Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku profesjonalnego NOVUS B 220

Polecamy

NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nie ma chyba drugiego tak wyrazistego znaczeniowo koloru jak kolor różowy. W ostatnim czasie dość mocno zastanawialiśmy się co doprowadziło do takiego stanu rzeczy i doszliśmy do wniosku, że warto tymi przemyśleniami podzielić się na łamach naszego portalu. Tym bardziej, że niezmiennie gości on w naszych domach i biurach, mimo, że co roku to nie on jest okrzykiwany kolorem roku.

Różowy nie należy do rodziny kolorów podstawowych, gdyż uzyskuje się go w wyniku połączenia dwóch kolorów: białego i czerwonego. Podobnie jak czerwień, kojarzony jest on z miłością romantyczną.

Drugą bardzo wyraźną konotacją, która odstręcza odeń wielu mężczyzn, jest jego dziewczęcość. Różowy jako kolor kobiecej powierzchowności, dla którego męskim kontrapunktem jest kolor niebieski, nie ma dalekiego ugruntowania kulturowego. Może się wydawać to bardzo zaskakujące, ale do początków ubiegłego wieku to róż, jako kolor energetyczny, przypisywany był chłopcom, a niebieski kojarzony z delikatnością – dziewczynkom.

Kolor różowy także dawniej był przeznaczony dla chłopców, ponieważ mały Jezus przedstawiany na obrazach miał szatę w kolorze różowo – czerwonym. Natomiast niebieski był przeznaczony dla dziewczynek z racji, iż Matka Boska na obrazach jest przedstawiana w niebieskich szatach.

Dopiero na początku lat 40 XX wieku pojawiły się poglądy, że do kobiety bardziej pasuje kolor czerwony i jego odcienie – w tym róż. Dowiedziono również badaniami, że kobiety są bardziej wrażliwe na te kolory, a i małe dziewczynki chętniej wybierały róż i czerwień. Największym wyrazem tej wolty było szerokie zastosowanie tego koloru w przypadku większości dziewczęcych zabawek, w tym najbardziej ikonicznej, wyprodukowana w latach 60. ubiegłego wieku lalki Barbie. Z tego powodu obecnie z różem stereotypowo wiąże się cechy, które kulturowo przypisuje się przedstawicielkom płci pięknej: uczuciowość, empatię, skłonność do wzruszeń, wrażliwość, jak również pewność siebie, której podstawą jest silne uczucie. To zapewne tymi cechami sugerowali się projektanci z RAPESCO, którzy na rynek wypuścili różową serię artykułów biurowych. Jasny róż, amarant - to właśnie one zawładną biurami w tym roku.

Na polskim rynku, za pośrednictwem firmy Interpen z Lędzin, pojawiły się produkty tego angielskiego producenta. W ofercie obecnie znajdziemy: zszywacze, dziurkacze, rozszywacze, holdery oraz supaclipy. 


Zszywacz X5-25ps Less Effort (Hot Pink)

Poręczny, praktyczny i wymagający minimalnego wysiłku użytkownika zszywacz X5-25ps firmy Rapesco oferuje zszywanie 25 arkuszy (80 g / m2) z do 60% mniejszym wysiłkiem. Dostępny jest w szerokiej gamie atrakcyjnych kolorów i wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów w wymagającym standardzie, zszywacz X5-25ps Less Effort jest wspierany 15-letnią gwarancją.

Najważniejsze cechy:

 • Zszywanie na biurku wymaga do 60% mniej wysiłku.
 • Pojemność 25 arkuszy (80 g / m2)
 • Używa zszywek Rapesco 26 / 6mm i 24 / 6mm
 • Głębokość gardła - 59 mm
 • 15 lat gwarancji.
 

X5-25ps Less Effort Stapler (Hot Pink)

 

 


Dziurkacz 825 (Hot Pink)

Model 825 jest wyposażony w wytrzymałe części metalowe, precyzyjnie wyciskane uchwyty, hartowany nóż, blokadę uchwytu i metalową podstawę wyposażoną standardowo w gumowaną, opuszczaną tacę konfetti. Okno personalizacji pozwala na łatwą identyfikację. Dziurkacz z 2 otworami o pojemności 25 arkuszy, wystarczający do większości zastosowań. Kolor: Hot Pink. 15 lat gwarancji.

Najważniejsze cechy:

 • Cała metalowa konstrukcja z hartowanymi frezami i precyzyjnie tłoczonymi uchwytami zapewnia niezawodne, trwałe i jednolite dziurkowanie
 • Otwarta taca konfetti umożliwia szybkie i łatwe sprawdzanie
 • Przełącznik blokady blokady ułatwia przechowywanie
 • Okno personalizacji
 • Regulowana i skalibrowana prowadnica papieru do dokładnego i zgodnego pozycjonowania otworów

Dziurkacz - 825 2-dołkowy - Hot Pink


Spinacz serduszkowy

Dodaj trochę zabawy do organizowania dzięki różowym klipsom składanym z wycięciami w kształcie serca. Idealne do trzymania zarówno papieru, jak i karty, klipsy przytrzymują dokumenty szczelnie i bezpiecznie, można je wyjmować i ponownie wykorzystywać wielokrotnie, nie uszkadzając papieru.

