Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Minął zaledwie niecały rok, jak na rynku pojawiła się firma Smart Digital Media Sp. z o.o. Sp.K.. W branży, która nie należy do najłatwiejszych. W sektorze, wydawać by się mogło, już podzielonym między największymi graczami. A jednak... Z mocnym akcentem, z perfekcyjnie dopracowanym wizerunkiem w Polsce pojawiła się nowa marka - INKDIGO.

Rozwój jednak na tak konkurencyjnym rynku wymaga nie tylko perfekcyjnie dopracowanej strategii, ale i zespołu, który ją z sukcesem wdroży w życie. Od prawie roku Zarząd Spółki dobiera pracowników, którzy nie tylko idealnie uzupełniają już stworzony team, ale także osoby pełne pasji i zaangażowania. Jedną z nich jest Paulina Ciaciek, która właśnie rozpoczęła pracę w Smart Digital Media na stanowisku Business Unit Manager

Paulina Ciaciek to osoba doświadczona w naszej branży. Wcześniej pracowała w firmie Action S.A. gdzie odpowiadała za rozwój sprzedaży produktów Bulk i kontakty z kluczowymi Klientami 

Prywatnie nowa pracownica ma 30 lat, od 6 jest mężatką.

Jak mówi - zgodnie z jej mottem biznesowym: "Mecz wygrywają zawodnicy, którzy koncentrują się na tym, co się dzieje na boisku, a nie ci, którzy wpatrują się w tablicę wyników"

Wybrane ogłoszenia

Leviatan poszukuje pracowników.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Brokatowa farbka makijażowa świecąca w ciemności. ...
Firma Allper poszukuje pracownika na terenie Warsz ...
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje pracownika.
Papierowy Dizajn poszukuje pracownika!!
Wzorzyste taśmy tesapack® to wysokiej jakości taś ...
Nowy kolor w ofercie!!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • UCZ SIĘ Z UNIMAXEM

    Już tylko miesiąc pozostał do zakończenia akcji promocyjnej organizowanej przez firmę Panta Plast. Pod koniec czerwca poznamy szczęśliwych zwycięzców.

    Więcej…  
  • Wyniki finansowe Stora Enso za 3. kwartał 2016

    Koncern Stora Enso poinformował o wynikach finansowych za 3. kwartał br. Były to kolejne udane miesiące tej skandynawskiej firmy; odnotowała ona w omawianym okresie zysk operacyjny EBIT na poziomie 219 mln euro i marżę zysku EBIT w wysokości 9,2%. Kontynuowała tym czasie szereg działań o charakterze inwestycyjnym, związanych m.in. z jej zakładami produkcyjnymi w Beihai (Chiny) i Varkaus (Finlandia). Z aktywów firmy wydzielone zostały finalnie fabryki w Kabel (Niemcy) i Suzhou (Chiny). Kierownictwo koncernu przewiduje, że w ostatnim kwartale br. przychody ze sprzedaży, jak również zysk operacyjny EBIT pozostaną na poziomie zbliżonym do odnotowanego we wcześniejszych trzech miesiącach.

    Więcej…