Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Latareczka

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Interpen Sp. z o.o.
ul. Oficerska 38
43-143 Lędziny
http://www.interpen.pl/
Dodane 1 tydzień i 4 dni temu

Opis

Mała i lekka latarka do torebki dystrybuowana przez firmę Interpen z Lędzin. Świetnie sprawdza się w ciemnych miejscach np. kino, teatr, ulica po zmroku jako dyskretne źródło światła ułatwiające odnalezienie w torebce telefonu, kluczyków od samochodu, kluczy od domu lub innych drobiazgów.

Latarka dostępna w pięknych i bardzo kobiecych kolorach oraz różnych wzorach.

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Przepiękna kolorystyka. Praktyczne zastosowanie.

Lokalizacja

Lędziny, Polska, Europa
Oficerska 38 , 43-143

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 510
Wyświetlony: 180
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 24 oddziały, 30 000 stałych klientów, 1800 zamówień dziennie

    VI edycja targów Kompanii Biurowej to czas podsumowań nie tylko minionego roku, ale także tworzenie planów na kolejne miesiące. W przemiłej atmosferze spotkaliśmy się z jej wszystkimi udziałowcami. 12 maja niezaprzeczalnie należał do naszej branży. Jak spędziła ona ten dzień, zobaczcie w naszej videorelacji.

    Więcej…  
  • Pracownicy więźniowie stanowią w Polsce 5 proc. zatrudnionych

    Co dwunasty pracownik na świecie czuje się w pracy więźniem, w Polsce – co dwudziesty. Odsetek niezadowolonych z pracy rośnie wraz ze stażem. Negatywne nastawienie tej grupy wpływa demotywująco na pozostałych zatrudnionych. Poradzenie sobie z tą sytuacja jest zadaniem bezpośrednich przełożonych, czyli kierowników działów. Eksperci podkreślają, że warto postawić na ich szkolenie w tym zakresie.

    Więcej…