Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Masz ochotę wybrać się na jedną z Wysp Kanaryjskich? Chcesz w październiku wygrzać się w ciepłym, hiszpańskim słońcu? A może po prostu nie lubisz jesiennych deszczów i wolisz piękne, piaszczyste plaże? Jeśli tak, weź udział a konkursie i wygraj podróż marzeń! 

Już od 1 kwietnia (a nie jest to bynajmniej prima aprilis), ruszył kolejny, coroczny konkurs organizowany przez firmę Rafcom - dystrybutora materiałów eksploatacyjnych marki Prism oraz akcesoriów czyszczących marki Cleverton

Tym razem Zarząd firmy postanowił wybrać nieco odleglejsze miejsce niż poprzednio – a wszystko po to, by swoim najlepszym klientom zagwarantować jeszcze więcej atrakcji.

Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, rokrocznie będziemy chcieli zaskakiwać naszych klientów, jednocześnie bacznie wsłuchując się w ich potrzeby. - informuje Dyrektor Zarządzający Rafcom, Paweł Piórkowski. - W tym roku w podziękowaniu za dokonane zamówienia aż 12 osób wybierze się z nami do Hiszpanii na Wyspy Kanaryjskie. - dodaje.

Jak informuje dział marketingu firmy, poziomy cenowe uprawniające do wyjazdu są naprawdę atrakcyjne. Dodatkowo organizator konkursu gwarantuje atrakcyjne nagrody rzeczowe dla swoich klientów. 

Czas trwania konkursu przewidziany jest aż na trzy miesiąca – do końca września. A do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania - Zapewnia właściciel firmy Rafcom Rafał Ziółkowski. - Z naszej strony możemy zapewnić, że warto to zrobić - dodaje z uśmiechem.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu "Wakacje z Rafcom" można poznać po zalogowaniu się do systemu B2B na stronie dystrybutora. Oczywiście także handlowcy pozostają do dyspozycji swoich klientów.  

Naszej redakcji pozostaje jedynie zaprosić Państwa do zakupów produktów marki PRISM  oraz CLEVERTON, które gwarantują nie tylko dobry wybór produktowy, ale dają także możliwość skorzystania z wyjątkowej okazji odwiedzenia pięknych plaż, nacieszenia wzroku pięknymi krajobrazami oraz przeżycia ekscytujących wycieczek po wulkanicznym masywie górskim wyspy Gran Canaria.

Wybrane ogłoszenia

Piękna seria pudełek - po 5 sztuk z każdego rodzaj ...
Poszukiwany pracownik.
HAMELIN Polska Sp. z o.o. aktualnie poszukuje kand ...
Nowe zestawy tonerów do drukarek HP.
Portfolio produktów Asarto powiększyło się o zesta ...
Poszukiwany kompetentny, zaangażowany i lojalny pr ...
Elegancki metalowy długopis w 6 pastelowych kolora ...
W ofercie PRISM wprowadzono nowe modele tonerów.
Idealne do szkoły, aby nie pomylić przedmiotów.
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska
HAMELIN Polska Sp. z o.o. aktualnie poszukuje kand ...
Seria bloków do szkoły marki OXFORD firmy HAMELIN. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Małe, poręczne bo w taśmie

    Pamiętacie kleje w tubie? Oczywiście, że tak. W końcu na rynku nadal dostępne są tego typu produkty. Czym z kolei korygowaliście swoje błędy w szkole? My pamiętamy specjalne białe "farbki" z małym pędzelkiem, które w "niewidoczny" sposób miały poprawić nasze błędy. Abstrahując, ze metoda ta dotrwała do dziś - my raczymy się nieco nowocześniejszymi rozwiązaniami. 

    Więcej…  
  • Plextor M6e w standardzie M.2

    Plextor, lider rynku pamięci masowych, wprowadził do sprzedaży nowy napęd SSD w standardzie M.2. Model M6e M.2 2280 korzysta z interfejsu PCIe, przez co omija „wąskie gardło” SATAIII. Został zaprojektowane z myślą o gamingowych notebookach oraz płytach głównych nowej generacji, posiadających slot M.2.

    Więcej…