Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dotychczas wyróżniały się kolorem, kształtem, mocą klejenia. Wielkość bloczka także stanowiła dość mocny argument. Dziś jednak karteczki samoprzylepne, tudzież zakładki, nabyły nową cechę.

Kto był nowicjuszem i pomysłodawcą tej wersji karteczek - niestety źródła informacyjne nie podają tego. My karteczki z wyciętą grafiką lub napisem po raz pierwszy zobaczyliśmy w ofercie firmy Leviatan - Poligrafia

Serduszko, kubek kawy, kciuk w górę, lub fajny, symboliczny napis dodawał im przede wszystkim niepowtarzalności. W połączeniu z szeroką ofertą kolorystyczną zadowolil najbardziej wymagająych klientów.

Obecnie w ofercie firmy z Bielska Białej dostępnych jest aż 13 wzorów z wycięciem. Notesy samoprzylepne dostępne są w jaskrawych kolorach i z unikatowym wycięciem, dostosowanym do sytuacji. Każdy z nich posiada 50 karteczek w bloczku 75x75 mm. Klej umożliwiający wielokrotne przyklejanie i odklejanie pojedynczej karteczki bardzo pomaga w obowiązkach zawodowych i domowych. 
Wycięcia, które podkreślają wagę notatki stworzone zostały tak, aby nadać się na najważniejsze okoliczności.

I tak wśród dostępnej oferty znajdziemy serduszka, kubek kawy, kciuk w górę. Z dostępnych napisów producent oferuje nam następujące wycięcia: cześć, ASAP (as soon as possible - przyp. red), call, Do It, info, lowju, ogarnij się, pamiętaj, pilne oraz uwaga. Typowe, kwadratowe notesy samoprzylepne to nie jedyny hit sprzedażowy, który trafił na rynek. W ofercie firmy Leviatan - Poligrafia pojawiły się także nietypowe zakładki. Kształtem przypominające te już dostępne na rynku, jednak swoją grafiką wywołujące uśmiech na twarzy użytkowników. Poniżej prezentujemy te najciekawsze. Po pełną ofertę odsyłamy na stronę: http://sklep.leviatan.pl


Wybrane ogłoszenia

Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Poszukiwany pracownik do pracy: Częstochowa, Gdańs ...
Wysokogatunkowa Arabika 100% ciemno palona.
Najszersza na rynku oferta breloków.
Mocny klej do wielu zastosowań.
Nowe wkłady atramentowe.
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.
Nowy produkt w ofercie.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Produktywność - jak ją zwiększać?

    Termin produktywność może być rozpatrywany w kontekście procesów produkcyjnych lub w ujęciu osobistym. Niezależnie od perspektywy, należy traktować go jako miarę, mającą charakter liczbowy. Aby zoptymalizować ten wskaźnik, wystarczy sięgnąć po narzędzia elektronicznego środowiska pracy.

    Więcej…  
  • Wykorzystaj wiedzę specjalistów!

    Cykl krótkich porad "Asarto radzi" ruszył na dobre. Za pośrednictwem mediów społecznościowych na bieżąco nasi czytelnicy będą informowani o kolejnych ważnych poradach, istotnych w życiu każdego biura. 

    Więcej…