Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To była zażyła dyskusja nad przyszłością branży PBS. W otoczenia najważniejszych graczy, pod bacznym okiem naszej kamery toczyły się rozmowy nad problemami, zmianami, z którymi musi zmierzyć się każdy przedsiębiorca. Kilka godzin wymiany zdań, znalezienie wspólnego punktu zaczepienia oraz sugestie, w którym kierunku powinien zmierzać rynek. Pod patronatem Grupy Biuro Plus, już po raz drugi spotkaliśmy się na panelu dyskusyjnym tym razem pod Warszawą.

Wnioski i cały stenogram ze spotkania opublikowaliśmy już wcześniej na naszych stronach. Dziś załączamy videorelacje z najważniejszymi wypowiedziami.


Zobacz także: 

Wybrane ogłoszenia

Dystrybutor art. biurowych i szkolnych poszukuje p ...
Firma Rafcom poszukuje pracownika .
PRISM to dynamiczna marka na rynku alternatywnych ...
Firma Rafcom, w związku z rozwojem, poszukuje prac ...
Nowy produkt marki CLEVERTON.
Nowość w ofercie Tadeo-Trading.
Długopis ścieralny Flexi Abra w stylu BOHO.
Gralux Sp. z o.o. importer artykułów szkolnych i p ...
Nowy produkt w ofercie firmy Tadeo Trading pod mar ...
Mini-pudełeczka z wesołymi minkami znanymi nam z i ...
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Firma Smart Digital Media - właściciel marki INKdi ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Akademia Rafcom - odcinek 11

    Z analiz przeprowadzonych przez firmę badawczą International Data Corporation (IDC) wynika, że tusze i tonery kompatybilne mają mniej więcej stały, bo 50-procentowy udział w rynku materiałów eksploatacyjnych, przy zbliżonym udziale wkładów OEM. Jeśli Ty nadal zastanawiasz się nas bardziej ekonomicznym wyborem, zobacz co o tym mówią specjaliści z firmy RafCom.

    Więcej…  
  • Szczęśliwa złota siódemka dla ActiveJet

    Za nami 10. edycja ogólnopolskiego plebiscytu popularności „Laur Konsumenta 2015”. Liderem jakości w kategorii „Materiały ekploatacyjne do drukarek” okazała się marka ActiveJet, która już po raz siódmy z rzędu zdobyła Złoty Laur Konsumenta. W głosowaniu przyznano jej 54% głosów – to aż o ponad 40% głosów więcej od marek uplasowanych na drugim i trzecim miejscu.

    Więcej…