Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Genialna zabawa dla całej rodziny.

Polecamy

Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.

Subskrypcjapiątek, 06, wrzesień 2019

X edycja targów KBK

300 mln obrotów rocznie, 600 pracowników, 100 000 usatysfakcjonowanych klientów, 30 000 produktów w magazynach, 4000 zamówień dziennie... Można byłoby jeszcze długo wymieniać. 

Konsorcjum Biuro Klub jest w branży już od 2003 roku, a co ważne, tworzy ją 100% polski kapitał. Dzięki rozbudowanej sieci centrów logistycznych rozlokowanych na terenie całej Polski, KBK to obecnie jeden z wiodących dostawców artykułów biurowych. Nowe inwestycje, liczne certyfikaty i nagrody, a przede wszystkim niesamowicie rodzinna atmosfera - to główny klimat ostatniego spotkania, jakie miało miejsce w dniach 6-7 września w Centrum Konferencyjnym OSSA. 

Na spotkanie przybyli najwięksi dostawcy z naszej branży. 

Nie zabrakło takich firm jak:  Avanti, 2x3, AG KOPERTY, Allper, AMEX, ARGO, AVERY, Black Point, Barbara, BIC, COREX CXD,  Drescher,  Durable,  Epson,  ESSSELTE,  Europapier,  FELLOWES, Granit, Hamelin, HSM, IGEPA, IP Kwidzyn, KW Trade, LAMA, MERIDA, Metsa, MICHALCZYK i Prokop, Newell, OPUS, PANTA PLAST, PAPYRUS, PBS, Pentel, POLCANRAFCOM,  TIERRA GROUP, TOMA, TRODAT, TYPOGRAF, WPC PILOT, ZIBI, Żywiec - woda oraz Sztuka Rodzinna. 

Nie zabrakło także nagród i wyróżnień. Na ręce prezesa konsorcjum Zbigniewa Dymusa, trafiły trofea podsumowujące miniony rok. Sieć także nie pozostała dłużna przybyłym gościom. 

Z rąk przedstawicieli KBK nagrody trafiły do:

 • IP Kwidzyn – za rozwiązania biznesowe wspierające wzrost sprzedaży
 • HSM – za jakość produktów
 • Allper – za rozwój współpracy
 • ACCO – za bycie Solidnym Partnerem w biznesie
 • Panta Plast – za konstruktywną współpracę z Centralą Konsorcjum Biuro Klub
 • Opus – za stałą, stabilną współpracę
 • Hamelin – za dynamiczny wzrost sprzedaży
 • PBS – za najlepszy system informatyczny – platformę internetową
 • dla Pana Mirosława Szydłowskiego – za 26-letnią współpracę i wspólny rozwój biznesu
 • Nagroda za najładniejsze stoisko na targach 2019 trafiło do firmy ACCO
 • Nagroda za najlepszą ofertę targową 2019 do firmy BIC

KBK to jednak nie tylko działania biznesowe. Od kilku lat sieć wspiera młode talenty. Od 2017 roku z barwami Biuro Klub występuje chociażby najlepsza sztangista (w swojej kategorii wagowej) Małgorzata Wiejak. 

Przedstawiciele grupy na bieżąco uaktywniają się także w sponsoringu pojedynczych akcji, wspierających różnego rodzaju instytucje typu: przedszkola, szkoły, tereny dotknięte powodzią, schroniska dla zwierząt czy też działania w stowarzyszeniu Firm Rodzinnych.

Nie dziwi także fakt tak licznych nagród otrzymanych na przełomie 16 lat działalności. Nagrody (niektóre otrzymane wielokrotnie) jak chociażby Fair Play, Diamenty Forbes, Gazele Biznesu, Przejrzysta Firma, Solidna Marka potwierdzają pozycję konsorcjum. Nasza redakcja z przyjemnością od samego początku przygląda się jej działaniom, wielokrotnie czując się jak w gronie swojej rodziny. 

Dziękujemy za zaufanie i przemiłe spotkanie. Atmosferę staraliśmy się oddać w naszej galerii, którą prezentujemy poniżej.


Zobacz także videorelację z targów: 

Znalezione obrazy dla zapytania logo youtube

 

 

 

 

piątek, 06, wrzesień 2019

Wybrane ogłoszenia

Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Nowe wkłady atramentowe.
Mocny klej do wielu zastosowań.
Najnowszy produkt w ofercie Leviatana.
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Sprzedam firmę produkcyjną.
2 kolory w jednym zakreślaczu.
Nowe kolory obudów długopisów marki d-rect.
Rozkładany kalendarz ścienny, drukowany na papierz ...
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Kompania Biurowa poszukuje handlowca!

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Quo vadis, projektorze?

  Sposoby wyświetlania obrazu za pomocą oświetlania półprzeźroczystej powierzchni znane są już od XV wieku. Od tego czasu projektory znacznie ewoluowały, poprzez magiczną latarnię, kinetoskop, aż po erę cyfrową czyli lampy CRT, a następnie technologie LCD i DLP. Co jednak z dalszym rozwojem projektorów? Czy czeka je świetlana przyszłość, czy zapomnienie w mrokach dziejów?

  Więcej…  
 • II edycja targów Gift Show Poland już za nami

  W dniach 19-21 maja br. odbyła się druga edycja międzynarodowych targów Gift Show Poland. Wydarzenie zgromadziło ponad 3 tys. odwiedzających, wśród których znaleźli się przedstawiciele branży upominkowej oraz klienci indywidualni, poszukujący ciekawych pomysłów na prezenty. Podczas targów zostały zrealizowane liczne konferencje oraz atrakcje dla odwiedzających – m.in. warsztaty kreatywne oraz konkursy z nagrodami.

  Więcej…