Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Na rynku pojawiają się co raz to nowsze propozycje piór wiecznych. Zaliczane do elity wśród artykułów piśmiennych produkty cieszą się niezmiennym zainteresowaniem nie tylko wśród kolekcjonerów. W nasze oko wpadła ostatnio seria Fantasy, którą polecamy zarówno Paniom jak i Panom.

Marka CRESCO, która swoją ofertę powiększyła o kolejną kolekcję, zyskuje co raz liczniejszą grupę wielbicieli. Produkty wykonane są z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Widać to także w najnowszej ofercie firmy SadpEX, która jest właścicielem marki. 

Pióro wieczne FANTASY to nowa propozycja marki CRESCO. Wykonane ono jest z metalu oraz zdobione nowatorską techniką nadruku w wielu kolorach. Produkt wyposażony jest w wysokiej jakości stalówkę irydową oraz zasilany standardowymi nabojami atramentowymi. 

Kolekcja FANTASY to pióra dla kobiet jak mężczyzn. Seria dla Pań utrzymana jest w delikatnej czarno-białej kolorystyce zaznaczonej kobiecym elementem różowego kwiatu. Dla Panów przygotowano pióro w czarno-szarej kolorystyce z wizerunkiem pyska lwa. Oferta dostępna jest u polskiego producenta - firmy SadpEX z Piekar Śląskich.


 Producent & Dystrybutor : CRESCO

 

Wybrane ogłoszenia

Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Rozkładany kalendarz ścienny, drukowany na papierz ...
kalendarz na każdy dzień roku.
Nowa oferta marki JOVI
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Poszukiwany handlowiec na Śląsk.
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
Poszukiwany handlowiec na Polskę południową!
Nowy komplet 12 marketów marki PENMATE.
Nowa oferta w marce KMP.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Już niedługo poznamy gadżety dla dzieci i zabawki 2019 roku!

    Nowy Rok za pasem, na rynku pojawiło się mnóstwo nowych propozycji zabawek i akcesoriów dla dzieci. Producenci prześcigają się pomysłowością. Szukają nowych zastosowań, ułatwiają nam opiekę nad najmłodszymi. A serca starszych dzieci zaczynają podbijać premiery zabawkowe. Już niedługo jury ekspertów oceni i nagrodzi te najciekawsze tytułami Zabawki Roku 2019. Najbardziej wyszukane gadżety dla dzieci będą mogły pochwalić się tytułem Nagrody Rodziców 2019.

    Więcej…  
  • Przybory plastyczne używane w przedszkolach

    Dziecko w wieku przedszkolnym aktywnie poznaje otaczający świat. Wypełnia je niespożyta energia, która zostaje spożytkowana podczas zabawy i dziecięcej aktywności artystycznej. Dobór odpowiednich przyborów umożliwi rozwinięcie pasji i twórczości. Z jakich artykułów plastycznych warto korzystać w przedszkolu?

    Więcej…