Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Masz ochotę wybrać się na jedną z Wysp Kanaryjskich? Chcesz w październiku wygrzać się w ciepłym, hiszpańskim słońcu? A może po prostu nie lubisz jesiennych deszczów i wolisz piękne, piaszczyste plaże? Jeśli tak, weź udział a konkursie i wygraj podróż marzeń! 

Już od 1 kwietnia (a nie jest to bynajmniej prima aprilis), ruszył kolejny, coroczny konkurs organizowany przez firmę Rafcom - dystrybutora materiałów eksploatacyjnych marki Prism oraz akcesoriów czyszczących marki Cleverton

Tym razem Zarząd firmy postanowił wybrać nieco odleglejsze miejsce niż poprzednio – a wszystko po to, by swoim najlepszym klientom zagwarantować jeszcze więcej atrakcji.

Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, rokrocznie będziemy chcieli zaskakiwać naszych klientów, jednocześnie bacznie wsłuchując się w ich potrzeby. - informuje Dyrektor Zarządzający Rafcom, Paweł Piórkowski. - W tym roku w podziękowaniu za dokonane zamówienia aż 12 osób wybierze się z nami do Hiszpanii na Wyspy Kanaryjskie. - dodaje.

Jak informuje dział marketingu firmy, poziomy cenowe uprawniające do wyjazdu są naprawdę atrakcyjne. Dodatkowo organizator konkursu gwarantuje atrakcyjne nagrody rzeczowe dla swoich klientów. 

Czas trwania konkursu przewidziany jest aż na trzy miesiąca – do końca września. A do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania - Zapewnia właściciel firmy Rafcom Rafał Ziółkowski. - Z naszej strony możemy zapewnić, że warto to zrobić - dodaje z uśmiechem.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu "Wakacje z Rafcom" można poznać po zalogowaniu się do systemu B2B na stronie dystrybutora. Oczywiście także handlowcy pozostają do dyspozycji swoich klientów.  

Naszej redakcji pozostaje jedynie zaprosić Państwa do zakupów produktów marki PRISM  oraz CLEVERTON, które gwarantują nie tylko dobry wybór produktowy, ale dają także możliwość skorzystania z wyjątkowej okazji odwiedzenia pięknych plaż, nacieszenia wzroku pięknymi krajobrazami oraz przeżycia ekscytujących wycieczek po wulkanicznym masywie górskim wyspy Gran Canaria.

Wybrane ogłoszenia

Piękna seria pudełek - po 5 sztuk z każdego rodzaj ...
Nie da się ukryć. Fidget spinnery podbijają cały ś ...
Super lekki plecak na kółkach.
Tablica samoprzylepna marki s'cool to idealny prod ...
Nowe eMotikonki już dostępne na naszym rynku.
Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam28 PLN (cena brutto bez kosztów transportu)
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
Zeszyt ze słownikiem angielskim.
Nowe tonery do drukarek marki Epson. Wysoka jakość ...
Dostępne w formacie A4 - 16 kartek.
Pierwszy produkt z linii akcesoriów do elektroniki ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Europapier Impap najlepszy w konkursie Best In Cloud 2016

    Europapier Impap otrzymał główną nagrodę w konkursie Best In Cloud 2016 organizowanym przez tygodnik Computer World. Wdrożenie telefonii chmurowej zostało określone jako „Najlepsza Chmura w Polsce” Europapier Impap kilkakrotnie zredukował koszty utrzymania systemu telekomunikacyjnego oraz znacznie uprościł proces administrowania łącznością.

    Więcej…  
  • Nie widzę zła, nie słyszę zła, nie mówię nic złego...

    Trzy Mądre Małpy, zwane także Trzema Mistycznymi Małpami, wywodzą się ze starożytności i uosabiają zasadę przysłowiową "nie widzą nic złego, nie słuchaj złego, nie mów nic złego". 

    Więcej…