Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jeszcze tylko do 19 października zakupy produktów marki ActiveJet będą nagradzane wyjątkową nagrodą. 18 osób wyruszy w podróż życia. Podczas gdy my w naszym rodzimym kraju będziemy spalać kolejne drewno w kominku, kilka firm zwiedzi przepiękne rejony ciepłego Mauritiusa. 

O detalach akcji rozmawiamy z Rafałem Ornowskim, Pełnomocnikiem Zarządu ACTION ds. Marki Activejet.


scann.R: Właśnie trwa Wasza kolejna akcja promocyjna "Rajski Mauritius" – do kogo ją kierujecie?

Rafał Ornowski: Akcja promocyjna „Rajski Mauritius” skierowana jest do wszystkich rodzimych partnerów handlowych ACTION S.A. z kanału dealerskiego oraz biurowo-serwisowego.

Kampania trwa jeszcze do 19 października – dużo już macie zgłoszeń?

Kampania promocyjna trwa jeszcze ponad tydzień – to dobrze, bo zainteresowanie konkursem jest naprawdę duże, gdyż jako lider sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i całej Europie Środkowo-schodniej, mamy liczną grupę zadowolonych partnerów. W końcu kto nie miałby ochoty na rajskie wakacje tuż przed początkiem zimy? Zgodnie z regulaminem, udział w wycieczce na Mauritius przypadnie 18 szczęśliwcom, którzy w okresie trwania konkursu (19.09-19.10.2016 r.) zrealizują największy obrót netto na produktach Activejet w firmie ACTION S. A.

W promocji objęte są artykuły marki Activejet – jakie konkretnie?

Konkursem objęta jest szeroka oferta produktów marki Activejet, w tym:

- materiały eksploatacyjne: tonery, tusze, taśmy, uniwersalne zestawy do uzupełnień,

- akcesoria komputerowe: klawiatury i myszy komputerowe,

- środki czyszczące: sprężone powietrze, zestawy czyszczące, pianki i chusteczki do matryc oraz ekranów, patyczki do czyszczenia klawiatur.

Czy firmy, które nie są jeszcze Waszymi klientami mogą jeszcze dołączyć do akcji?

Oczywiście, że tak. Dla nas każdy partner jest bardzo ważny, dlatego zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z branży do współpracy. Nie od dziś wiadomo, że marka Activejet to gwarancja najwyższej, powtarzalnej jakości, potwierdzonej niezależnymi testami. Wyjazdy w bajeczne miejsca pomału również stają się naszym standardem. Do tej pory nasi partnerzy mieli okazję zwiedzić takie lokalizacje, jak Aruba, Ibiza, czy Kuba, mogli również przeżyć narciarskie szaleństwo we francuskich Alpach oraz poczuć sportowe emocje podczas Grand Prix Włoch Formuły 1. Także zachęcam do podjęcia współpracy z ACTION S.A. W końcu zakupy produktowe i tak trzeba zrealizować, a dlaczego by przy okazji nie pojechać na Mauritius?

Rozmawiała Daria Kostera


Wybrane ogłoszenia

Nowy produkt w asortymencie marki PENMATE dystrybu ...
Tierra Group s.c. poszukuje pracownika do działu h ...
Kompania Biurowa poszukuje handlowca!
Nowe wkłady atramentowe.
Segregatory A4 w pastelowych kolorach.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Najnowszy produkt w ofercie Leviatana.
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Elegancji produkt do pracy oraz jako gadżet z logo ...
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • „Regionalnie Naturalnie„ tylko w Intercom Plus

    „Regionalnie Naturalnie„ to nowy cykl promocji w firmie Intercom Plus, polskiego producenta i dystrybutora materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek, specjalisty w zakresie druku. Firma postanowiła postawić w swoich działaniach promocyjnych na produkty polskie, niszowe i wytwarzane lokalnie.

    Więcej…  
  • Zadbaj o dane pracując w domu

    Pracujesz w domu? Przygotowując prezentację, pisząc pracę magisterską, tworząc post na bloga czy po prostu odpisując na wiadomość - istotne jest zadbanie o bezpieczeństwo tworzonych danych. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, awaria prądu lub jakikolwiek inny przypadek, aby skutecznie pozbawić nas efektów pracy, której nierzadko poświęciliśmy nawet kilka godzin.

    Więcej…