Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Hiszpańska firma Dunsa rozszerza markę INSTANT o nowy produkt do klejenia: żelowe kropki klejowe Instant Dots. Klejokropki - jak je nazywają pracownicy firmy CX Dystrybucja - przeznaczone są do mocowania próbek, saszetek, plakatów i małych przedmiotów. Są również przydatne do zamykania opakowań i kopert, do klejenia papieru ozdobnego przy pakowaniu prezentów oraz do przygotowywania ozdób lub dekoracji.

Kropki klejowe Instant zapewniają łatwe, natychmiastowe i czyste klejenie, dzięki czemu są alternatywą dla wszelkiego rodzaju klejów. Opakowania zawierają 64 lub 1600 klejokropek o średnicy 10 mm, umieszczonych na arkuszach papieru silikonowanego, po 16 sztuk na arkusz. Dostępne dwa rodzaje różniące się siłą wiązania: odklejalne kropki klejowe o lekko zielonkawym zabarwieniu oraz kropki permanentne o lekko czerwonym odcieniu - dzięki odmiennej kolorystyce można je łatwo rozróżnić po wyjęciu z opakowania.


 


Dystrybutor: 

CX Dystrybucja Sp. z o.o.

Diamond Business Park

ul. Jana Pawła II nr 66

05-500 Piaseczno

Sekretariat tel. +48 (22) 489 39 80 fax +48 (22) 489 39 81

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

url: http://www.cxdystrybucja.pl 


Firma DUNSA została założona przez Enrica Gil Soriano w latach 50-tych.

Spółka rozpoczęła swoją działalność od wytwarzania produktów przeciwkorozyjnych pod marką FERROKIT.

Nieco później zaczęła produkcję zakreślaczy/markerów pod marką MARKIT, Dunsa była w tym czasie jedną z pierwszych firm w Hiszpanii, która eksportowała tę kategorię produktów do krajów europejskich. Asortyment wkrótce został rozszerzony o kredki i inne produkty szkolne.

W latach 70 firma przeniosła się do nowej siedziby w Llica de Vall i rozpoczęła produkcję klejów w sztyfcie pod marką INSTANT. Fabryka istnieje do dziś i nadal odbywa się w niej produkcja. 

W latach 80 w firmie rozpoczęło pracę kolejne pokolenie rodziny Gil: córka Elena oraz synowie Enric, Albert i Eduard.  Dzieci założyciela firmy skupiły się na poprawie jakości, rozwoju sprzedaży na hiszpańskim rynku i eksporcie do krajów europejskich. Przełomowym krokiem w życiu spółki było opracowanie i stworzenie zupełnie nowego produktu – farb w sztyfcie PlayColor.

W tej chwili Dunsa prowadzi stałą sprzedaż na eksport do ponad 30 krajów, jest także liderem na hiszpańskim rynku klejów w sztyfcie. Równocześnie firma ciągle rozwija i udoskonala stworzoną przez siebie linię farb Playcolor.

 

Wybrane ogłoszenia

Najnowsza oferta gumek i gumkotemperówek.
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Duży kalendarz ścienny, drukowany na grubym papier ...
Firma Leviatan-Poliografia poszukuje handlowca.
Poszukiwani handlowcy!!
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Nowy produkt w ofercie.
Sprzedam firmę produkcyjną.
Szeroka oferta etykiet samoprzylepnych w różnych r ...
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Mocny klej do wielu zastosowań.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowe firmy w szeregach PIAP

    HMD Global Sp.z o.o., Justprint Sp.z o.o. oraz Gatex Sp.z o.o. to nowi Członkowie PIAP, którzy wiosną br. zdecydowali się przystąpić do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

    Więcej…  
  • Świętuj z Xerox 25-lecie Polcan

    Październik rozpoczynamy kolejną promocją. Tym razem marka XEROX dołączyła do jubileuszowych prezentów od firmy Polcan. 25 lat na rynku i być może dobijemy do 25 spektakularnych akcji promocyjnych w tym roku.

    Więcej…