Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Flexi Trio Pastel

Dodaj do ulubionych
Kontakt Masz pytania? Skontaktuj się z nami
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
TADEO Trading sp. z o.o.
ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 743 95 40, 743 95 41
e-mail: info@tadeo.com.pl
https://tadeo.com.pl
Dodane 8 msc. i 5 dni temu

Opis

Nowa kolekcja długopisów z serii Flexi. Lekkie, wydajne i przede wszystkim w pięknych, pastelowych kolorach obudów. Bardzo mocnych atutem jest ich trójkątny kształt, co gwarantuje ergonomię pisania. Długopis posiada wkład z rewelacyjnym tuszem zasychającym w ciągu sekundy, który nie rozmazuje się, nie blaknie i nie przesiąka przez papier, zatem idealnie nadaje się dla osób szybko piszących. Końcówka kulkowa 1,0 mm, niebieski wkład.

Dystrybutor: 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Piękne kolory.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B, 03-684

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 529
Wyświetlony: 872
Wygasa: 1 tydzień i 2 godz. od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • VI POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS: Transformacja - nowe podejście do biznesu

    Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu i magazyn „Businesswoman & life” zapraszają na VI POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS, który odbędzie się 25-26 listopada 2016 r. (piątek i sobota), w godzinach 10.00-18.00, w hotelu Gromada Lotnisko przy ul. 17 stycznia 32 w Warszawie.

    Więcej…  
  • Od 1 marca 2017 administracja skarbowa działa na nowych zasadach

    1 marca wchodzi w życie ustawa o Krajowej Administracji Skarbowej. Nowa struktura pozwoli lepiej zarządzać skarbówką, ma też poprawić efektywność kontroli podatkowych. Ta zmiana to krok w dobrym kierunku, ale ustawa powiela dotychczasowe ułomności przepisów prawnych – ocenia dr Irena Ożóg, doradca podatkowy. Ustawa podważa również dwuinstancyjność, bo odwołanie od decyzji naczelnika urzędu celno-skarbowego będzie składać się do tego samego organu.

    Więcej…