Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Markery TORU

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt TADEO Trading sp. z o.o.
ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 743 95 40, 743 95 41
e-mail: info@tadeo.com.pl
tadeo.com.pl
Dodane 2 msc. i 3 tygodnie temu

Opis

Komplet 12 markerów akwarelowych marki DONG-A w ofercie firmy Tadeo Trading.

Tusz łatwo zmywalny i wodościeralny. Żywe i niegasnące kolory. Tusz idealny do stosowania techniki akwarelowej. Wytrzymała końcówka zapewnia użycie do ostatniej kropli tuszu. Nietoksyczne i zgodne z obowiązującymi normami. 

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

TADEO Trading sp. z o.o.
ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 743 95 40743 95 41
e-mail: info@tadeo.com.pl


Katalog 2018

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

Wizerunek naszego przedsiębiorstwa odzwierciedla nowoczesne myślenie o przyszłości, ponieważ wierzymy, że ciągły rozwój jest kluczem do sukcesu. Wprowadzając szereg zmian, nie zapominamy o naszej misji – dostarczaniu produktów najwyższej jakości, które zaspokoją potrzeby naszych klientów i kontrahentów. W specjalnym wydaniu katalogu na 2018 rok prezentujemy szeroką ofertę Tadeo Trading najwyższej jakości artykułów piśmienniczych.

Zobacz katalog 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Żywe i niegasnące kolory.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B, 03-684

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 422
Wyświetlony: 264
Wygasa: 1 miesiąc i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Sukcesja indywidualnej działalności gospodarczej

    W rodzinie wszyscy wiedzą, że syn prowadzi firmę ze mną i jakby co, to ją przejmie. Nikt nie będzie robił problemu. Zresztą jak nasz sąsiad zmarł kilka lat temu, to jego córka przejęła firmę i do tej pory ją prowadzi. Po prostu zarejestrowała sklep na siebie i po dwóch dniach go otworzyła. Do tej pory nie zrobili postępowania spadkowego i jakoś żyją. Dlaczego pan straszy, że są jakieś komplikacje?

    Więcej…  
  • Belmil - gdy wygoda i zdrowie dziecka są najważniejsze

    BELMIL jest serbską firmą produkującą plecaki i tornistry dla dzieci. Jest to bardzo rozpoznawalna na zachodzie i południu Europy marka. Produkty wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, posiadające wszelkie wymagane w Unii Europejskiej certyfikaty zgodności.

    Więcej…