Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z tego typu tezą spotkaliśmy się w pewnym urzędzie, w którym nad drukarką widniał napis ostrzegający przez zakupem zamienników, czyli alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Co na to sami zainteresowani, czyli producenci kompatybilnych tuszy i tonerów?

 

Pełna wypowiedź dostępna w video

Udzielał jej Paweł Piórkowski, Dyrektor Zarządzający w firmie Rafcom


A jakie jest Twoje zdanie na ten temat? 

 

Wybrane ogłoszenia

Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Idealne do szkoły, aby nie pomylić przedmiotów.
Zamienniki marki KMP wymienne z HP 652 (F6V25AE i ...
Kolekcja zeszytów dla młodzieży.
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska
Poszukiwany pracownik.
Nowy produkt marki CLEVERTON.
Firma Rafcom wprowadziła kolejne nowości do swojej ...
Dystrybutor art. biurowych i szkolnych poszukuje M ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowy Katalog marki BELMIL już dostępny!

    Nowy rok to nowa oferta. Przed nami największy sezon targowy w branży. Wszystkie sklepy już teraz bacznie przyglądają się nowym trendom i nowościom, które trafiają na rynek. Wśród bardzo szerokiej oferty tanich i niskiej jakości plecaków i tornistrów do szkoły, markę BELMIL na pewno wyróżni jakość i dbałość o zdrowie naszych dzieci.

    Więcej…  
  • Tablice interaktywne czyli „Nie taki diabeł straszny jak go malują”.

    Tablice interaktywne budzą skrajne uczucia wśród nauczycieli. Jedni są zachwyceni i chcą na nich pracować, inni zaś z obawą podchodzą do tematu. Do tej pory tablica kojarzyła się z pylącą kredą i mokrą gąbką. Ta opinia już dawno nie funkcjonuje. Teraz tablice mają gładkie powierzchnie kredowe lub suchościeralne białe do pisania mazakami. Można wybierać spośród różnych wzorów liniatury: kratka, linia, trójlinia, pięciolinia czy układ współrzędnych. Ale nie o takich tablicach będziemy pisać. Dziś bierzemy pod lupę tablicę interaktywną.

    Więcej…