Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Biuwar A3 - Panta Plast

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt PANTA PLAST SP Z O.O.
ul. Szparagowa 12
91-211 Łódź

NIP: 726-003-76-82
Regon: 470849949

Sąd Rejonowy dla Łodzi-śródmieścia w Łodzi,
XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000155174
Kapitał: 400 000,00 zł


Telefony kontaktowe do firmy to:
(+48) 42 640 52 28
(+48) 42 640 54 36

Wiadomości faksem prosimy przesyłać na numery:
FAX (+48) 42 652 52 99
FAX (+48) 42 652 28 73
http://www.pantaplast.com.pl/pl/
Dodane 7 msc. i 1 tydzień temu

Opis

Biuwar A3 z kolorowanką

Biuwar - zwany też planerem lub podkładem biurkowym jest niczym innym jak kalendarzem przeznaczonym do położenia na biurku. Składa się z jednostronnie zadrukowanych kartek sklejonych w blok, na których umieszczony jest zazwyczaj plan tygodnia, miejsce na notatki oraz skrócone kalendarium całego roku. Na niektórych możemy znaleźć także elementy graficzne umożliwiające rozładowanie emocji podczas codziennej pracy.

Biuwar z kolorowanką od Panta Plast to biuwar na biurko z kalendarzem dwuletnim oraz oryginalnym projektem zgodnym z zasadami organizacji czasu pracy. Zawiera 30 kartek.

Dostępny jest również z listwą ochronną, zabezpieczającą kartki przed zaginaniem. Przeznaczony do zapisywania notatek, pełni także funkcję antystres.


Zobacz, gdzie można zakupić ten produkt:

Easy Office - Artykuły biurowe

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Uniwersalny biuwar na biurko, po którym można rysować i się odstresować.

Lokalizacja

Łódź, Polska, Europa
Szparagowa 12, 91-211

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 402
Wyświetlony: 477
Wygasa: 2 tygodnie i 4 dni od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Firmom trudniej będzie dotrzeć do odbiorców przez Facebooka.

  Facebook zmienia algorytm pozycjonujący treści w Newsfeedzie użytkowników. Pierwszeństwo będą miały posty, którymi dzielą się rodzina, bliscy znajomi i te publikowane w grupach, do których należy użytkownik, a dopiero w dalszej kolejności wpisy firm. Wśród nowych funkcji serwisu pojawi się możliwość zawieszenia wyświetlania postów konkretnego użytkownika na 30 dni. Serwis Zuckerberga chce też walczyć z postami, których celem jest jedynie zachęcanie użytkowników do interakcji.

  Więcej…  
 • Snopake is back - Wielki powrót na rynek Polski

  Marka Snopake - powszechnie uznawana za lidera w tworzeniu wysokiej jakości zagościła z powrotem na polskich półkach. Ponadto do końca wakacji dystrybutor marki na rynek polski - firma Sztuka Rodzinna wprowadziła specjalną promocję rabatową dla wszystkich nowych klientów.

  Więcej…