Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Canon zaprezentowała nową monochromatyczną drukarkę laserową i-SENSYS LBP151dw. Została ona zaprojektowana z myślą o potrzebach niewielkich grup roboczych i oferuje ulepszoną wydajność oraz rozbudowane opcje łączności przy zachowaniu kompaktowej konstrukcji. 

Drukarka i-SENSYS LBP151dw idealnie wpasuje się w niewielkie przestrzenie biurowe, np. w bankach, szpitalach czy na sklepowym zapleczu. Dzięki zgodności ze standardem PCL5e/6 zapewnia elastyczność w zakresie integracji.

Dzięki łączności Wi-Fi i możliwości druku z urządzeń mobilnych i-SENSYS LBP151dw  zwiększa wydajność pracy w niewielkich biurach. Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemami iOS i Android mogą, za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT Business, drukować dokumenty, prezentacje czy zdjęcia bezpośrednio ze swoich smartfonów i tabletów. Dodatkowo, dzięki wsparciu dla Google Cloud Print i Mopria Print Service dla urządzeń z systemem Android drukowanie z urządzeń mobilnych staje się jeszcze łatwiejsze. 

i-SENSYS LBP151dw to produkt dla firm, które poszukują wydajnych rozwiązań przyspieszających procesy biurowe. Zapewnia druk z prędkością do 27 str./min i automatyczny druk dwustronny. Technologia szybkiego druku pierwszej strony firmy Canon, zapewnia niemal natychmiastowe rozpoczęcie pracy urządzenia, nawet będącego w trybie uśpienia (w ciągu kilku sekund). 

Anil Jagpal, Marketing Manager, Canon Europe komentuje: „Drukarka i-SENSYS LBP151dw została stworzona, aby zapewnić łatwą integrację i rozbudowaną funkcjonalność w zakresie współpracy z urządzeniami mobilnymi przy zachowaniu kompaktowej konstrukcji. Dzięki standardom łączności PCL i Wi-Fi, które dostępne są w jednym niewielkim urządzeniu, środowiska biznesowe mogą zwiększać wydajność w realizacji codziennych zadań”. 

Drukarka i-SENSYS LBP151dw będzie dostępna w kwietniu 2016 r.

i-SENSYS LBP151dw – kluczowe cechy: 

 • Druk z prędkością do 27 str./min
 • Wbudowane Wi-Fi 
 • Technologia szybkiego wydruku pierwszej strony 
 • Wydruk pierwszej strony w 8 sekund
 • Wsparcie standardu MOPRIA 
 • Wsparcie usługi Google Cloud Print 
 • Obsługa języka PCL5e/6 
 • Automatyczny druk dwustronny 

Wybrane ogłoszenia

Sprytny sposób mocowania fotografii, czy notatek n ...
Nowy kolor w ofercie!!
EV-CORP - poszukuje przedstawicieli handlowych.
Idealny produkt dla malucha.
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Leviatan poszukuje pracowników.
Poszukiwany pracownik do firmy NM Revolution!!
Pastelowa plastelina od JOVI.
Firma Rafcom poszukuje pracownika .
Firma HELKRA poszukuje handlowców.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Inter członkiem Stowarzyszenia Branży Prezentowej

  Z dniem 11 sierpnia 2015 roku do Polskiego Stowarzyszenia Branży Prezentowej przystąpiła kolejna firma z naszej branży. Jest nią dystrybutor takich marek jak chociażby Alpino, Nataraj, Interpen...

  Więcej…  
 • KMP wraca do Frankfurtu

  Po 5 latach nieobecności firma KMP po raz kolejny zaprezentuje swoje bogate portfolio na najważniejszych targach PBS w Niemczech: PAPERWORLD 2019 we Frankfurcie nad Menem.

  Więcej…