Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Gumka do ścierania Bella

Dodaj do ulubionych
Kontakt TADEO Trading Sp. z o.o.
ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22)743 95 40, 743 95 41
e-mail: info@tadeo.com.pl
http://www.tadeo.com.pl
Dodane 2 tygodnie i 9 godz. temu

Opis

Gumka do ścierania Bella w displeju 36 szt

To totalny hit produktowy tego roku!

Gumka do ścierania w kształcie szminki. Wykonana z najwyższej jakości materiałów trzykolorowa gumka to prawdziwy gadżet dla małych dziewczynek i nie tylko!

Miękka gumka jest idealna do ścierania grafitu, nie pozostawia śladów i smug. Jej rozmiar umożliwia przechowywanie nawet w małym w piórniku. Gumkę wyróżnia oryginalny design stylizowany na szminkę oraz piękny, soczysty kolor pokryty uroczymi gwiazdkami przez co gumka jest bardzo atrakcyjna wizualnie i łatwo znaleźć ją na biurku pośród licznych akcesoriów szkolnych czy biurowych. Ekspozycję produktu ułatwia bajkowy display zawierający aż 36 sztuk tych niezwykłych gumek.

Minimalna ilość: 36
Pakowane po 36 sztuk(i).


Penmate jest marką własną Tadeo Trading.

Oferta Penmate skupia w sobie wyselekcjonowane produkty wysokiej jakości wytwarzane u najlepszych producentów, na zlecenie i pod nadzorem firmy Tadeo Trading.

Założeniem strategicznym dla marki Penmate jest stworzenie oferty produktów o możliwie najlepszej relacji jakość – cena z podziałem na dwie podstawowe grupy odbiorców:

 1. Office, home office
 2. Preschool, school

Dla oferty preschool i school powstał sub brand: Penmate – Kolori gdzie znajdą się produkty do edukacji szkolno plastycznej. W tej grupie bardzo duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo użytkowania, wszystkie wyroby Kolori są wolne od substancji szkodliwych dla dzieci, na co posiadają stosowne atesty.

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Oryginalny kształt.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B , 03-684

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 380
Wyświetlony: 149
Wygasa: 2 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Targi majowe w firmie ALFA - videoreportaż

  W dniach 7-8 maja w Zemborzycach Tereszyńskich k/ Lublina odbyła się kolejna Giełda Lubelska organizowana przez firmę Alfa. W tym roku liczba wystawców znacznie wzrosła. Sam hotel Korona na potrzeby corocznej imprezy dobudował kolejne sale, które umożliwiły wystawcom jeszcze lepsze zaprezentowanie swojej oferty.

  Więcej…  
 • Polski rynek nasyca się MPS

  W przypadku grup klientów, które decydują się na rozwiązania MPS, z pewnością najważniejszym kryterium jest wielkość, a nie branża, w jakiej działają. Mowa o firmach, które posiadają większą liczbę urządzeń w jednej lokalizacji i jednocześnie większą liczbę grup użytkowników korzystających wspólnie z tych urządzeń. Jedno jest pewne – rynek nasyca się coraz bardziej i inwestowanie w takie systemy stanie się niedługo standardem.

  Więcej…