Najważniejsze cechy: 

 • Klipy będą bezpiecznie przechowywać papier i wiele innych materiałów
 • Procent sprzedaży z tego produktu jest przekazany Fundacji Różowej Wstążki (Reg. Charity No. 1080839)
 • Klipy nie pozostawiają zszywek ani zaczepów / zgnieceń w porównaniu do spinaczy do papieru
 • Te atrakcyjne różowe klipsy mają wycięcie w kształcie serca.

składane serce


Dozownik do klipów

Supaclip® 40 to dozownik w kolorze różowym z 25 wkładami ze stali nierdzewnej. Dozownik Supaclip jest łatwy w użyciu, zdejmowaniu i ponownym użyciu. Łatwo mocuje klipsy do papieru i wielu innych materiałów. To idealny pomysł na schludne papiery, uszczelnianie opakowań, mocowanie ze świeżością i mnóstwo zastosowań w biurze, domu, a nawet ogrodzie.

Najważniejsze cechy:

 • Klipy te można wielokrotnie usuwać i ponownie wykorzystywać bez uszkodzenia papieru.
 • Doskonały do ​​kodowania kolorów i indeksowania dokumentów
 • Inteligentna alternatywa dla spinaczy do papieru
 • 2-40 arkuszy pojemności (papier 80 g / m2)
 • Dostępne w coraz większej gamie kolorów i wzorów

Supaclip # 40 Candy Pink Dozownik i 25 klipsów ze stali nierdzewnej


Uchwyt na papier/ rozszywacz

Uniwersalny, łatwy w użyciu, samodzielny przenośny uchwyt na dokumenty z wbudowanym urządzeniem do usuwania zszywek. Ten fajny gadżet ma tak wiele zastosowań w domu, biurze lub środowisku szkolnym. Pozwala wygodnie czytać dokumenty, dzięki czemu kopiowanie jest proste. Można w nim umieścić zdjęcie lub listę zakupów.

Najważniejsze cechy:

 • Uchwyt na dokumenty z wbudowanym rozszywaczem.
 • Zakrzywiona konstrukcja utrzymuje papier pionowo i zapobiega opadaniu papieru.
 • Kompaktowy i przenośny kształt umożliwia łatwe przechowywanie.
 • Bezpiecznie trzyma wszystkie formaty papieru do formatu A3
 • Procent sprzedaży z tego produktu jest przekazany Fundacji Różowej Wstążki (Reg. Charity No. 1080839)

Paper Holder / Staple Remover


Mini zszywacz

Łącząc zabawny design, który jest zarówno prosty, jak i funkcjonalny, zszywacz Bug Mini jest idealny dla studentów oraz do użytku domowego i biurowego. Ten wygodny mały zszywacz posiada 12-kartkowy pojemnik i jest wyposażony w 1000 zszywek. Ma także wygodny mechanizm ładowania z góry i zintegrowany rozszywacz. Używa zszywek Rapesco 26 / 6mm i 24 / 6mm

Najważniejsze cechy:

 • Zabawny, kompaktowy zszywacz na 12 arkuszy
 • Dostarczany z 1000 zszywkami 26 / 6mm
 • Zintegrowany rozszywacz
 • Używa zszywek Rapesco 26 / 6mm i 24 / 6mm
 • Głębokość gardła 27 mm

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwany handlowiec na Polskę południową!
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
2 kolory w jednym zakreślaczu.
Nowy produkt w ofercie.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Nowe kolory obudów długopisów marki d-rect.
Nowa oferta marki JOVI
Zakładki indeksujące smart pet fresh 12x45mm 5x25s ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Po wyborach! - Nowy Zarząd PIAP

  Podczas Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zebrania Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, które odbyło się dnia 18 maja 2018 r. w Rancho pod Bocianem w miejscowości pod Tarczynem, w związku z kończącą się kadencją władz PIAP, zebrani członkowie dokonali wyboru nowego składu Zarządu i Komisji Rewizyjnej.

  Więcej…  
 • Kangaro w ofercie firmy Panta Plast

  Już od 2 lat asortyment producenta artykułów biurowych, reklamowych i szkolnych wypełniony jest ofertą firmy Kangaro z Indii. Zszywacze, dziurkacze, rozszywacze oraz zszywki idealnie wpisują się w ofertę firmy Panta Plast z Łodzi.

  Więcej…