Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W ofercie firmy KMP PrintTechnik Polska pojawiła się nowa linia produktów ekologicznych. Dedykowane wielbicielom nowej technologii produkty projektowane i produkowane są w sposób zrównoważony, dzięki czemu są one liderem pod względem jakości i trwałości.

Etui do tabletów, telefonów i komputerów wykonane ze skóry organicznej, i zupełny hit w ofercie firmy KMP - biodegradowalne etui do najnowszych iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max - to nowość na naszym rynku. 

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów producent gwarantuje długi cykl życia produktów, dzięki czemu wszystkie akcesoria pod marką GREENU chronią Twoje urządzenia przez lata.

- Wybierając KMP, oszczędzasz przede wszystkim zasoby, ponieważ jeden produkt wysokiej jakości zastępuje wiele produktów jednorazowego użytku. - zapewnia nas Paweł Czupryński, Prezes KMP PrintTechnik Polska. - Teraz robimy kolejny krok, dodając do naszego asortymentu nową, zieloną linię produktów: GREENU. - dodaje

Począwszy od pierwszego szkicu, firma projektuje ją tak, aby były zrównoważone i oszczędzały zasoby naturalne. W produkcji nie używa się kontrowersyjnych materiałów jak np. skóra. Zamiast tego stosowane są przyjazne dla środowiska alternatywy.

- Nasze produkty po zakończeniu użytkowania można łatwo poddać recyklingowi. Postawiliśmy sobie za cel znalezienie wytrzymałego, miłego w dotyku materiału, który nie zagraża ludziom i zwierzętom. Rezultatem jest skóra organiczna zastosowana w naszych etui do telefonów, tabletów i komputerów. - słyszymy od Prezesa Czupryńskiego.

Jak się okazuje odsetek składników odnawialnych i naturalnych wykorzystanych w linii GREENU jest wyższy niż w przypadku innych skór organicznych dostępnych na rynku. Bio barwniki tworzą modne kolory, które znakomicie pasują do najnowszych generacji iPhona, iPada i MacBooka. Dzięki skórze organicznej możemy być pewni, że zarówno nasi pracownicy, jak i klienci są bezpieczni podczas obchodzenia się z produktami.Plastyfikatory naturalne lub chemiczne poprawiają właściwości fizyczne niektórych materiałów i zwiększają ich elastyczność. Plastyfikatory przemysłowe są potencjalnie toksyczne. Dlatego w przypadku produktów GREENU stosuje się plastyfikatory oparte na eukaliptusie, który rośnie niezwykle szybko nawet na jałowej ziemi, jednocześnie czerpiąc z gleby mniej wody niż inne rośliny.

OEKO-TEX to neutralny instytut badawczy, który testuje artykuły skórzane. Standard 100 firmy OEKO-TEX potwierdza, że organiczna skóra GREENU jest produkowana w sposób etyczny i jest ekologiczna.

- Produkty GREENU projektujemy z myślą o recyklingu. Jest to jedyny sposób aby upewnić się, że będą wykorzystane w przyszłości do nowych produktów, oszczędzając w ten sposób cenne zasoby naturalne. - podsumowuje naszą rozmowę Paweł Czupryński. - W tym celu radykalnie ograniczamy użycie różnego rodzaju chemikaliów i klejów. Nasi projektanci tworzą stabilne konstrukcje produktów bez użycia tych substancji. - dodaje.

Przykładem takich produktów, które pojawiły się na rynku mogą być sportowe etui oraz pokrowce do iPad, które można bez trudu rozdzielić na poszczególne części i poddać recyklingowi. Najnowszymi produktami z linii GREENU, z których firma KMP PrintTechnik Polska jest szczególnie dumna są biodegradowalne etui do najnowszych iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max. Są wyprodukowane między innymi ze skrobi kukurydzianej i słomy. Oprócz niewątpliwych walorów ekologicznych i estetycznych, zostały zaprojektowane aby chronić telefon w najlepszy możliwy sposób.


Wybrane ogłoszenia

Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.
Nowa oferta w marce KMP.
Firma zrzeszona w Kompanii Biurowej poszukuje prac ...
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Nowy produkt w ofercie.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Przydatny zestaw dla każdego ucznia marki Penmate. ...
Nowa oferta marki JOVI
Zakładki indeksujące smart pet fresh 12x45mm 5x25s ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nie żyje Bogusław Jakubiak z firmy Best-Office

    Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bogusława Jakubiaka z firmy Best-Office - naszego wieloletniego Kolegi, którego  zawsze wspominać będziemy jako pogodnego i zawsze uśmiechniętego.

    Więcej…  
  • Możesz pomóc zwiększać zyski i pozyskiwać najlepszych specjalistów

    Nowoczesne, odpowiednio zaaranżowane biuro jest wizytówką firmy w oczach klientów i pracowników. Może wpływać na jej wyniki – podnosząc efektywność pracy  i pomagać w rekrutowaniu najlepszych specjalistów, dla których wygląd miejsca pracy bywa równie ważny jak zarobki czy perspektywy rozwoju. Najciekawszych i najbardziej kreatywnych przestrzeni biurowych szuka CBRE w drugiej edycji konkursu Office Superstar 2018.

    Więcej…