Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

- Jesteśmy przekonani, że kawa może stanowić prawdziwą wizytówkę Twojej firmy, świadcząc o gościnności i dobrym smaku. - tymi słowy "wita" nas na swoich stronach kawa LifeUp. O tym jak podbiła serca osób z branży wie już wielu z nas. Pytanie jak to uczyniła?

Czy ktoś by przypuszczał, że wśród długopisów, zszywaczy, piłek Fuzzyball znajdzie się miejsce na kawę? Firma Leviatan Poligrafia szybko zdywersyfikowała swoją ofertę w ostatnich latach. Idąc za potrzebami rynku, bardzo mocno stawiając na jakość, poszukiwała najlepszych dostawców nowych produktów. Kawa, która w zeszłym roku trafiła na rynek, tak mocno zasmakowała klientom firmy z Bielska Białej, że postanowiła ona wprowadzić własny brand, nad którym będzie miała pełną kontrolę. 

Kawa LifeUp - bo tak nazwał nowa markę zespół firmy Leviatan-Poligrafia, sprawdza się w każdym biurze, bez względu na preferowany sposób parzenia. Doskonale nadaje się do przygotowywania w ekspresach automatycznych oraz po zmieleniu w ekspresach kolbowych, przelewowych oraz metodą klasyczną. Łagodna i delikatna kawa BRASILIA smakuje doskonale o każdej porze dnia. AMSTERDAM z dodatkiem Robusty o zwiększonej zawartości kofeiny, działa pobudzająco, przez co nadaje się do porannego espresso. Wreszcie palona na ciemno NAPOLI spełni oczekiwania prawdziwych smakoszy, który szukają kawy o intensywnym aromacie z wyraźnie wyczuwalną nutą goryczki.

Jakość uprawy, sposób zbierania, suszenia, obróbki i ostatecznie palenia mają odzwierciedlenie w jakości kawy, a co za tym idzie w jej smaku i aromacie. Ziarna kawy LifeUp pochodzą z dokładnie wyselekcjonowanych ziaren i sprowadzane są wyłącznie z zaufanych plantacji. Palenie odbywa się metodą rzemieślniczą w lokalnej manufakturze, z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu jakość kawy przewyższa tę przemysłową dostępną w supermarketach.


kawa lifeup amsterdam


Kawa świeżo palona

Proces palenia nadaje kawie głębi aromatu i decyduje o natężeniu słodyczy, goryczy i kwasowości. W procesie palenia ziarno na krótko zostaje podgrzane do temperatury 200-300°C. W tym czasie dochodzi do wielu reakcji chemicznych, ziarna stają się lżejsze, kruche i nabierają brązowego koloru. Po procesie palenia, następują równie istotne procesy chłodzenia i odgazowania nadmiaru dwutlenku węgla.
Kawę najlepiej kupować na bieżąco. Postaraj się nie robić zapasów, gdyż od razu po wypaleniu kawa zaczyna tracić swoją świeżość i aromat. Dlatego dobrym pomysłem jest kupowanie takiej ilości świeżo palonej kawy, jaką jesteś w stanie zużyć w ciągu kolejnych 1-2 tygodni. Generalnie świeżo wypalone ziarno utrzymuje najwyższą świeżość przez pierwsze 3 miesiące, więc jeśli zakupiłeś większą ilość, dobrym pomysłem będzie podzielić zapasy na kilka mniejszych porcji, aby ograniczyć regularne wietrzenie przy codziennym parzeniu. Przy znacznie większych ilościach świeżo palonej kawy dobrym sposobem na jej przechowanie jest zamrożenie w szczelnie zamkniętych pojemnikach. Jednak pamiętaj, ziarno kawy można zamrozić tylko raz.
Jeśli odpowiednio zadbasz o swoją kawę to ona się odwdzięczy i kubek porannej energii będzie jeszcze pyszniejszy i bardziej aromatyczny.

Data palenia i przydatności do spożycia

Wyjątkową cechą kawy LifeUp jest fakt, że jest ona wypalana w lokalnej manufakturze na bieżąco, po każdorazowym złożeniu przez firmę Leviatan zamówienia. Dzięki szybkim dostawom nie ma ona potrzeby długotrwałego magazynowania kawy.


kawa lifeup


Kupując kawę Lifeup otrzymujesz szczegółową informację nie tylko na temat jej gatunku i pochodzenia. Dzięki obecnej na opakowaniu dacie palenia, zyskujesz pewność, że kawa jest naprawdę świeża i nie uległa procesowi zwietrzenia, zachowując prawdziwy smak i aromat. Pamiętaj, że świeżo wypalone ziarno utrzymuje najwyższą świeżość przez pierwsze 3 miesiące.

Zwróć uwagę również na datę przydatności do spożycia, którą określamy na okres 2 lat od daty palenia.


Wybrane ogłoszenia

Niewielki kalendarz idealny do damskiej torebki.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
kalendarz na każdy dzień roku.
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Alternatywa dla niszczarek.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
2 kolory w jednym zakreślaczu.
Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.
Najnowsza oferta gumek i gumkotemperówek.
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Kawa wygodnych opakowaniach o pojemności 250g
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Historia marki Alpino

    Korzystając z różnych produktów zastanawiacie się jaka jest ich historia powstania? My bardzo często jesteśmy ciekawi, w jaki sposób ktoś stworzył swój międzynarodowy biznes i wypromował swoją markę. Dziś przedstawimy Wam historię marki ALPINO znanej głównie z artykułów dla dzieci.

    Więcej…  
  • W maju wystartowała ulga na zakup kasy fiskalnej

    Nowe rozporządzenie z dnia 30.04.2019 r. w Dz. U. z 2019 r. poz. 820 i rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 29.04.2019 r. w sprawie odliczania lub zwrotu kwot wydatkowanych na zakup kas rejestrujących oraz zwrotu tych kwot przez podatnika skutkowały w zmianach przepisów w ustawie o VAT wprowadzających kasy online. 

    Więcej…