Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dotychczas wyróżniały się kolorem, kształtem, mocą klejenia. Wielkość bloczka także stanowiła dość mocny argument. Dziś jednak karteczki samoprzylepne, tudzież zakładki, nabyły nową cechę.

Kto był nowicjuszem i pomysłodawcą tej wersji karteczek - niestety źródła informacyjne nie podają tego. My karteczki z wyciętą grafiką lub napisem po raz pierwszy zobaczyliśmy w ofercie firmy Leviatan - Poligrafia

Serduszko, kubek kawy, kciuk w górę, lub fajny, symboliczny napis dodawał im przede wszystkim niepowtarzalności. W połączeniu z szeroką ofertą kolorystyczną zadowolil najbardziej wymagająych klientów.

Obecnie w ofercie firmy z Bielska Białej dostępnych jest aż 13 wzorów z wycięciem. Notesy samoprzylepne dostępne są w jaskrawych kolorach i z unikatowym wycięciem, dostosowanym do sytuacji. Każdy z nich posiada 50 karteczek w bloczku 75x75 mm. Klej umożliwiający wielokrotne przyklejanie i odklejanie pojedynczej karteczki bardzo pomaga w obowiązkach zawodowych i domowych. 
Wycięcia, które podkreślają wagę notatki stworzone zostały tak, aby nadać się na najważniejsze okoliczności.

I tak wśród dostępnej oferty znajdziemy serduszka, kubek kawy, kciuk w górę. Z dostępnych napisów producent oferuje nam następujące wycięcia: cześć, ASAP (as soon as possible - przyp. red), call, Do It, info, lowju, ogarnij się, pamiętaj, pilne oraz uwaga. Typowe, kwadratowe notesy samoprzylepne to nie jedyny hit sprzedażowy, który trafił na rynek. W ofercie firmy Leviatan - Poligrafia pojawiły się także nietypowe zakładki. Kształtem przypominające te już dostępne na rynku, jednak swoją grafiką wywołujące uśmiech na twarzy użytkowników. Poniżej prezentujemy te najciekawsze. Po pełną ofertę odsyłamy na stronę: http://sklep.leviatan.pl


Wybrane ogłoszenia

Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Długopis record w nowej odsłonie kolorystycznej.
Kolorowe korektory w taśmie.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
Elegancji produkt do pracy oraz jako gadżet z logo ...
Firma HELKRA poszukuje handlowców.
Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.
Nowość w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia.
Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...
Nowa oferta w marce KMP.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Największe na świecie międzynarodowe targi dla hobbistów i artystów

    Creativeworld to połączenie platformy biznesowej, miejsca do składania zamówień, kuźni innowacji i sceny najnowszych trendów. W dniach od 26 do 29 stycznia 2019 otworzą swoje podwoje i zaprezentują jedyną w swoim rodzaju różnorodność produktów i niezwykłe wydarzenia z sektora DIY najwięksi dostawcy. Już za miesiąc widzimy się we Frankfurcie!

    Więcej…  
  • Rozette świątecznie

    Podczas jesiennej edycji targów organizowanych przez warszawską hurtownię Abro, mieliśmy przyjemność odwiedzić nadzwyczaj kolorowe i świąteczne stoisko firmy ROZETTE, która w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia swojej działalności. O najnowszej ofercie, oraz kolejnych hitach rynkowych opowiada nam właścicielka firmy - Kinga Stefańska - Boszhard.

    Więcej…