Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Podczas targów OSAA (zobacz zdjęcia ze spotkania), które także były jubileuszem jednej ze starszych sieci biuroserwisowych w Polsce, nasza redaktor spotkała się z przedstawicielami firmy Allper. Jak zawsze liczne grono pracowników, na czele z samym Krzysztofem Muszalskim - właścicielem częstochowskiej firmy, dość mocno zaznaczyło swoją obecność. My wypatrzyliśmy na stoisku kilka zupełnie nowych produktów. Jakich? O tym w naszej rozmowie video.

Firma Allper, która w tym roku świętuje 15 lat istnienia na rynku, jeszcze kilka lat temu głównie kojarzyła nam się z materiałami eksploatacyjnymi do urządzeń drukujących. Rynek jednak w naszej branży dość mocno się zmienia, dlatego gro dystrybutorów aktywnie uzupełnia swoją ofertę. W ostatnich miesiącach pisaliśmy już o nowym asortymencie firmy Allper. Kosmetyki marki Felce Azzura, środki czystości marki Dottsi, akcesoria komputerowe, trytytki... Na tym jednak nie koniec. Co ponadto trafiło w ostatnim czasie do oferty firmy Allper. O tym w naszej rozmowie z Roksaną Gurtman oraz Wojciechem Apanasem.


ZOBACZ VIDEO-ROZMOWĘ 


 REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Szeroka i kolorowa oferta plecaków firmy HAMELIN.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Elegancji produkt do pracy oraz jako gadżet z logo ...
Tierra Group s.c. poszukuje pracownika do działu h ...
STABILO – colorful and powerful is looking for wor ...
Kompania Biurowa poszukuje handlowca!
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zmalujmy coś - czyli jak to się robi w...

    To będzie kolorowy rok. Rok pasteli, rok malowania twarzy oraz rok wielu spotkań. Pierwsze już za nami. Kolejne w sezonie szkolnym. O nowym asortymencie, ręcznej robocie rozmawiamy z przedstawicielkami firmy Mer-Plus.

    Więcej…  
  • To wyjątkowy czas w naszej działalności.

    W dniach 25-26 listopada do klimatycznych wnętrz Hotelu Kolumna Park na zaproszenie producenta i dystrybutora artykułów biurowo-szkolnych Panta Plast zjechali przedstawiciele wielu firm z branży PBS. Okazją do spotkania była uroczystość włączenia produktów marki Uni-Max do portfolio firmy Panta Plast.

    Więcej…