Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W ofercie firmy KMP PrintTechnik Polska pojawiła się nowa linia produktów ekologicznych. Dedykowane wielbicielom nowej technologii produkty projektowane i produkowane są w sposób zrównoważony, dzięki czemu są one liderem pod względem jakości i trwałości.

Etui do tabletów, telefonów i komputerów wykonane ze skóry organicznej, i zupełny hit w ofercie firmy KMP - biodegradowalne etui do najnowszych iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max - to nowość na naszym rynku. 

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów producent gwarantuje długi cykl życia produktów, dzięki czemu wszystkie akcesoria pod marką GREENU chronią Twoje urządzenia przez lata.

- Wybierając KMP, oszczędzasz przede wszystkim zasoby, ponieważ jeden produkt wysokiej jakości zastępuje wiele produktów jednorazowego użytku. - zapewnia nas Paweł Czupryński, Prezes KMP PrintTechnik Polska. - Teraz robimy kolejny krok, dodając do naszego asortymentu nową, zieloną linię produktów: GREENU. - dodaje

Począwszy od pierwszego szkicu, firma projektuje ją tak, aby były zrównoważone i oszczędzały zasoby naturalne. W produkcji nie używa się kontrowersyjnych materiałów jak np. skóra. Zamiast tego stosowane są przyjazne dla środowiska alternatywy.

- Nasze produkty po zakończeniu użytkowania można łatwo poddać recyklingowi. Postawiliśmy sobie za cel znalezienie wytrzymałego, miłego w dotyku materiału, który nie zagraża ludziom i zwierzętom. Rezultatem jest skóra organiczna zastosowana w naszych etui do telefonów, tabletów i komputerów. - słyszymy od Prezesa Czupryńskiego.

Jak się okazuje odsetek składników odnawialnych i naturalnych wykorzystanych w linii GREENU jest wyższy niż w przypadku innych skór organicznych dostępnych na rynku. Bio barwniki tworzą modne kolory, które znakomicie pasują do najnowszych generacji iPhona, iPada i MacBooka. Dzięki skórze organicznej możemy być pewni, że zarówno nasi pracownicy, jak i klienci są bezpieczni podczas obchodzenia się z produktami.Plastyfikatory naturalne lub chemiczne poprawiają właściwości fizyczne niektórych materiałów i zwiększają ich elastyczność. Plastyfikatory przemysłowe są potencjalnie toksyczne. Dlatego w przypadku produktów GREENU stosuje się plastyfikatory oparte na eukaliptusie, który rośnie niezwykle szybko nawet na jałowej ziemi, jednocześnie czerpiąc z gleby mniej wody niż inne rośliny.

OEKO-TEX to neutralny instytut badawczy, który testuje artykuły skórzane. Standard 100 firmy OEKO-TEX potwierdza, że organiczna skóra GREENU jest produkowana w sposób etyczny i jest ekologiczna.

- Produkty GREENU projektujemy z myślą o recyklingu. Jest to jedyny sposób aby upewnić się, że będą wykorzystane w przyszłości do nowych produktów, oszczędzając w ten sposób cenne zasoby naturalne. - podsumowuje naszą rozmowę Paweł Czupryński. - W tym celu radykalnie ograniczamy użycie różnego rodzaju chemikaliów i klejów. Nasi projektanci tworzą stabilne konstrukcje produktów bez użycia tych substancji. - dodaje.

Przykładem takich produktów, które pojawiły się na rynku mogą być sportowe etui oraz pokrowce do iPad, które można bez trudu rozdzielić na poszczególne części i poddać recyklingowi. Najnowszymi produktami z linii GREENU, z których firma KMP PrintTechnik Polska jest szczególnie dumna są biodegradowalne etui do najnowszych iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max. Są wyprodukowane między innymi ze skrobi kukurydzianej i słomy. Oprócz niewątpliwych walorów ekologicznych i estetycznych, zostały zaprojektowane aby chronić telefon w najlepszy możliwy sposób.


Wybrane ogłoszenia

Gumki recepturki - różne rodzaje.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
2 kolory w jednym zakreślaczu.
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Kompania Biurowa poszukuje handlowca!
Oryginalna lampka biurkowa w kształcie baranka.
Mocny klej do wielu zastosowań.
Firma zrzeszona w Kompanii Biurowej poszukuje prac ...
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Zespół Rafcom zaprasza do współpracy.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Co tygryski lubią najbardziej?

    Troszkę przewrotny tytuł wydaje się nie pasować do naszej branży. Nic jednak bardziej mylnego. Marka, która od 4 lat co raz bardziej podbija rynek, mierzy wysoko. Zapał pracowników, przekraczanie własnych granic, szybkość rozwoju to cechy, z którymi firma Imagine się identyfikuje, a jej marka SMART-PRINT jest tego najlepszym dowodem. O historii wejścia na rynek, ambitnym zespole rozmawiamy z Mateuszem Lewandowskim - Dyrektorem Handlowym Imagine.

    Więcej…  
  • Nowe mainstreamowe linie produktowe w ofercie firmy Gatis

    Po wyjątkowo kolorowych i dedykowanych głównie młodszym uczniom zeszytach, firma Gatis postanowiła stworzyć linię, która zadowoli starszą grupę odbiorców. Black & Colors to zupełnie nowa stonowana kolekcja zeszytów do języka angielskiego, która już dziś zdobywa swoich wielbicieli.

    Więcej…