Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Plantronics, globalny lider w komunikacji audio dla przedsiębiorstw i użytkowników indywidualnych, obok wielu innowacyjnych rozwiązań w zakresie przenoszenia dźwięku może się także poszczycić faktem, iż wszystkie produkty mają certyfikat zgodności z aplikacją Skype for Business.

 

Pełna integracja z aplikacją Skype dla firm jest gwarancją, iż zakupiony na potrzeby zastosowań biurowych produkt będzie zdolny do wykonywania określonych zadań zaraz po wyjęciu z pudełka. 

Cieszy nas fakt, iż Plantronics dostarcza rozwiązania kompatybilne z naszą biznesową aplikacją Skype, aby zwiększyć funkcjonalność sprzętu i dać więcej możliwości komunikowania się  ludziom na całym świecie, po to aby mogli osiągać wyznaczone cele – powiedział Giovanni Mezgec, Dyrektor Generalny odpowiedzialny za platformę Skype for Business w Microsoft.

Certyfikatem zgodności z aplikacją Skype for Business objęto różne gamy biznesowych produktów Plantronics. Są to między innymi słuchawki biurowe Blackwire 725, słuchawka Bluetooth Voyager Legend UC, ale także głośniki konferencyjne z serii Calisto 600 oraz centralki DECT z bogatej serii modeli Savi 700.Warto wspomnieć, iż produkty Plantronics zapewniają wsparcie dla wszystkich popularnych platform typu Unified Communication, takimi jak Microsoft Lync, Cisco Jabber oraz Avaya. 

Wybrane ogłoszenia

Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka osoby n ...
Nowy produkt w ofercie.
Fantastyczne książeczki DOTYKOWE dla MALUSZKA.
Twin Name Pen 2 marki Dong-A.
Przydatny zestaw dla każdego ucznia marki Penmate. ...
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Poszukiwany handlowiec na Śląsk.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowa strona firmy ROZETTE

    Znacie jeszcze firmy w naszej branży, które nie mają własnej strony internetowej? My już chyba nie. Znamy jednak takie, które do prezentacji w internecie podchodzą dość lekkomyślnie. Do nich na pewno nie należy firma ROZETTE, która w ostatnim czasie dość poważnie rozbudowała swoją stronę www.

    Więcej…  
  • Rozpoczęcie roku szkolnego może się wiązać z szokiem adaptacyjnym.

    Powrót do szkoły po dwóch miesiącach wakacji może się wiązać ze stresem i przygnębieniem. Podobnie jak dorosłym również dzieciom w powrocie do szarej rzeczywistości może pomóc lepsze rozplanowanie obowiązków i czasu wolnego. Aby uniknąć chaosu i nerwów w pierwszych tygodniach września, dobrze jest się stopniowo wdrażać w zadania i i nie brać na siebie zbyt wiele. Pierwszy dzwonek to też dobry czas na wyznaczanie nowych celów.

    Więcej…