Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Flexi Abra Azteca

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt TADEO Trading Sp. z o.o.
ul. Mechaników 12 B (wjazd od ulicy Zadroże)
03-684 Warszawa
tel: (22)743 95 40
fax: 743 95 41
e-mail: info@tadeo.com.pl
http://www.tadeo.com.pl/
Dodane 1 tydzień i 3 dni temu

Opis

Długopisy ścieralne Flexi Abra Azteca w przepięknych kolorach. 

To seria Flexi Abra, która od dawna dostępna jest w ofercie firmy Tadeo Trading z tą różnicą, że obecnie dostępna ona jest w wersji kolorystycznej BOHO.

Słowo “boho” wywodzi się od “bohemy”, czyli nazwy wyjątkowo kreatywnego środowiska artystycznego. Z dala od konwenansów i norm społecznych grupa ta kochała awangardowe podejście do życia i sztuki. Sam termin bardzo ściśle wiąże się z wolnością i pełną swobodą tworzenia. Takie właśnie są nowe długopisy Flexi Abra nazwane przez producenta AZTECA.  

W przepięknych kolorach, wyrazistej grafice przykują uwagę każdej osoby. 

Końcówka kulkowa długopisu to 0,5 mm. 

Możliwość wymiany wkładu w niebieskim kolorze. Zapisany tekst możliwy do usunięcia poprzez pocieranie silikonową końcówką. Możliwość odzyskania startego tekstu po schłodzeniu kartki np. w zamrażarce. 

Antypoślizgowy uchwyt zwiększa komfort pisania. 

Flexi Abra Azteca dostępna jest w 3 atrakcyjnych kolorach obudowy, których mix umieszczono w wygodnym dyspenserze sprzedażowym zawierającym 24 szt. długopisów: 


WAŻNE!!

Jeśli prowadzisz hurtownię lub sklep i interesuje Cię ten produkt, napisz do nas: editor@scanner.com.pl 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Przepiękne kolory obudowy, będące w najmodniejszej obecnie stylizacji.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B , 03-684

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 371
Wyświetlony: 204
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Polish Businesswomen Congress 2017 - mamy wejściówki

    Magazyn Businesswoman & life już po raz kolejny organizuje VIII już edycję fenomenalnego, pełnego inspiracji wydarzenia, które zmotywuje Cię do życia w pełni mocy i osiągania zaplanowanych celów. Polish Businesswoman Congress, to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego w jednym miejscu spotka się 1500 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami dla biznesu.

    Więcej…  
  • Rafcom z certyfikatem ISO 18001

    Celem Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy zgodnego z normą BS OHSAS 18001:2007 jest zarządzanie działaniami na rzecz poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy pracowników oraz osób trzecich znajdujących się na terenie przedsiębiorstwa. Narzędzie to zapewnia poprawę warunków pracy, dzięki czemu zwiększa się wydajność i jakość oferowanych usług.

    Więcej…