Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


MarMar Metropolis

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o.
Bielsko-Biała 43-300
ul. Rudawka 88
tel.+48 (033) 443 21 00
http://sklep.leviatan.pl/morfeusz/default.asp?cls=stoitems&fulltext=marmar
Dodane 4 msc. i 3 tygodnie temu

Opis

W ofercie firmy Leviatan-Poligrafia pojawiły się nowe wzory zeszytów i brulionów MarMar. Dodatkowo uzupełnione one zostały o teczki z okładką uszlachetnioną folią matową z elementami wyróżnionymi lakierem UV. Format teczek - A4 (248 x 334 mm). Wykonane są z kartonu 350 g/m2. Zamykanie na gumkę.

Oferta teczek uzupełniła asortyment zeszytów i brulionów już dostępnych na rynku. Są one dostępne w formacie A4, w kratkę i gramaturze papieru 80 g/m2.

Pełna oferta nowych grafik okładek i zeszytów dostępna jest w najnowszym katalogu na stronie: http://www.leviatan.pl/MarMar2017.pdf 


Kliknij w grafikę, aby zobaczyć najnowszy katalog.

Zdjęcie użytkownika Leviatan-Poligrafia.

New York, Las Vegas, Paris, London - już dziś na wyciągnięcie ręki.

 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Ciekawa kolorystyka.

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 281
Wyświetlony: 431
Wygasa: 3 msc. i 1 dzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Branża musi trzymać rękę na pulsie...

    Już za kilka miesięcy po raz kolejny branża dowie się, jakie produkty w sezonie szkolno-biurowym będą znajdowały liczną grupę kupców. To właśnie z końcem stycznia ruszy kolejna edycja największych w Europie targów papierniczo-biurowo-szkolnych - PaperWorld. O tym, co tym razem przygotowało Messe Frankfurt, oraz o nowych możliwościach rozmawiamy z Piotrem Łukaszewiczem - właścicielem przedstawicielstwa Messe Frankfurt w Polsce.

    Więcej…  
  • Jak zdobyć pierwsze miejsce w wyszukiwarce?

    Dla wielu właścicieli prowadzących własną działalność gospodarczą, czy firm z branży MSP dużym wyzwaniem jest już założenie ciekawego i użytecznego serwisu internetowego. Takiego, który będzie wizytówką firmy: przedstawi jej profil, ofertę, sukcesy, zadowolonych klientów oraz ułatwi z nią kontakt.

    Więcej…