Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

10 czerwca ruszyła akcja wakacyjna skierowana do wszystkich klientów firmy Rafcom. Tym razem "bohaterem" konkursu jest marka Xerox.

"Premia za Xerox" - bo tak nazwano promocję, która trwa do końca wakacji, dedykowana jest wszystkim Partnerom Handlowym warszawskiego dystrybutora materiałów eksploatacyjnych. Założenie akcji jest bardzo proste. Wystarczy w okresie od 10 lipca do 31 sierpnia dokonać zakupów za określoną kwotę produktów marki Xerox, aby uzyskać gwarantowany prezent. W zależności od wygenerowanego obrotu klient otrzymuje jeden z trzech prezentów.

I target – przy obrocie 20.000 upoważnia do odbioru tabletu marki Lenovo o wartości 750 zł brutto

II target – obrót 15.000 – gwarantuje prezent w postaci smartfonu marki Samsung (wartość 599 zł brutto)

III target – przy obrocie 10.000 pozwala odebrać nagrodę - ekspres do kawy Nespresso na kapsułki  o wartości 350 zł brutto.

Jak zapowiada Dyrektor Zarządzający w firmie Rafcom, Paweł Piórkowski, do akcji można przystąpić w każdym momencie jej trwania, natomiast prezenty wysyłane będą do klientów 14 dni po jej zakończeniu. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że schodzą się one jak przysłowiowe świeże bułeczki. A Twoja firma który prezent wybiera?


PROMOCJA

Wybrane ogłoszenia

Tablica samoprzylepna marki s'cool to idealny prod ...
Nowe tonery do drukarek marki OKI.
Nowe tonery do drukarek marki Epson. Wysoka jakość ...
Nowa seria notatników GEE.
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska
Panta Plast poszerza ofertę długopisów
Firma PBS Connect Polska w trybie pilnym poszukuje ...
Antra - producent kalendarzy i notesów - poszukuje ...
Nowe modele długopisów Uni-Max.
Odjechane kapcie z buźką emotikonkową.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • By przesyłka dotarła w całości

    Zdarzyło Wam się, że przesyłka, którą nadaliście nie dotarła do odbiorcy w należytym stanie? Byliście ofiarą niedbałego traktowania waszej paczki? Niestety na to, jak pracują kurierzy, tudzież Poczta Polska niejednokrotnie nie mamy wpływu. Wpływ jednak mamy na bezpieczeństwo naszej przesyłki - przynajmniej w jakimś stopniu.

    Więcej…  
  • B jak bonus

    Od kilku tygodni zapraszamy Państwa do rejestracji na Platformie firmy Corex. Poza konkursem, o którym już pisaliśmy, na Platformie Corex istnieje jeszcze jedna możliwość na osiągnięcie dodatkowych korzyści. Dla stałych klientów firma przygotowała specjalny program bonusowy. - Moja Premia Plus, w skrócie PMP +.

    Więcej…