Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Kolorowe tonery Ricoh

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt +48 22 207 20 63
kontakt@prism.pl
https://www.rafcom.waw.pl/
Dodane 3 msc. i 1 tydzień temu

Opis

PRISM to dynamiczna marka na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Jak informuje Zarząd firmy Rafcom, zajmująca się dystrybucją tego asortymentu, oferta PRISM ciągle się rozwija, ponieważ zapotrzebowanie na te produkty nadal wzrasta. Dobra jakość za niewygórowaną cenę to kluczowy atut marki. Z tego względu, że obecnie większość firm stara się ograniczać wydatki, zakup dobrej jakości zamienników po znacznie lepszej cenie oznacza dużą korzyść finansową dla klientów. To właśnie w odpowiedzi na ich potrzeby firma wprowadziła kolejne pozycje do swojej oferty. Tym razem są to tonery do drukarek marki Ricoh:

PRISM Ricoh Toner SPC250E 2K Bk Rem.

ZRL-250KRP

szt.

RT-K250AR

PRISM Ricoh Toner SPC250E 1,6K Cyan

ZRL-250CRP

szt.

RT-C250AR

PRISM Ricoh Toner SPC250E 1,6K Magenta

ZRL-250MRP

szt.

RT-M250AR

PRISM Ricoh Toner SPC250E 1,6K Yellow

ZRL-250YRP

szt.

RT-Y250AR

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty PRISM to produkty najwyższej jakości. W ofercie znajdują się zamienniki tuszów i tonerów do drukarek najbardziej znanych producentów (HP, Canon, Samsung, Brother i inne). Wszystkie oferowane produkty posiadają certyfikaty potwierdzające ich zgodność z obowiązującymi normami.

Lokalizacja

Reguły, Polska, Europa
Bodycha 97, 05-820

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 340
Wyświetlony: 195
Wygasa: 2 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • II PANEL DYSKUSYJNY BIURO PLUS - wnioski

    Już ponad miesiąc minął od II Panelu Dyskusyjnego organizowanego przez Grupę Biuro Plus. Błękitne oceany, split payment, sprzedaż multikanałowa, etyka biznesowa to zaledwie kilka tematów, które poruszyli uczestnicy spotkania w dniu 11 stycznia 2018 roku. O czym jeszcze dyskutowało zebrane grono znanych osób z branży? Zapraszamy do lektury wniosków, jakie po nim spisaliśmy.

    Więcej…  
  • Stawiamy na mocniejszy rozwój.

    Zarząd Action S.A., w ramach konsolidacji struktury i ograniczania kosztów w postępowaniu sanacyjnym, podjął decyzję o połączeniu działu Activejet z działem Non-Food. W efekcie zmieniło się kierownictwo nad markami Activejet i Actis. Natomiast strategia obu marek należących do polskiego dystrybutora pozostała bez zmian.Tym samym z początkiem lutego podjęto decyzję o likwidacji stanowiska, jakie dotychczas zajmował Rafał Ornowski, wieloletni pracownik firmy Action.

    Więcej…