Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
W ofercie firmy ACTION pojawiła się nowa linia tuszów supreme dedykowanych do urządzeń marki Epson.
- W ostatnim czasie bardzo dużo dzieje się w naszej firmie - słyszymy od Marty Dąbek odpowiedzialnej za marketing marki Activejet. Dowodem na to są coraz to nowsze produkty w ofercie dystrybutora. Tym razem stawia on na tusze o symbolach AE-35BNX, AE-35CNX, AE-35MNX i AE-35YNX kompatybilne z urządzeniami WorkForce Pro WF-4720DWF, WF-4725DWF, WF-4730TWF i WF-4740TWF. Ponadto w asortymencie znajdziemy także tusze o symbolach AE-502BNX, AE-502CNX AE-502MNX, AE-502YNX kompatybilne z Expression Home XP-5100 i XP-5105 oraz WorkForce WF-2860DWF i WF-2865DWF.
Jak zapewnia dystrybutor oraz klienci firmy ACTION tusze marki Activejet to najwyższa jakość wydruku i niesamowite odwzorowanie kolorów - sprawdź je sam.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wybrane ogłoszenia

Oryginalna lampka biurkowa w kształcie baranka.
kalendarz na każdy dzień roku.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Nowy produkt w ofercie.
Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Domowe biuro - jak je urządzić?

    Coraz więcej Polaków decyduje się na usamodzielnienie od szefa i start własnej firmy, a co za tym idzie – bardzo często także urządzenie biura. By mieć blisko do pracy i nie tracić pieniędzy na wynajem, można pomyśleć o zaadaptowaniu na przestrzeń biurową części swojego domu lub mieszkania. Przy tym wszystkim warto pamiętać o kilku zasadach, które umilą i ułatwią nam pracę.

    Więcej…  
  • Talking Tom i Talking Angela

    Angela to bohaterka popularnej aplikacji dla dzieci - biała kotka o wielkich, niebieskich oczach. My Talking Tom to z kolei aplikacja dla tych, którzy marzą o posiadaniu własnego czworonoga.

    Więcej…