Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Glitter Glow

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt INTERPEN Sp. z o.o.
43-143 Lędziny , ul.Oficerska 38

032/326 66 11lub 606 355 267 | www.interpen.pl
http://www.interpen.pl/
Dodane 4 msc. i 3 tygodnie temu

Opis

Brokatowy makijaż świecący w ciemności

Nowość w ofercie marki ALPINO dystrybuowanej przez firmę Interpen. Farbki umożliwiające wykonanie makijażu świecącego w ciemności. Dużą zaletą jest brokat, który nadaje piękny efekt. Cząsteczki brokatu świecą w świetle dziennym, natomiast po wyłączeniu światła, makijaż świeci pięknie w ciemnościach. Makijaż reaguje także na światło UV.

Tuba - 15 ml.

To produkt 3 w 1:

 • jako zwykły brokatowy makijaż
 • makijaż po naświetleniu świecący w ciemności
 • makijaż świecący przy świetle UV

 Znalezione obrazy dla zapytania inter pen sp z oo

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Pięknie świeci w nocy. Idealny na szaloną imprezę. Z dodatkiem brokatu.

Lokalizacja

Lędziny, Polska, Europa
Oficerska 38 , 43-130

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 476
Wyświetlony: 630
Wygasa: 1 miesiąc i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Internauci chcą reklam… w Internecie

  Zgodnie z badaniem „Zadowolenie z jakości usług telekomunikacyjnych” najlepszym kanałem do reklamowania branży telekomunikacyjnej, według polskich internautów jest… internet. Wskazuje na niego 40% wszystkich respondentów. Drugie miejsce zajęła telewizja, którą wybrało 36% osób. To tylko niektóre wyniki ankiety. Agencja interaktywna LeadR oraz agencja badawcza IRCenter, obok postaw wobec reklamy telekomów, zapytały internautów czy korzystają z sieci komórkowych, internetu stacjonarnego i płatnej telewizji oraz jak oceniają te usługi. 

  Więcej…  
 • Powiało nudą?

  Przyszła wiosna a z nią zmiana garderoby. Zdziwieni, że o tym piszemy na portalu branżowym? Otóż nie powinniście. Objeżdżając targi szkolne coraz częściej na stoiskach naszych branżowych wystawców znajdujemy różnego rodzaju tekstylia - buty, torby, koszulki. I nie są to zwyczajne rzeczy - to rzeczy wyjątkowe, bo ręcznie malowane.

  Więcej…