Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jeszcze tylko do 19 października zakupy produktów marki ActiveJet będą nagradzane wyjątkową nagrodą. 18 osób wyruszy w podróż życia. Podczas gdy my w naszym rodzimym kraju będziemy spalać kolejne drewno w kominku, kilka firm zwiedzi przepiękne rejony ciepłego Mauritiusa. 

O detalach akcji rozmawiamy z Rafałem Ornowskim, Pełnomocnikiem Zarządu ACTION ds. Marki Activejet.


scann.R: Właśnie trwa Wasza kolejna akcja promocyjna "Rajski Mauritius" – do kogo ją kierujecie?

Rafał Ornowski: Akcja promocyjna „Rajski Mauritius” skierowana jest do wszystkich rodzimych partnerów handlowych ACTION S.A. z kanału dealerskiego oraz biurowo-serwisowego.

Kampania trwa jeszcze do 19 października – dużo już macie zgłoszeń?

Kampania promocyjna trwa jeszcze ponad tydzień – to dobrze, bo zainteresowanie konkursem jest naprawdę duże, gdyż jako lider sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i całej Europie Środkowo-schodniej, mamy liczną grupę zadowolonych partnerów. W końcu kto nie miałby ochoty na rajskie wakacje tuż przed początkiem zimy? Zgodnie z regulaminem, udział w wycieczce na Mauritius przypadnie 18 szczęśliwcom, którzy w okresie trwania konkursu (19.09-19.10.2016 r.) zrealizują największy obrót netto na produktach Activejet w firmie ACTION S. A.

W promocji objęte są artykuły marki Activejet – jakie konkretnie?

Konkursem objęta jest szeroka oferta produktów marki Activejet, w tym:

- materiały eksploatacyjne: tonery, tusze, taśmy, uniwersalne zestawy do uzupełnień,

- akcesoria komputerowe: klawiatury i myszy komputerowe,

- środki czyszczące: sprężone powietrze, zestawy czyszczące, pianki i chusteczki do matryc oraz ekranów, patyczki do czyszczenia klawiatur.

Czy firmy, które nie są jeszcze Waszymi klientami mogą jeszcze dołączyć do akcji?

Oczywiście, że tak. Dla nas każdy partner jest bardzo ważny, dlatego zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z branży do współpracy. Nie od dziś wiadomo, że marka Activejet to gwarancja najwyższej, powtarzalnej jakości, potwierdzonej niezależnymi testami. Wyjazdy w bajeczne miejsca pomału również stają się naszym standardem. Do tej pory nasi partnerzy mieli okazję zwiedzić takie lokalizacje, jak Aruba, Ibiza, czy Kuba, mogli również przeżyć narciarskie szaleństwo we francuskich Alpach oraz poczuć sportowe emocje podczas Grand Prix Włoch Formuły 1. Także zachęcam do podjęcia współpracy z ACTION S.A. W końcu zakupy produktowe i tak trzeba zrealizować, a dlaczego by przy okazji nie pojechać na Mauritius?

Rozmawiała Daria Kostera


Wybrane ogłoszenia

Twin Name Pen 2 marki Dong-A.
Nowe kolory obudów długopisów marki d-rect.
Niewielki kalendarz idealny do damskiej torebki.
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Uniwersalne chusteczki do czyszczenia w opakowaniu ...
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Alternatywa dla niszczarek.
Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.
Najszersza na rynku oferta breloków.
2 kolory w jednym zakreślaczu.
Mocny klej do wielu zastosowań.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Etykiety w roli głównej

    Lista zalet lata jest naprawdę imponująca. Początek wakacyjnego sezonu urlopowego, długie, słoneczne dni i ciepłe wieczory należą do najważniejszych pozytywów lipca. Jednak, miłośnicy gotowania oraz zdrowych, naturalnych produktów zapewne najbardziej cieszą się z sezonowych owoców i warzyw, których smak chciałoby się zachować jak najdłużej.

    Więcej…  
  • Pobierz oficjalną aplikację targów RemaDays

    Targi RemaDays Warsaw 2018 już wkrótce. W dniach od 7 do 9 lutego cała branża reklamowa i poligraficzna spotka się w Nadarzynie pod Warszawą w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo.

    Więcej…