Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Latareczka

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Interpen Sp. z o.o.
ul. Oficerska 38
43-143 Lędziny
http://www.interpen.pl/
Dodane 2 msc. i 1 tydzień temu

Opis

Mała i lekka latarka do torebki dystrybuowana przez firmę Interpen z Lędzin. Świetnie sprawdza się w ciemnych miejscach np. kino, teatr, ulica po zmroku jako dyskretne źródło światła ułatwiające odnalezienie w torebce telefonu, kluczyków od samochodu, kluczy od domu lub innych drobiazgów.

Latarka dostępna w pięknych i bardzo kobiecych kolorach oraz różnych wzorach.

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Przepiękna kolorystyka. Praktyczne zastosowanie.

Lokalizacja

Lędziny, Polska, Europa
Oficerska 38 , 43-143

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 510
Wyświetlony: 334
Wygasa: 1 miesiąc i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Dziewiąta edycja konkursu Zabawka Roku rozstrzygnięta!

    Tegoroczny finał był jeszcze większy, bogatszy w atrakcje i pełen niespodzianek. Było wiele emocji i dyskusji podczas obrad jury. Ale jurorzy w jednym byli zgodni – zaprezentowane zabawki zaskoczyły ich pomysłowością, walorami edukacyjnymi i estetyką.

    Więcej…  
  • Videorelacja z targów Centrum Wiesław Sacharski - marzec 2019

    To było wyjątkowe spotkanie. Niby jedno z wielu w tym sezonie, a jednak zupełnie inne. A chyba najważniejsze, to ta rodzinna atmosfera, którą zapewniał właściciel firmy Centrum - Wiesław Sacharski wraz z żoną. Zawsze uśmiechnięty, z ogromem pomysłów na biznes, otwarty i pomocny. Nic dziwnego, że aż tylu dostawców i tylu klientów przybyło na kolejną edycję targów wiosennych organizowanych przez hurtownię Centrum z Ostrołęki.

    Więcej…