Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W portfolio produktowym ActiveJet pojawił się tusz w wersji Premium o symbolu AC-545RX, będący odpowiednikiem wkładu do drukarki Canon PG-545XL. Nowy kartridż ma o 20% większą pojemność względem produktów OEM i jest kompatybilny z najnowszą drukarką Canon MG2950.

- Kompleksowa oferta, szyta na miarę potrzeb każdego klienta to dziś podstawa biznesu. W portfolio ActiveJet znajdują się atrakcyjne produkty, zarówno dla użytkowników domowych oraz dla klientów korporacyjnych, a także dla profesjonalistów. AC-545RX to wysokiej jakości kartridż o zwiększonej pojemności, oraz o znacznie większej wydajności. Istotnym aspektem jest również jego atrakcyjna cena, która pozwoli znacznie obniżyć koszty drukowania – komentuje Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu Action S.A. ds. marki ActiveJet.


Najnowszy tusz ActiveJet klasy A+ ma zwiększoną pojemność aż do 18 ml. Kartridż kompatybilny jest z drukarkami Canon, Pixma iP2850, MG2450, MG2550, MG2950.

Sugerowana cena detaliczna tuszu wynosi około 69zł.

 

Wybrane ogłoszenia

Najnowszy produkt w ofercie Leviatana.
Nowy produkt w ofercie.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Sprzedam firmę produkcyjną.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Oryginalna lampka biurkowa w kształcie baranka.
Kolorowe korektory w taśmie.
Niewielki kalendarz idealny do damskiej torebki.
Firma Leviatan-Poliografia poszukuje handlowca.
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Większość firm nie kontroluje pracowników na drogach podczas podróży służbowych.

    Niemal wszystkie polskie firmy wysyłają swoich pracowników w podróże biznesowe własnym lub firmowym samochodem. Blisko połowa zatrudnionych spowodowała wypadek podczas prowadzenia służbowego auta lub w nim uczestniczyła. Choć monitoring zachowania kierowców pojazdów służbowych jest pierwszym krokiem do zwiększenia bezpieczeństwa, to firmy rzadko się na niego decydują. Co czwarta nie wie, ile czasu spędza za kółkiem ich podwładny. Telematyczne systemy zarządzania flotą pozwalają zmniejszyć liczbę wypadków i obniżyć składki ubezpieczeniowe.

    Więcej…  
  • Polak na bieżąco, czyli jak konsumujemy treści informacyjne

    55% Polaków na czytanie wiadomości poświęca od 15 do 45 minut dziennie. Newsy przeglądamy raczej w godzinach popołudniowych  – wynika z raportu upday „Polak na bieżąco, czyli jak konsumujemy treści informacyjne”.

    Więcej…