Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Masz ochotę wybrać się na jedną z Wysp Kanaryjskich? Chcesz w październiku wygrzać się w ciepłym, hiszpańskim słońcu? A może po prostu nie lubisz jesiennych deszczów i wolisz piękne, piaszczyste plaże? Jeśli tak, weź udział a konkursie i wygraj podróż marzeń! 

Już od 1 kwietnia (a nie jest to bynajmniej prima aprilis), ruszył kolejny, coroczny konkurs organizowany przez firmę Rafcom - dystrybutora materiałów eksploatacyjnych marki Prism oraz akcesoriów czyszczących marki Cleverton

Tym razem Zarząd firmy postanowił wybrać nieco odleglejsze miejsce niż poprzednio – a wszystko po to, by swoim najlepszym klientom zagwarantować jeszcze więcej atrakcji.

Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, rokrocznie będziemy chcieli zaskakiwać naszych klientów, jednocześnie bacznie wsłuchując się w ich potrzeby. - informuje Dyrektor Zarządzający Rafcom, Paweł Piórkowski. - W tym roku w podziękowaniu za dokonane zamówienia aż 12 osób wybierze się z nami do Hiszpanii na Wyspy Kanaryjskie. - dodaje.

Jak informuje dział marketingu firmy, poziomy cenowe uprawniające do wyjazdu są naprawdę atrakcyjne. Dodatkowo organizator konkursu gwarantuje atrakcyjne nagrody rzeczowe dla swoich klientów. 

Czas trwania konkursu przewidziany jest aż na trzy miesiąca – do końca września. A do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania - Zapewnia właściciel firmy Rafcom Rafał Ziółkowski. - Z naszej strony możemy zapewnić, że warto to zrobić - dodaje z uśmiechem.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu "Wakacje z Rafcom" można poznać po zalogowaniu się do systemu B2B na stronie dystrybutora. Oczywiście także handlowcy pozostają do dyspozycji swoich klientów.  

Naszej redakcji pozostaje jedynie zaprosić Państwa do zakupów produktów marki PRISM  oraz CLEVERTON, które gwarantują nie tylko dobry wybór produktowy, ale dają także możliwość skorzystania z wyjątkowej okazji odwiedzenia pięknych plaż, nacieszenia wzroku pięknymi krajobrazami oraz przeżycia ekscytujących wycieczek po wulkanicznym masywie górskim wyspy Gran Canaria.

Wybrane ogłoszenia

Nowe wzory zeszytów i teczek w ofercie Leviatan-Po ...
Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam28 PLN (cena brutto bez kosztów transportu)
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
Pisak 2-stronny DONG-A My color 2 24 kolory Pisak 2-stronny DONG-A My color 2 24 kolory
Sprzedam39,99 PLN (sugerowana cena detaliczna)
Produkt idealny dla każdego. Polecany szczególnie ...
Piękna seria pudełek - po 5 sztuk z każdego rodzaj ...
Nowa seria kalendarzy dla najmłodszych.
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska
Nowe tonery do drukarek marki Epson. Wysoka jakość ...
Polska firma o ugruntowanej pozycji rynkowej poszu ...
Idealne do szkoły, aby nie pomylić przedmiotów.
Najnowsza oferta tuszy i tonerów do drukarek marki ...
Firma Smart Digital Media - właściciel marki INKdi ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Członkowie PIAP uhonorowani medalami KIG

    Obchodząca w tym roku jubileusz 25- lecia Krajowa Izba Gospodarcza przygotowała specjalne medale za wspieranie rozwoju samorządu gospodarczego i przedsiębiorczości. Miło nam poinformować, że nagrodzono nimi 5 Członków PIAP. Uroczystość odbyła się 22 września br.w siedzibie KIG w Warszawie.

    Więcej…  
  • Videoreportaż z XII Wielkiej Majówki OSAA

    Zdjęcia już były, reportaż także już się ukazał - teraz zobaczcie w naszym video, jak w tym roku, przy nowym Zarządzie sieci OSAA, zorganizowane zostało coroczne spotkanie. XII Majówka jest już przeszłością, chociaż my nadal nią żyjemy.

    Więcej…