Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Kalendarze OXFORD - Beauty

Dodaj do ulubionych
Kontakt Hamelin
ul. Ryżowa 49
02-495 Warszawa
http://www.hamelinbrands.com/
Dodane 1 miesiąc i 2 dni temu

Opis

OXFORD – kalendarze całoroczne dla kobiet

Beauty to seria kalendarzy dla Pań o eleganckim wzorze i tłoczonym logo, które nadaje kalendarzowi wyjątkowości. Matowa, delikatna w dotyku okładka z ciekawym nadrukiem jak również zaokrąglone rogi powodują iż kalendarz zyskuje walorów wizualnych.

Seria kalendarzy Beauty dostępna jest w szerokiej kolorystyce – delikatny róż, turkus, pomarańcz czy fiolet.

Perforowane narożniki oraz wybór formatu 10x15 lub 15x21 dedykowane są do odpowiedniej grupy odbiorców.

Kalendarze wyposażone są dodatkowo w szarą wstążkę do zaznaczania, dzięki której szybko możemy odnaleźć zaznaczoną stronę. Na końcu umieszczone są także przydatne mapy.

Format 15x21 wyposażony jest w strony z tagami, pozwalające na korzystanie z aplikacji Scribzee – w celu łatwego i szybkiego skanowania notatek jak również przechowywania ich w smartfonie, bądź utworzenie przypomnienia.

Zobacz pełną ofertę marki OXFORD

Katalog OXFORD 2018

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Piękna kolorystyka.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Ryżowa 49 , 02-495

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 455
Wyświetlony: 618
Wygasa: 2 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Monitory interaktywne – rozwiązanie, które warto rozważyć

    Światowe trendy pokazują, że monitory interaktywne cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno w biznesie jak i edukacji, gdzie coraz efektywniej konkurują z tablicami interaktywnymi. Krystalicznie czysty i bogaty w szczegóły obraz Full HD, odporność na uszkodzenia, a do tego długa żywotność i kompleksowość tego rozwiązania musi zostać doceniona szczególnie, że dotychczasowa bariera jaką była cena, przestaje być kluczowa. 

    Więcej…  
  • Umiejętne zarządzanie czasem poprawia organizację pracy.

    E-maile i telefony, biurowe plotki ze współpracownikami przy kawie albo nagłe, ale mało ważne zadania do wykonania na już potrafią skutecznie zdezorganizować dzień pracy i odciągnąć od realizacji zawodowych celów. Aby poprawić efektywność pracy, warto się stosować do zasad zarządzania czasem i zarządzania sobą w czasie. Podstawą jest planowanie i wyznaczanie priorytetów. 

    Więcej…