Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

- Powstaliśmy w 2004r i jesteśmy na rynku już 15 lat!  Lat, w których wyeksploatowaliśmy dla Was swobodę korzystnego drukowania oraz przyjemności z właściwego wyboru!  Lat, w trakcie których ekspresja naszych działań przedkładała się na efektywność naszych produktów by dostarczyć satysfakcję naszym Klientom. Lat, w których pielęgnowaliśmy najcenniejsze dla nas wartości... O kim mowa? Zapraszamy do lektury.

Rok 2019 to rok świętowania urodzin. Rok 2019 to także czas podsumowań. Dawny Kris, obecny Allper w wyrazisty sposób chce przekazać rynkowi najważniejsze podstawy swojej działalności tym samym wspominając to, co było na długo, długo przed...


- Ludzie. Marki tworzone przez ludzi, dla ludzi i z myślą o ludziach. W trosce o wspólną satysfakcję, bezpieczeństwo i środowisko nasza społeczność angażuje wartości własne: odpowiedzialność, rzetelność oraz doświadczenie w działaniach i rozwoju firmy Allper.

Uczciwość. Odnosimy się z dużym szacunkiem w relacjach z naszymi współpracownikami, klientami i konsumentami, traktując ich tak, jak sami chcemy być traktowani. Jesteśmy przekonani że ludzie pracują najefektywniej w atmosferze wzajemnego zaufania. 

 Efektywność biznesowa. Wdrażamy, usprawniamy i uskuteczniamy standardy naszych usług i produktów. Poszukując innowacyjnych rozwiązań rozwijamy nasze kompetencje oraz możliwości dążąc do bycia lepszym w tym co jest istotne dla naszych klientów. - słyszymy od Prezesa firmy Allper. 

W tym szczególnym dla firmy jubileuszowym roku, chce ona pokazać wiele aspektów swojej działalności. Przybliży naszym Czytelnikom społeczność oraz sięgnie po historię, bo kto z Was pamięta, że na początku był KRIS? 

A co było przed Krisem? 

 

Przed Krisem była idea. 

Idea, która drążyła myśli Krzysztofa Muszalskiego tak bardzo, że postanowił stworzyć coś dla siebie. Właściwie nie było w tym planów na wielkie ekspansje, struktury, rozbudowaną infrastrukturę. Była potrzeba stabilności, jak to się mówi, żeby godnie żyć i uczciwie na siebie zarabiać. Z wielu przemyśleń wynikało, że druk jest wszechobecny i gwarantuje pewne zapotrzebowania. 

Skoro zatem był już cel, pozostało przysposobić tylko gdzie i jak :) 

Zainspirowany doświadczeniem, wiedzą techniczną i praktyką swojego dziadka, Krzysztof dokonał pierwszego kroku rozpoczynając tym samym swoją wielką podróż w Świecie eksploatacji, podążając w niezbadane zakątki Wszechświata wielu branż, dla których obecne marki znajdują się w portfolio Allper. 

 

Stabilny sukces!

I tak oto dzisiaj firma Allper jest w tym oto miejscu! Nie zwalniając nawet na chwilę, kontynuuje obrany cel → stabilny sukces!

 

Plany na 2019r.?

- Właśnie realizujemy jeden z nich: nawiązaliśmy współpracę z najlepszym kreatorem wizerunku, aktywnie dostarczającym news oraz recenzującym oferowane rozwiązania i technologie w branży PBS. Od dzisiaj jesteśmy w SCANN.R ! - słyszymy od Zarządu.

 

Tyle wizerunkowo :). Firma chce kontynuować swoją działalność oferując najlepsze rozwiązania z zakresu:

 • eksploatacji: EXPRESSION & OEM,
 • oświetlenia: MOONLIGHT,
 • logistyki oraz pakowania: ALLPACK,
 • chemii gospodarczej: DOTTSI,
 • asortymentu IT,
 • ekologi: ECOPASSION;

 

Tyle o firmie na dzisiaj. 

A Wy? Jak zaczynaliście swoją businessową podróż i kiedy dotarliście do przystanku Allper?

 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Wzorzyste taśmy tesapack® to wysokiej jakości taś ...
Firma Rafcom, w związku z rozwojem, poszukuje prac ...
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje pracownika.
Nowa seria kolorowych albumów z wszytymi koszulkam ...
Nowa kolekcja torebek z brokatem. Najlepsze opakow ...
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Nowa oferta firmy Inter-Folia.
Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...
Dostępne w różnej wielkości opakowaniach.
Firma MILAN Polska Sp. z o. o., dystrybutor artyku ...
Hitowe skoroszyty archiwizacyjne teraz w nowych ko ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Półroczny kurs chińskiego, bilety lotnicze do Chin, vouchery do restauracji, kurs gotowania

  Targi Gift Show Poland zbliżają się wielkimi krokami. Lista wystawców wydłuża się każdego dnia. Już 19 maja rozpocznie się największe święto prezentowe. Przez 3 dni w Warszawie, w Centrum Targowo-Konferencyjnym MT przy ulicy Marsa, spotka się jak w zeszłym roku liczna grupa producentów i importerów artykułów idealnych na prezent. Nie zabraknie licznych konkursów oraz atrakcji i cennych nagród dla odwiedzających.

  Więcej…  
 • Dlaczego warto zachęcać dzieci do zabawy Spinnerami?

  Jeśli masz dziecko w szkole podstawowej lub gimnazjum, nie ma wątpliwości, że słyszałeś o Fidget Spinners. To  tak naprawdę niezwykle prosta konstrukcja składająca się z dwóch lub trzech łopatek, które przymocowane są do centralnego koła. Zabawkę wprawia się w ruch i tak naprawdę na tym koniec. Na czym więc polega jej fenomen? 

  Więcej…