Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zmiany w kadrze zarządzającej, wyjazdy zagraniczne, nowa oferta, targi, plany na przyszłość - mała rewolucja w firmie Rafcom właśnie wystartowała.

A rozmawiamy o niej niezmiennie z Dyrektorem Zarządzającym firmy, Pawłem Piórkowskim. Miłego oglądania.


Wybrane ogłoszenia

Pastelowa plastelina od JOVI.
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Nowe produkty w ofercie firmy KMP PrintTechnik Pol ...
Firma HELKRA poszukuje handlowców.
Nowy produkt w asortymencie marki PENMATE dystrybu ...
Kolorowe korektory w taśmie.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Elegancji produkt do pracy oraz jako gadżet z logo ...
Nowość w ofercie Asarto.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Student nie musi być biedny

    O studentach krąży wiele anegdot, a nawet dowcipów. Większość z nich związanych jest z nieszczególną sytuacją materialną tej grupy osób. Bo wiadomo – studentowi się nie przelewa. Najczęściej jest tak, że jako dorośli ludzie, z dorosłymi potrzebami, muszą się utrzymać za pieniądze, które dostają od rodziców. A życie studenta jest kosztowne. To nie tylko wydatki związane z wyżywieniem, mieszkaniem, komunikacją. Studiowanie to z reguły najlepszy okres życia, a więc czas zabawy i imprez, które niestety też sporo kosztują. Co więc powinien robić ten „biedny” student, żeby poprawić swój materialny byt w tym okresie swojego życia?

    Więcej…  
  • Grudniowe gratisowanie w Icplus

    Z początkiem grudnia ruszyła akcja promocyjna firmy Intercom_Plus, producenta i dystrybutora materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek. Jak informuje firma  to idealna okazja do promocyjnych zakupów dla partnerów biznesowych, ale także szansa dla nowych klientów na poznanie marki Icplus.

    Więcej…