Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Podczas targów OSAA (zobacz zdjęcia ze spotkania), które także były jubileuszem jednej ze starszych sieci biuroserwisowych w Polsce, nasza redaktor spotkała się z przedstawicielami firmy Allper. Jak zawsze liczne grono pracowników, na czele z samym Krzysztofem Muszalskim - właścicielem częstochowskiej firmy, dość mocno zaznaczyło swoją obecność. My wypatrzyliśmy na stoisku kilka zupełnie nowych produktów. Jakich? O tym w naszej rozmowie video.

Firma Allper, która w tym roku świętuje 15 lat istnienia na rynku, jeszcze kilka lat temu głównie kojarzyła nam się z materiałami eksploatacyjnymi do urządzeń drukujących. Rynek jednak w naszej branży dość mocno się zmienia, dlatego gro dystrybutorów aktywnie uzupełnia swoją ofertę. W ostatnich miesiącach pisaliśmy już o nowym asortymencie firmy Allper. Kosmetyki marki Felce Azzura, środki czystości marki Dottsi, akcesoria komputerowe, trytytki... Na tym jednak nie koniec. Co ponadto trafiło w ostatnim czasie do oferty firmy Allper. O tym w naszej rozmowie z Roksaną Gurtman oraz Wojciechem Apanasem.


ZOBACZ VIDEO-ROZMOWĘ 


 REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Mocny klej do wielu zastosowań.
Nowość w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...
Cutter marki SMART by Leviatan.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Kolorowe korektory w taśmie.
Długopis record w nowej odsłonie kolorystycznej.
Firma HELKRA poszukuje handlowców.
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pierwsze drukarki A3 firmy Epson z systemem stałego zasilania

    Firma Epson rozszerza ofertę drukarek z systemem stałego zasilania w atrament o dwa całkowicie nowe modele A3. Model L1300 to czterokolorowa drukarka A3 ITS, która zapewnia biurom tworzącym duże ilości wydruków niezwykle ekonomiczne i bezproblemowe możliwości drukowania. Eksploatacja modelu L1800 także nie wymaga wysokich kosztów, a przy tym fotografowie, agencje reklamowe i inne małe biura mogą korzystać z fotograficznej jakości druku sześciokolorowego. Obie drukarki będą dostępne od lipca br. w sugerowanej cenie detalicznej odpowiednio 1995 zł i 2777 zł. 

    Więcej…  
  • Rynek druku pozwoli przetrwać tylko najlepszym rozwiązaniom

    Po raz kolejny firma Action S.A. zanotowała wzrost przychodów i zysku netto. O tajemnicy sukcesu firmy rozmawiamy z Rafałem Ornowskim, Pełnomocnikiem Zarządu ACTION S.A. ds. marki ActiveJet

    Więcej…