Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


MarMar Metropolis

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o.
Bielsko-Biała 43-300
ul. Rudawka 88
tel.+48 (033) 443 21 00
http://sklep.leviatan.pl/morfeusz/default.asp?cls=stoitems&fulltext=marmar
Dodane 7 msc. i 2 dni temu

Opis

W ofercie firmy Leviatan-Poligrafia pojawiły się nowe wzory zeszytów i brulionów MarMar. Dodatkowo uzupełnione one zostały o teczki z okładką uszlachetnioną folią matową z elementami wyróżnionymi lakierem UV. Format teczek - A4 (248 x 334 mm). Wykonane są z kartonu 350 g/m2. Zamykanie na gumkę.

Oferta teczek uzupełniła asortyment zeszytów i brulionów już dostępnych na rynku. Są one dostępne w formacie A4, w kratkę i gramaturze papieru 80 g/m2.

Pełna oferta nowych grafik okładek i zeszytów dostępna jest w najnowszym katalogu na stronie: http://www.leviatan.pl/MarMar2017.pdf 


Kliknij w grafikę, aby zobaczyć najnowszy katalog.

Zdjęcie użytkownika Leviatan-Poligrafia.

New York, Las Vegas, Paris, London - już dziś na wyciągnięcie ręki.

 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Ciekawa kolorystyka.

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 281
Wyświetlony: 493
Wygasa: 3 tygodnie i 1 dzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Lexmark wprowadza kasety z tonerem Corporate

    Mając na uwadze zaangażowanie na rzecz odpowiedzialności społecznej biznesu, kierowanie się zasadą "zero odpadów" oraz gospodarką cyrkulacyjną, Lexmark wprowadza linię kaset z tonerem Corporate w regionie EMEA.  

    Więcej…  
  • Totalne wyklejanie w Tadeo Trading

    Uzyskanie wytrzymałego połączenia powierzchni dwóch ciał stałych bez użycia kleju jest w zwykłych warunkach raczej niemożliwe. Stąd właśnie umysł ludzki tysiące lat temu wymyślił różnego rodzaju lepiszcza pozwalające mu na złączenie materiałów codziennego użytku. Czy jednak Drogi Czytelniku zastanawiałeś się jak zaczęła się historia kleju zanim otrzymaliśmy produkt dziś dobrze nam znany? Powróćmy jakieś 4000 l.p.n.e.

    Więcej…