Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jak co roku w grudniu odwiedziliśmy firmę Rafcom, aby podsumować mijający rok 2018. To było spotkanie wyjątkowe - bo przedświąteczne. Nie tylko wszystkim pracownikom tego dnia dopisywał wyjątkowy nastrój, ale także nowemu pupilowi, który od 11 miesięcy dzielnie motywuje wszystkich do pracy. O planach na kolejny rok, o tym, co ważne w działalności firmy Rafcom, rozmawialiśmy z Reginą Telego, Dyrektor Handlową.

2018 rok to bardzo dynamiczny czas w historii firmy Rafcom. Nowi pracownicy, nowe grupy asortymentowe, nowe wyzwania. Jak zapewnia Regina Telega - 2019 będzie jeszcze lepszy. Dlaczego? O tym w naszym wywiadzie.  

Wybrane ogłoszenia

Świetna zabawa dla maluchów.
EV-CORP - poszukuje przedstawicieli handlowych.
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Poszukiwany pracownik do firmy NM Revolution!!
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Firma Rafcom poszukuje pracowników.
Leviatan poszukuje pracowników.
Poszukiwany handlowiec z Wielkopolski.
Kolorowe pudełka na akcesoria do szkoły.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Idealny produkt dla malucha.
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje pracownika.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Rafcom i OSAA we wspólnej podróży

    Pamiętacie nasz wywiad z Reginą Telega z firmy Rafcom? To właśnie podczas naszej rozmowy poznaliśmy tajniki strategii sprzedażowej dystrybutora materiałów eksploatacyjnych marki PRISM w roku 2018. Już wtedy zapowiadane były duże zmiany i akcje, które mają zaskoczyć rynek. Jedna z nich własnie dobiegła końca.

    Więcej…  
  • To ciekawa oferta dla modnych, nowoczesnych i odważnych klientów.

    "Wow" - tak wygląda pierwsza reakcja osób, które po raz pierwszy widzą torebki, plecaki, saszetki dystrybuowane przez firmę Sztuka Rodzinna. Jakby wyjęte z kreskówek obrazki wrzucone do naszego rzeczywistego świata podbijają serca Polaków. Na świecie dostępne już od kilku lat, teraz znajdują swych wielbicieli także w Polsce.

    Więcej…