Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Flexi Trio Pastel

Dodaj do ulubionych
Kontakt Masz pytania? Skontaktuj się z nami
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
TADEO Trading sp. z o.o.
ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 743 95 40, 743 95 41
e-mail: info@tadeo.com.pl
https://tadeo.com.pl
Dodane 1 tydzień i 4 dni temu

Opis

Nowa kolekcja długopisów z serii Flexi. Lekkie, wydajne i przede wszystkim w pięknych, pastelowych kolorach obudów. Bardzo mocnych atutem jest ich trójkątny kształt, co gwarantuje ergonomię pisania. Długopis posiada wkład z rewelacyjnym tuszem zasychającym w ciągu sekundy, który nie rozmazuje się, nie blaknie i nie przesiąka przez papier, zatem idealnie nadaje się dla osób szybko piszących. Końcówka kulkowa 1,0 mm, niebieski wkład.

Dystrybutor: 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Piękne kolory.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B, 03-684

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 529
Wyświetlony: 308
Wygasa: 8 msc. i 1 dzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Idealny zeszyt dla "opornych na wiedzę"

    Potęgi, całki, kolejność działań, ułamki, procenty...Kto z nas dorosłych chciałby powrócić do szkolnej ławki i być właśnie teraz przywołanym do tablicy? Czasy szkolne to cudowny okres w życiu każdego z nas, ale z lat młodości na pewno bardziej wolimy wakacje aniżeli rok szkolny.

    Więcej…  
  • Videoreportaż z corocznego spotkania firmy HAMELIN Polska Sp. z o.o.

    Zapraszamy do obejrzenia videoreportażu ze spotkania firmy HAMELIN z największymi jej odbiorcami. Event miał miejsce w Łodzi i zgromadził liczną grupę największych graczy na rynku PBS. Nie zabrakło tam także naszej redakcji.

    Więcej…