Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Canon zaprezentowała nową monochromatyczną drukarkę laserową i-SENSYS LBP151dw. Została ona zaprojektowana z myślą o potrzebach niewielkich grup roboczych i oferuje ulepszoną wydajność oraz rozbudowane opcje łączności przy zachowaniu kompaktowej konstrukcji. 

Drukarka i-SENSYS LBP151dw idealnie wpasuje się w niewielkie przestrzenie biurowe, np. w bankach, szpitalach czy na sklepowym zapleczu. Dzięki zgodności ze standardem PCL5e/6 zapewnia elastyczność w zakresie integracji.

Dzięki łączności Wi-Fi i możliwości druku z urządzeń mobilnych i-SENSYS LBP151dw  zwiększa wydajność pracy w niewielkich biurach. Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemami iOS i Android mogą, za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT Business, drukować dokumenty, prezentacje czy zdjęcia bezpośrednio ze swoich smartfonów i tabletów. Dodatkowo, dzięki wsparciu dla Google Cloud Print i Mopria Print Service dla urządzeń z systemem Android drukowanie z urządzeń mobilnych staje się jeszcze łatwiejsze. 

i-SENSYS LBP151dw to produkt dla firm, które poszukują wydajnych rozwiązań przyspieszających procesy biurowe. Zapewnia druk z prędkością do 27 str./min i automatyczny druk dwustronny. Technologia szybkiego druku pierwszej strony firmy Canon, zapewnia niemal natychmiastowe rozpoczęcie pracy urządzenia, nawet będącego w trybie uśpienia (w ciągu kilku sekund). 

Anil Jagpal, Marketing Manager, Canon Europe komentuje: „Drukarka i-SENSYS LBP151dw została stworzona, aby zapewnić łatwą integrację i rozbudowaną funkcjonalność w zakresie współpracy z urządzeniami mobilnymi przy zachowaniu kompaktowej konstrukcji. Dzięki standardom łączności PCL i Wi-Fi, które dostępne są w jednym niewielkim urządzeniu, środowiska biznesowe mogą zwiększać wydajność w realizacji codziennych zadań”. 

Drukarka i-SENSYS LBP151dw będzie dostępna w kwietniu 2016 r.

i-SENSYS LBP151dw – kluczowe cechy: 

 • Druk z prędkością do 27 str./min
 • Wbudowane Wi-Fi 
 • Technologia szybkiego wydruku pierwszej strony 
 • Wydruk pierwszej strony w 8 sekund
 • Wsparcie standardu MOPRIA 
 • Wsparcie usługi Google Cloud Print 
 • Obsługa języka PCL5e/6 
 • Automatyczny druk dwustronny 

Wybrane ogłoszenia

Plecak dla najmłodszych na wyprawy małe i duże.
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Sprytny sposób mocowania fotografii, czy notatek n ...
Firma Rafcom poszukuje pracowników.
Hitowe skoroszyty archiwizacyjne teraz w nowych ko ...
Już dostępna saszetka z motywem kolorowych dłoni. ...
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje pracownika.
Kolorowe pudełka na akcesoria do szkoły.
Teraz ciasto-pianka dostępna w pojedynczych opakow ...
Dostępne w różnej wielkości opakowaniach.
Firma Rafcom, w związku z rozwojem, poszukuje prac ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Członkowie PIAP uhonorowani medalami KIG

  Obchodząca w tym roku jubileusz 25- lecia Krajowa Izba Gospodarcza przygotowała specjalne medale za wspieranie rozwoju samorządu gospodarczego i przedsiębiorczości. Miło nam poinformować, że nagrodzono nimi 5 Członków PIAP. Uroczystość odbyła się 22 września br.w siedzibie KIG w Warszawie.

  Więcej…  
 • Cyberprzestępcy w akcji, czyli czego boją się polscy przedsiębiorcy

  Złośliwe oprogramowania, wirusy oraz ataki hakerów to najczęściej wymieniane zagrożenia, jakich obawiają się polscy przedsiębiorcy z sektora MŚP – wynika z badania ARC Rynek i Opinia, wykonanego na zlecenie firmy home.pl. A jak się zabezpieczają? Używają programów antywirusowych, stosują certyfikaty SSL, ale też zlecają zarządzanie zabezpieczeniami specjalistycznym firmom.

  Więcej…