oraz jego uszkodzenia. Użytkownik może cieszyć się stabilnym natężeniem światła, nawet podczas skoku lub spadku napięcia.
- optymalna moc i kąt świecenia,
- zastosowanie ledów Epistar, które gwarantują stabilność światła z wysokim odwzorowaniem barw oraz mały pobór prądu przy jednoczesnej wysokiej wartości luminacji ,
- solidny radiator, który redukuje przegrzewanie ,
- wykonanie z tworzywa o bardzo dobrym współczynniku oddawania ciepła,
- atrakcyjna cena.

W ofercie dostępne są ledy o barwie ciepłej lub zimnej, mocach od 3W do 15W oraz gwintach E27, E14 i GU10. Każdy użytkownik znajdzie odpowiedni rodzaj dla siebie.

 

Wybrane ogłoszenia

Firma Rafcom poszukuje pracowników.
Plecak smart na laptop shellPlecak smart na laptop shell
HityCena z VAT - 400,49 PLN
Nowe wkłady atramentowe.
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Papierowy Dizajn poszukuje pracownika!!
Nowa oferta do Kyocery, Canon'a i HP.
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
IGEPA Polska poszukuje doświadczonej osoby.
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Idealny produkt także dla mam :)
Już dostępna saszetka z motywem kolorowych dłoni. ...
Poszukiwany pracownik do firmy NM Revolution!!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • „Nie zostań technokaleką”

    Jak wynika z raportu badania Ergotest  firmy Fellowes, na sto stanowisk komputerowych polskich studentów tylko pięć w pełni spełnia wymogi ergonomii. Uzależnione od internetu i gadżetów technologicznych pokolenie Y coraz częściej zapada na choroby związane z nieprawidłowym i nadmiernym użytkowaniem komputera, laptopa czy smartfona.

    Więcej…  
  • INQ rozdaje radość!

    W firmie NM Revolution zapachniało Walentynkami!! Dystrybutor artykułów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących właśnie ruszył z akcją prezentową!!

    Więcej…