Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Agenda 2.0 od OXFORD

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Hamelin
ul. Ryżowa 49
02-495 Warszawa
https://www.my-oxford.com
Dodane 1 miesiąc i 2 dni temu

Opis

Agenda 2.0 – Nowa wersja kalendarza Agenda w twardej oprawie.

W ofercie marki Oxford pojawiły się nowe wersje kalendarzy kieszonkowych o rozmiarze 10x16 oraz z praktycznymi poradami na każdy miesiąc a co więcej – w zupełnie nowych, żywych i kolorowych okładkach w 4 ciekawych wzorach.

Perforowane narożniki i wewnętrzna tasiemka umożliwiają łatwe i szybkie odnalezienie aktualnego dnia.

Zobacz pełną ofertę marki OXFORD

Katalog OXFORD 2018

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Piękna grafika na okładce. Dodatkowe kartki z poradami.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Ryżowa 49 , 02-495

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 458
Wyświetlony: 578
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Darmowe podręczniki w szkołach

    Rada Ministrów przyjęła projekt Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczący darmowych podręczników w szkołach. Wprowadzenie dotacji celowej na zakup podręczników, nałożenie na szkoły obowiązku zapewnienia uczniom bezpłatnego dostępu do nich, zmiany w zakresie dopuszczania podręczników do użytku, a także umożliwienie rodzicom wpływu na ustalanie szkolnego zestawu podręczników – to tylko niektóre zmiany, jakie przewiduje projekt nowelizacji ustawy o systemie oświaty.

    Więcej…  
  • LAMBDA z gwarancją dobrej jakości polskiego produktu

    W dniach 1 – 3 sierpnia 2016 roku po raz kolejny audytorzy z jednostki certyfikacyjnej Bureau Veritas Certification potwierdzili, przeprowadzając audyt Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem wg normy ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004 w obszarze: projektowania, produkcji, testowania i dystrybucji materiałów eksploatacyjnych do nowoczesnej techniki biurowej, że wdrożony i doskonalony system zapewnia przedsiębiorstwu Lambda Sp. z o.o. z Wrocławia realizowanie usług na stałym, wysokim i oczekiwanym przez klienta poziomie.

    Więcej…