Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Flexi Abra Tattoo

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


TADEO Trading sp. z o.o.

ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 7439540, 7439541
e-mail: info@tadeo.com.pl
http://www.tadeo.com.pl/
Dodane 2 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

Flexi Abra Tattoo

Zupełnie nowy design ulubionej serii długopisów ścieralnych Flexi Abra. Tym razem producent - firma Tadeo Trading - wprowadza serię Tattoo, którą na pewno pokochają osoby ceniące oryginalność, kolor oraz ... lubiące tatuaże. 

Oferta uwzględnia 3 nowe grafiki długopisów wymazywalnych z końcówką kulkową o rozmiarze 0,5 mm. Długopisy dostępne są w kolorze niebieskim. na półkach sklepowych można je znaleźć w blistrze - pojedynczo lub w displeju po 24 sztuki.

 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Piękna grafika.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B , 03-684

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 454
Wyświetlony: 333
Wygasa: 3 msc. i 3 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 4 pojemności pamięci USB Kingston w ofercie Rafcom

    Już od 2 listopada 2015 w ofercie firmy Rafcom pojawiły się doskonałe pamięci USB marki Kingston. Klienci mają do wyboru 4 rodzaje pamięci: o pojemności 8GB, 16GB, 32GB lub 64GB.

    Więcej…  
  • ActiveJet wzbogaca swoją ofertę materiałów eksploatacyjnych

    W portfolio produktowym ActiveJet, lidera na rynku materiałów eksploatacyjnych w Polsce, znalazły się nowe tusze w wersji Premium - AH-970BRX, AH-971CRX, AH-971MRX, AH-971YRX. Najnowsze modele przeznaczone są do urządzeń drukujących HP. Marka ActiveJet prócz stałego rozwoju i umacniania pozycji na rynku krajowym, zdobywa popularność na świecie.

    Więcej…