Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jak co roku w grudniu odwiedziliśmy firmę Rafcom, aby podsumować mijający rok 2018. To było spotkanie wyjątkowe - bo przedświąteczne. Nie tylko wszystkim pracownikom tego dnia dopisywał wyjątkowy nastrój, ale także nowemu pupilowi, który od 11 miesięcy dzielnie motywuje wszystkich do pracy. O planach na kolejny rok, o tym, co ważne w działalności firmy Rafcom, rozmawialiśmy z Reginą Telego, Dyrektor Handlową.

2018 rok to bardzo dynamiczny czas w historii firmy Rafcom. Nowi pracownicy, nowe grupy asortymentowe, nowe wyzwania. Jak zapewnia Regina Telega - 2019 będzie jeszcze lepszy. Dlaczego? O tym w naszym wywiadzie.  

Wybrane ogłoszenia

Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Długopis record w nowej odsłonie kolorystycznej.
Poszukiwany pracownik do pracy: Częstochowa, Gdańs ...
Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Firma Rafcom poszukuje pracownika.
Nowy produkt w asortymencie marki PENMATE dystrybu ...
Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pozytywna obecność w mediach przekłada się na reputację marki.

    Pozytywna obecność marki w mediach, na którą składa się wyrazisty, wiarygodny przekaz i współpraca z blogerami czy influencerami, to dziś jeden z podstawowych elementów budowania jej reputacji. Ta przekłada się na konkretne korzyści finansowe i sprzedażowe, dlatego coraz więcej firm przykłada wagę do tego obszaru. Marki i przedsiębiorstwa cieszące się najlepszą reputacją w oczach polskich konsumentów wyłania ogólnopolskie cykliczne badanie Premium Brand. W tegorocznej edycji została wyłoniona najlepsza czternastka.

    Więcej…  
  • Jak bawić się z dzieckiem, by rozwijać z nim więź? Czyli czym jest integrancja sensoryczna?

    Integracja sensoryczna jest procesem neurologicznym, który polega na odpowiedniej reakcji na konkretne sytuacje i warunki, które odczytywane są przez mózg za pomocą zmysłów. Jeśli informacje są przetwarzane prawidłowo, wtedy czujemy się wygodnie i bezpiecznie, natomiast gdy przekaz jest zaburzony, przetwarzanie automatyczne informacji również, a co za tym idzie, pozornie proste reakcje mogą doprowadzić do katastrofy (niepokoju, lęku, ataku agresji itp.)

    Więcej…