Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Na klawiaturze komputera znajduje się pięćset razy więcej zarazków niż na desce sedesowej. Najwięcej bakterii i wirusów znajduje się na biurkach w miejscach pracy. Zarazki na telefonach, myszkach i klawiaturach komputerów, na włącznikach światła, klamkach i kranach są odpowiedzialne za 80 procent infekcji, na które zapadamy zimą – wykazały badania mikrobiologów University of Arizona. Być może dlatego jesienią i zimą jesteśmy narażeni na infekcje bardziej niż latem, nie z powodu zimna, ale dlatego, że większość czasu spędzamy w pomieszczeniach i częściej stykamy się z zarazkami. Pożywką dla bakterii są okruchy jedzenia pozostawione na biurku lub klawiaturze, bo co druga osoba je przy swoim stanowisku pracy (najczęściej robią to urzędnicy administracji publicznej i dziennikarze!).

Na pomoc wszystkim osobom pracującym ze sprzętem elektronicznym oraz tym, którym zdrowie jest miłe, polecamy korzystanie co jakiś czas z dobrodziejstw naszej branży. Na rynku dostępnych jest mnóstwo artykułów dedykowanych do sprzętu komputerowego. I nie bez powodu. Pamiętajcie, że nie wszystkimi środkami można czyścić monitory komputerów, a samo obrócenie klawiatury do góry nogami nie załatwia sprawy. 

W nasze ręce ostatnio trafiła marka Cleverton, którą lada dzień przetestujemy w naszym dziennikarskim środowisku. Dziś chcemy abyście ją także poznali. Jest ona dostępna na rynku od 2013 roku a jej dystrybutorem jest firma Rafcom.


Cleverton to produkty do profesjonalnego czyszczenia sprzętu elektronicznego oraz biurowego. Sprężone powietrze przeznaczone jest do czyszczenia sprzętu komputerowego oraz fotograficznego w trudno dostępnych miejscach. Płyn, pianka oraz chusteczki do LCD służą czyszczenia monitorów, wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych, ekranów LCD, LED, TFT, PDA , TV. Pianka i ściereczki do plastiku skuteczne i delikatne czyszczą wszystkich urządzeń biurowych i obudów z tworzywa sztucznego.

Regularne czyszczenie i odpowiednia pielęgnacja sprzętu gwarantują jego dłuższe funkcjonowanie oraz zmniejszają częstotliwość awarii. CLEVERTON to marka będąca wynikiem wieloletnich badań rynku w zakresie użyteczności produktów czyszczących urządzenia biurowe, sprzęt komputerowy oraz fotograficzny. Producent gwarantuje najwyższą jakość, skuteczność oraz funkcjonalność oferowanych produktów.

Szczególną wydajność produktów sprawdzano w miejscach, gdzie ze względu na ciągłą eksploatację sprzętu i urządzeń podlegały one szybszemu zużyciu. Wszystkie produkty spełniły nawet najbardziej surowe normy ekologiczne, gdyż ochrona środowiska naturalnego jest istotnym elementem polityki firmy.

W ofercie firmy Rafcom, która jest wyłącznym dystrybutorem marki, znajdują się następujące produkty: 

CLEVERTON Sprężone powietrze 400ml i 600ml           

Sprężone powietrze przeznaczone do czyszczenia sprzętu komputerowego oraz fotograficznego w trudno dostępnych miejscach. Przed użyciem należy wstrząsnąć pojemnikiem. Pojemność: 400 ml lub 600 ml.

CLEVERTON Płyn do czyszczenia monitorów LCD 250ml                

Płyn do czyszczenia monitorów, wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych, ekranów LCD, LED, TFT, PDA, TV. Pojemność: 250 ml

CLEVERTON Pianka do czyszczenia monitorów LCD 400ml

Środek do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych (w tym ekranów notebooków, monitorów LCD, telefonów komórkowych, notesów elektronicznych). Pianka usuwa dokładnie kurz i brud. Pojemność: 400 ml

CLEVERTON Pianka do czyszczenia plastiku 400ml   

Środek czyszczący do powierzchni zewnętrznych zapewnia skuteczne i delikatne czyszczenie wszystkich urządzeń biurowych i obudów z tworzywa sztucznego. Środek o działaniu antystatycznym i dezynfekującym, zapobiegający ponownemu szybkiemu brudzeniu się czyszczonych powierzchni. Pojemność: 400 ml

CLEVERTON Ściereczki do czyszczenia plastiku tuba            

Wilgotne ściereczki czyszczące przeznaczone są do czyszczenia i konserwacji powierzchni z tworzyw sztucznych i metalowych urządzeń biurowych takich jak: monitory, obudowy, klawiatury, kopiarki, drukarki, telefony itp. O działaniu antystatycznym i dezynfekującym. Ulegające biodegradacji. Przyjazne dla środowiska. Nie zawierają alkoholu. Trzymać z dala od dzieci. Powłoka ochronna dodatkowo zapobiega wyładowaniom statycznym. Praktyczny dyspenser ułatwia wyjmowanie pojedynczych ściereczek i chroni pozostałe przed wyschnięciem. Zawartość 100 szt.

CLEVERTON Ściereczki do czyszczenia monitorów LCD tuba

Wilgotne ściereczki czyszczące do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych (w tym ekranów notebooków, monitorów LCD, paneli TFT, telefonów komórkowych, notesów elektronicznych). Ściereczki nie zostawiają smug, usuwają dokładnie kurz i brud. Nie zawierają alkoholu - nie palne. Praktyczny dyspenser ułatwia wyjmowanie pojedynczych ściereczek i chroni pozostałe przed wyschnięciem. Zawartość 100 szt.


 

 

Wybrane ogłoszenia

Firma Rafcom poszukuje pracownika.
Latarka do damskiej torebki.
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Idealny produkt dla malucha.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Nowe wkłady atramentowe.
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Poszukiwany pracownik do pracy: Częstochowa, Gdańs ...
Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Nowy produkt w asortymencie marki PENMATE dystrybu ...
Uniwersalne chusteczki do czyszczenia w opakowaniu ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Najważniejsze zmiany w 2017 roku - ważne dla przedsiębiorców

    Rok 2016 pod wieloma względami był rokiem przemian w naszym kraju. Czy dobrych? Nie nam to oceniać, jednakże wraz z nimi nieuniknione było wprowadzenie kolejnych, w celu unormowania bilansu finansowego w Polsce.

    Więcej…  
  • INSIDE TRENDS – najważniejsza konferencja biznesowa w regionie CEE

    18 i 19 października br. odbyła się Business Insider INSIDE TRENDS, międzynarodowa konferencja poświęcona trendom w trzech obszarach: FinTech, Business 4.0 i LifeScience. 80 mówców i prelegentów z całego świata oraz około 1400 uczestników wzięło udział w prelekcjach i warsztatach, podczas których dowiedzieliśmy się jak pod wpływem nowych technologii zmieni się bankowość, świat finansów, przemysł i życie człowieka.

    Więcej…