Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zmiany w kadrze zarządzającej, wyjazdy zagraniczne, nowa oferta, targi, plany na przyszłość - mała rewolucja w firmie Rafcom właśnie wystartowała.

A rozmawiamy o niej niezmiennie z Dyrektorem Zarządzającym firmy, Pawłem Piórkowskim. Miłego oglądania.


Wybrane ogłoszenia

Nowa odsłona serii Flexi Abra od Penmate.
Uniwersalne chusteczki do czyszczenia w opakowaniu ...
Firma Leviatan-Poliografia poszukuje handlowca.
Sprzedam firmę produkcyjną.
2 kolory w jednym zakreślaczu.
Poszukiwany pracownik do pracy: Częstochowa, Gdańs ...
Najnowsza oferta gumek i gumkotemperówek.
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Kompania Biurowa poszukuje handlowca!
Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.
Firma zrzeszona w Kompanii Biurowej poszukuje prac ...
Mocny klej do wielu zastosowań.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Terminy ferii zimowych w 2019 roku

    Ferie zimowe 2019 zgodnie z wyznaczonymi terminami niebawem się rozpoczną w pierwszych województwach. Terminy ferii zimowych 2019 są cztery, podobnie jak w poprzednich latach. Kiedy wypadają daty ferii zimowych 2019? Zebraliśmy w jednym miejscu informacje na temat ferii zimowych w roku szkolnym 2018/2019 we wszystkich województwach w kraju. Warto pamiętać, że pierwszy termin ferii zimowych to już 14 stycznia. Nie wszystkie województwa będą miały ferie w tym samym czasie. Aby nie przepełniać stoków narciarskich, terminy ferii zimowych 2019 są cztery - od połowy stycznia do końca lutego. Kiedy wypadają ferie zimowe 2019 dla twojego województwa? Sprawdź.

    Więcej…  
  • Branża musi trzymać rękę na pulsie...

    Już za kilka miesięcy po raz kolejny branża dowie się, jakie produkty w sezonie szkolno-biurowym będą znajdowały liczną grupę kupców. To właśnie z końcem stycznia ruszy kolejna edycja największych w Europie targów papierniczo-biurowo-szkolnych - PaperWorld. O tym, co tym razem przygotowało Messe Frankfurt, oraz o nowych możliwościach rozmawiamy z Piotrem Łukaszewiczem - właścicielem przedstawicielstwa Messe Frankfurt w Polsce.

    Więcej…