Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Flexi Abra Tattoo

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


TADEO Trading sp. z o.o.

ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 7439540, 7439541
e-mail: info@tadeo.com.pl
http://www.tadeo.com.pl/
Dodane 2 tygodnie i 5 dni temu

Opis

Flexi Abra Tattoo

Zupełnie nowy design ulubionej serii długopisów ścieralnych Flexi Abra. Tym razem producent - firma Tadeo Trading - wprowadza serię Tattoo, którą na pewno pokochają osoby ceniące oryginalność, kolor oraz ... lubiące tatuaże. 

Oferta uwzględnia 3 nowe grafiki długopisów wymazywalnych z końcówką kulkową o rozmiarze 0,5 mm. Długopisy dostępne są w kolorze niebieskim. na półkach sklepowych można je znaleźć w blistrze - pojedynczo lub w displeju po 24 sztuki.

 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Piękna grafika.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B , 03-684

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 454
Wyświetlony: 158
Wygasa: 5 msc. i 3 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • KMP PrintTechnik z nowym certyfikatem

    Europejskie Stowarzyszenie firm produkujących materiały eksploatacyjne ETIRA, przyznało KMP PrintTechnik AG certyfikat, potwierdzający stosowanie Kodeksu Postępowania reprezentującego najwyższe standardy jakościowe, środowiskowe i społeczne w produkcji materiałów eksploatacyjnych.

    Więcej…  
  • Ateneum wśród 1000 najbardziej wpływowych firm

    Jak co roku London Stock Exchange przygotował raport zatytułowany "1000 firm, które zainspirują Europę", w którym znalazła się także firma z naszej branży. Krakowska hurtownia Ateneum uzupełniła grono 30 polskich przedsiębiorstw docenionych przez autorów raportu.

    Więcej…