Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Taśma klejąca to jeden z domowych i biurowych niezbędników. Przydaje się zawsze gdy trzeba coś szybko zakleić, naprawić rozdartą stronę w książce, uratować zniszczony dokument albo zapakować paczkę. Dostępnych jest wiele wariantów taśm, które spełniają różnorodne wymagania i nadają się do wielu, także niestandardowych zadań. Nowe cechy i właściwości pozwalają na zastosowanie taśmy w zupełnie nowy sposób – nie zawsze ten najbardziej oczywisty.

Wygoda użytkowania

Pierwsze dyspensery taśmy powstały już w latach 30-tych XX wieku. Pojemniki na taśmę z klejem stoją na niemal każdym biurku, ułatwiając codzienną pracę. Z biegiem czasu ewoluowały w formie i poza wersją stojącą, dostępne są też mniejsze warianty, które można założyć na palec aby usprawnić oraz przyspieszyć swoją pracę, na przykład podczas pakowania przesyłek. Chociaż wydawać by się mogło, że wygodniej już być nie może – na rynku dostępne są także taśmy, których stosowanie nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Dzięki specjalnie karbowanym brzegom, odpowiedni fragment można urwać ręcznie. Przykładem jest polipropylenowa taśma tesafilm® urywalna ręcznie , która jest bardzo przydatna i jednocześnie wygodna w użyciu.

Niewidoczna taśma klejąca

W sprzedaży można znaleźć także inne, ciekawe warianty taśmy klejącej. Wysoce przezroczysta, unikalna taśma biurowa tesafilm® Eco&Clear to połączenie troski o ekologię i najwyższej jakości klejenia. Zarówno taśma jak i sama rolka, wykonane są całkowicie z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Taśma charakteryzuje się wysoką przejrzystością i jest praktycznie niewidoczna na większości powierzchni. Jest szczególnie przydatna w sytuacjach, które wymagają wysokiej estetyki, takich jak pakowanie prezentów. Innym typem niewidocznej taśmy jest tesafilm® Invisible. Ten produkt charakteryzuje się specjalną, matową strukturą powierzchni, co pozwala na niemal niewidoczne naprawienie uszkodzonych dokumentów. Ta taśma klejąca jest też prawie niewidoczna na kserokopiach. Idealnie sprawdzi się na każdej matowej powierzchni, która wymaga dyskretnej aplikacji. Dodatkowo, po taśmie samoprzylepnej Invisible można też z powodzeniem pisać długopisem oraz ołówkiem. Mocny nośnik i specjalny klej, umożliwiają także usuwanie taśmy bez pozostawiania śladu. Dzięki temu, taśma świetnie sprawdza się także do oznaczania. Wystarczy przykleić ją na pojemnik, szufladę czy segregator i etykieta gotowa!


NEON ZAGOŚCIŁ W BIURACH


Nowy sposób na oznaczanie i zakreślanie

Nowy produkt w ofercie tesa, czyli taśma neonowa tesafilm® wynosi użyteczność taśmy biurowej na jeszcze wyższy poziom. Podobnie jak w przypadku tesafilm® Invisible, taśma posiada matową powierzchnię umożliwiającą pisanie, jest jednak dostępna w dwóch neonowych i doskonale widocznych kolorach. Jaskrawe odcienie żółtego i różowego sprawiają, że taśma jeszcze lepiej nadaje się do oznaczania, opisywania i segregowania dokumentów. Można ją stosować zarówno jako wygodną zakładkę, przyklejając na brzeg kartki, ale też z powodzeniem potraktować jak zakreślacz, oznaczając fragment tekstu. Dodatkowym atutem jest to, że taśma klejąca daje się z łatwością oderwać, co umożliwia zmianę jej położenia bez narażenia powierzchni, która znajduje się pod spodem. Dzięki temu, nie trzeba obawiać się o zniszczenie książki podczas oznaczania ulubionych fragmentów w treści.


 NOWE PRODUKTY OD tesa

 

Taśma tesafilm® neonowa umożliwia pisanie, a także jest usuwalna bez pozostawiania śladów. Idealna do oznaczania - występuje w kolorach neonowym żółtym i neonowym różowym, dzięki czemu jest doskonale widoczna. Taśma samoprzylepna idealnie nadaje się do opisywania i segregowania ważnych dokumentów w domu i w biurze. Pomaga w porządkowaniu rzeczy.

Najważniejsze cechy:

 • Umożliwia usuwanie bez pozostawiania śladów z większości gładkich powierzchni.
 • Umożliwia korektę położenia.
 • Jaskrawe kolory: dostępna w kolorach neonowym żółtym i neonowym różowym.
 • Z możliwością pisania.
 • Wymiary rolki: 10 m x 19 mm.
 • Dostępna z ułatwiającym pracę mini dyspenserem

 

 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Mocny klej do wielu zastosowań.
niewielki zszywacz ekologiczny marki PLUS.
Nowość w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia.
Nowy produkt w asortymencie marki PENMATE dystrybu ...
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Kolorowe korektory w taśmie.
Plecak smart na laptop shellPlecak smart na laptop shell
HityCena z VAT - 400,49 PLN
Nowe wkłady atramentowe.
Firma HELKRA poszukuje handlowców.
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Wielofunkcyjne urządzenia A3 Samsung dla małych i średnich firm

  Specjalnie by sprostać wymaganiom prężenie rozwijającemu się sektorowi mały i średnich przedsiębiorstw, Samsung wprowadził do sprzedaży łatwe w obsłudze i kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne A3. Sześć modeli wchodzących w skład serii CLX oraz SCX zagwarantuje wydajność, oszczędność oraz bogatą paletę funkcji usprawniających działanie każdej firmy.

  Więcej…  
 • Zainteresowanie targami w Chinach rośnie!!

  Właśnie ruszyły targi w Kantonie on-line. Ich główną ideą jest bezpłatne dostarczenie Facebookowiczom informacji o produktach z wybranych branż z targów kantońskich. Pierwszy etap wydarzenia polega na wyłonieniu przez internautów fazy w głosowaniu, drugi na wskazaniu najbardziej interesujących ich branż z fazy, która wygrała w głosowaniu, trzeci etap to wizyta chińskiego agenta na wybranej fazie. O szczegółach akcji rozmawiamy z autorką projektu, Pauliną Kiełbus-Jania, Dyrektorem Generalnym w firmie BigChina.pl

  Więcej…