Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Canon zaprezentowała nową monochromatyczną drukarkę laserową i-SENSYS LBP151dw. Została ona zaprojektowana z myślą o potrzebach niewielkich grup roboczych i oferuje ulepszoną wydajność oraz rozbudowane opcje łączności przy zachowaniu kompaktowej konstrukcji. 

Drukarka i-SENSYS LBP151dw idealnie wpasuje się w niewielkie przestrzenie biurowe, np. w bankach, szpitalach czy na sklepowym zapleczu. Dzięki zgodności ze standardem PCL5e/6 zapewnia elastyczność w zakresie integracji.

Dzięki łączności Wi-Fi i możliwości druku z urządzeń mobilnych i-SENSYS LBP151dw  zwiększa wydajność pracy w niewielkich biurach. Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemami iOS i Android mogą, za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT Business, drukować dokumenty, prezentacje czy zdjęcia bezpośrednio ze swoich smartfonów i tabletów. Dodatkowo, dzięki wsparciu dla Google Cloud Print i Mopria Print Service dla urządzeń z systemem Android drukowanie z urządzeń mobilnych staje się jeszcze łatwiejsze. 

i-SENSYS LBP151dw to produkt dla firm, które poszukują wydajnych rozwiązań przyspieszających procesy biurowe. Zapewnia druk z prędkością do 27 str./min i automatyczny druk dwustronny. Technologia szybkiego druku pierwszej strony firmy Canon, zapewnia niemal natychmiastowe rozpoczęcie pracy urządzenia, nawet będącego w trybie uśpienia (w ciągu kilku sekund). 

Anil Jagpal, Marketing Manager, Canon Europe komentuje: „Drukarka i-SENSYS LBP151dw została stworzona, aby zapewnić łatwą integrację i rozbudowaną funkcjonalność w zakresie współpracy z urządzeniami mobilnymi przy zachowaniu kompaktowej konstrukcji. Dzięki standardom łączności PCL i Wi-Fi, które dostępne są w jednym niewielkim urządzeniu, środowiska biznesowe mogą zwiększać wydajność w realizacji codziennych zadań”. 

Drukarka i-SENSYS LBP151dw będzie dostępna w kwietniu 2016 r.

i-SENSYS LBP151dw – kluczowe cechy: 

 • Druk z prędkością do 27 str./min
 • Wbudowane Wi-Fi 
 • Technologia szybkiego wydruku pierwszej strony 
 • Wydruk pierwszej strony w 8 sekund
 • Wsparcie standardu MOPRIA 
 • Wsparcie usługi Google Cloud Print 
 • Obsługa języka PCL5e/6 
 • Automatyczny druk dwustronny 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Nowe produkty w ofercie firmy KMP PrintTechnik Pol ...
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Firma HELKRA poszukuje handlowców.
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Nowa oferta do Kyocery, Canon'a i HP.
Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Po co komu brelok?

  Takie małe "nic". Niby do niczego niepotrzebne, a jednak każdy z nas ma go w posiadaniu. Brelok - bo o nim mowa, to nie tylko ozdoba, to także bardzo praktyczny przedmiot.

  Więcej…  
 • Dlaczego warto zachęcać dzieci do zabawy Spinnerami?

  Jeśli masz dziecko w szkole podstawowej lub gimnazjum, nie ma wątpliwości, że słyszałeś o Fidget Spinners. To  tak naprawdę niezwykle prosta konstrukcja składająca się z dwóch lub trzech łopatek, które przymocowane są do centralnego koła. Zabawkę wprawia się w ruch i tak naprawdę na tym koniec. Na czym więc polega jej fenomen? 

  Więcej…