Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Flexi Trio Pastel

Dodaj do ulubionych
Kontakt Masz pytania? Skontaktuj się z nami
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
TADEO Trading sp. z o.o.
ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 743 95 40, 743 95 41
e-mail: info@tadeo.com.pl
https://tadeo.com.pl
Dodane 2 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

Nowa kolekcja długopisów z serii Flexi. Lekkie, wydajne i przede wszystkim w pięknych, pastelowych kolorach obudów. Bardzo mocnych atutem jest ich trójkątny kształt, co gwarantuje ergonomię pisania. Długopis posiada wkład z rewelacyjnym tuszem zasychającym w ciągu sekundy, który nie rozmazuje się, nie blaknie i nie przesiąka przez papier, zatem idealnie nadaje się dla osób szybko piszących. Końcówka kulkowa 1,0 mm, niebieski wkład.

Dystrybutor: 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Piękne kolory.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B, 03-684

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 529
Wyświetlony: 653
Wygasa: 5 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nastała era spinnera!

    Ci z Was, którzy byli na wakacjach w polskich kurortach, zapewne na licznych straganach zauważali dwie grupy najbardziej obleganych produktów. Jedne z nich to oczywiście, póki co, nieśmiertelne emotikonki dystrybuowane przez firmę ROZETTE oraz szaleństwo tego lata - Fidget Spinnery.

    Więcej…  
  • Paper Wars - Europa ogranicza zużycie papieru

    Czy Europa całkowicie pozbędzie się papieru? Odpowiedź na to pytanie winna brzmieć jako zdecydowane „nie”. Całkowite porzucenie papieru pozostaje utopijnym celem, ponieważ papier po prostu doskonale się sprawdził na przestrzeni wieków. Radykalne zmniejszenie zużywanego papieru jest jednak w pełni osiągalne. Promowanie ograniczenia zużycia papieru w pracy i w życiu łączy zarówno zalety ekologiczne, jak i ekonomiczne. Pojawiło się wiele inicjatyw na rzecz digitalizacji dokumentów, zarówno po stronie rządowej jak i biznesowej, istnieją już wypróbowane i sprawdzone rozwiązania techniczne służące do uzyskiwania cyfrowych dokumentów. Instytucje państwowe wyposażone w odpowiednie skanery wraz z oprogramowaniem mogą nie tylko zamienić papier w cenną informację cyfrową, lecz także powiązać uzyskane dane z innymi aplikacjami.

    Więcej…