Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dzień Babci, dzień Dziadka, urodziny, imieniny...Za pięć dwunasta to jeszcze wciąż nie za późno na pakowanie prezentów.

Czasami zdarza się, że musisz zdobyć prezent w naprawdę krótkim czasie – na przykład dla miłego sąsiada, który pilnuje mieszkania podczas Twojej nieobecności lub dla dziewczyny, która zaprosiła Cię na kawę i pogaduchy. Mamy dla Ciebie rozwiązanie: to przepiękne pudełko możesz zrobić w zaledwie pięć minut. Wszystko, czego potrzebujesz to papierowe kubki z metalicznym wykończeniem i wybrane markery olejowe połyskujące edding w fantastycznych kolorach. Wśród kolorystyki markerów olejowych połyskujących znajdziesz modne pastele w różnych odcieniach – idealne do szybkiej zmiany papierowego kubka w niezwykłe pudełko na prezent! Wybierz z dostępnych odcieni: żółty pastelowy, róż pastelowy, niebieski pastelowy i zielony pastelowy – i o nic się nie martw, wszystkie kolory są odporne na ścieranie i wodoodporne.

Krok po kroku
 

 

Wybrane ogłoszenia

Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Nowy produkt w ofercie.
Nowa oferta w marce KMP.
Oryginalna lampka biurkowa w kształcie baranka.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka pracown ...
Tusze w butelkach do Epsona.
Kawa wygodnych opakowaniach o pojemności 250g
Poszukiwany handlowiec na Śląsk.
Kolorowe nożyczki do szkoły marki Penmate.
Pastelowa plastelina od JOVI.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • KMP PrintTechnik zmienia warunki gwarancji swoich produktów.

    KMP PrintTechnik wprowadza dożywotnią gwarancję na swoje produkty przez cały okres eksploatacji, czyli do wyczerpania środka barwiącego (tuszu lub tonera).

    Więcej…  
  • RemaDays Warsaw 2020 – See NEW na targach pełnych pomysłów

    Jubileuszowa edycja targów RemaDays Warsaw zakończyła się powodzeniem. Jednak czas już rozpocząć intensywne przygotowania do następnej edycji. Warszawska impreza wystawiennicza odbywać się będzie po raz szesnasty. Do Ptak Warsaw EXPO zapraszamy w dniach od 12 do 14 lutego 2020 roku.

    Więcej…